ztraceni v mrazu erotický příběh
Úvod » Erotické příběhy ze života » Ztraceni v mrazu a v lese erotický příběh Jany a Romana

Ztraceni v mrazu a v lese erotický příběh Jany a Romana

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Hustě sněžilo a mráz se dostával pod kůži. Oba byli zmrzlí na kost a široko daleko nebyla žádná civilizace. Drželi se za ruku a procházeli hustou chumelenicí směrem, kde tušili pomoc. Jejich cesta neustále ubíhala, až dosahovali téměř pocitu bezmoci. Na poslední chvíli však v dáli zahlédli slabé světlo, které jim dalo poslední naději na záchranu.

Z posledních sil došli ke svítícímu oknu a co nejsilněji zaklepali. Chvíli se nic neozývalo, a tak v zoufalství zaklepali ještě jednou a hlasitěji. Jakmile uslyšeli kroky směřující ke dveřím, věděli, že mají vyhráno. Otevřel jim muž ve středních letech a oba dva pustil dovnitř. Když se o sobě vzájemně dozvěděli více, nabídl jim svou postel k přenocování a rozestlal si na koberci vedle ní.

Vzrušovala je přítomnost třetí osoby

Po chvíli těsných objetí a doteků se mladý pár začal sbližovat stále více. Možná tomu nahrával i fakt, že je vzrušovalo něco zakázaného a především vědomí, že někdo cizí, kdo by mohl být jako nestranný pozorovatel, se ocital pouhých pár metrů od nich. Jejich vášeň nabírala na síle. Postupně se zbavovali oblečení, jejich doteky vzrůstaly a ruce se dostávaly na místa, která způsobovala největší potěšení.

Předem se ujistili, že jejich nájemce již dávno usnul, aby se mohli oddávat vášnivým hrátkám. Stále slyšeli jeho hlasité oddechování, a proto jim nic nebránilo v tom, aby svou vášeň nechali propuknout naplno. Dráždili se, provokovali se jazykem a poddávali se vášni toho druhého. Milovali se dravě, vášnivě a přesně v těch polohách, které tomu druhému umožňovaly proniknutí do nejcitlivějších bodů. Téměř přestali vnímat čas, když se po chvíli žena zastavila a zaposlouchala se.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Neslyšela pravidelné oddechování, ale naopak rychlé, a přesto tlumené vzdechy. S hrůzou v rohu místnosti rozpoznávala nahou osobu. Jejich nájemce se uspokojoval pohledem na jejich dvě nahá těla. Na to, jak muž zajížděl jazykem mezi nohy své partnerce, obnažoval ji a dráždil tak, až vybuchovala slastí. Téměř k nepříčetnosti ho provokovalo, jak si žena užívala každý zásun nejdříve jazyka a poté mužova penisu, když na něho nasedla a svým vlhkým rozhrokem po něm přejížděla.

Sex s jejich zahráncem se intenzivně rozjížděl

V pozici, v jaké nájemce spatřila, celou dobu zůstala, a jen nestranně pozorovala, co se bude dít. Muž nepřestával a stále dokola se obnažoval, a tak i žena pokračovala v sexu. Nejdřív pomalu přirážela a zasouvala si mužův nástroj do své dírky, vyklouzávala z něho a zase silněji přirážela zpět, až její tempo nabralo na rychlosti. To již nájemce nevydržel a než se žena nadála, přiblížil se k jejich posteli a zatímco muž se nechal stále vášnivěji osedlávat a dráždil ženě klitoris, nájemce si k ní klekl zezadu a rukama dráždil její prsa.

Svíjela se slastí, prohýbala se a toužila cítit mužův penis ještě více a stále hlouběji. Když se k ní nájemce otočil a začal jí prsa dráždit jazykem, vybuchla slastí v ochromujícím orgasmu. Ještě chvíli zůstala na muži, než se po pár vteřinách také položil do ochromujícího vzrušení a poté šťastně ulehla vedle něho. Pocit někoho třetího v jejích hrátkách jí rozpálil doběla.

Ležela a slastně vydechovala, když ještě na poslední chvíli zaznamenala jejich nájemce, který na nic nečekal a jazykem jí pronikal do klína a sál všechnu její šťávu. Najednou byla únava ta tam a žena pocítila nový příval vzrušení… S někým zakázaným.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..