sex s neznámým v hotelovém pokoji
Úvod » BDSM příběhy » Zažila jsem tvrdý sex s neznámým v hotelovém pokoji

Zažila jsem tvrdý sex s neznámým v hotelovém pokoji

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Přišel, rozrazil dveře a na nic se neptal. V tu chvíli stála u okna, když leknutím upustila hřeben, kterým si jemně rozčesávala vlasy. Hrubě ji povalil na postel a jedním pohybem z ní strhl průsvitnou noční košilku, ze které se ještě nestačila převléknout. Bylo pozdní ráno a ona se v hotelovém pokoji ještě před chvílí nacházela sama. Vášnivě jí začal líbat a ona se šokem nevzmohla na víc, než na slabý odpor, který jedním tahem přebil. Snažila se bránit, škrábat, ale během sekundy jí přetočil ruku, aby se nemohla hýbat.

Byl mnohem silnější než ona. Protivil se jí jeho jazyk v jejích něžných ústech. Nechtěla cítit jeho doteky na svém hebkém těle. Děsila se toho, co chce udělat. Nepřestával jí líbat, stále si pohrával s jejím jazykem a hrubě jí kousal do rtů. Vzrušovalo ho vše, co jí udělal, a ona se tomu bránila. Čím víc se bránila, tím víc byl vzrušený a nemohl se dočkat, až si vychutná její voňavé a čistě umyté tělo.

Jedna věc ho znejišťovala, na jeho vkus se bránila trochu moc.

Rychlým pohybem nahmatal její noční košilku a ruce jí přivázal k pelesti postele. Vzrušovalo ho, jak se brání. Na uzlu si dával pořádně záležet, líbilo se mu pozorovat bezmoc zrcadlící se v jejích očích a její nahé štíhlé tělo propínající se pod jeho tíhou. Nemohla křičet, už dávno jí zacpal pusu šátkem, který našel položený na posteli. Tolik se vzrušil, když přivazoval její ruce k pelesti postele a věděl, že již za krátkou chvíli si bude moci vychutnat její nádherné tělo. Už se nemohla bránit tolik, naopak její bezmoc sílila a čím dál víc jí vyčerpávala.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Na nic nečekal a celou svou vahou si sedl na její nohy, aby neměla téměř žádnou možnost pohybu. Začal jí líbat na prsou a sát její bradavky. Pohrával si s nimi, dráždil je rukou i jazykem, drsně se dotýkal jejích prsou a chtivě je tiskl. Užíval si její vzrušení, její bezmoc, její nevinnost když před ním ležela jako oběť. Líbal jí po celém těle, sjížděl stále níž, aby se co nejvíce přiblížil jejímu vrcholku slasti a drsně si s ním pohrál. Kousal jí a sál, až už to téměř nemohl vydržet. Svlékl se, roztáhl jí nohy, aby mohl co nejlépe proniknout a tvrdě přirazil. Z jejích úst vyšlo vyděšené zasténání, které ho vzrušilo k nepříčetnosti.

Přirážel a vychutnával si jí

Hladil jí na prsou a těžce vzdychal pokaždé, když přirazil. Stále víc a stále hlouběji. Chvíle jeho vyvrcholení se blížila, už nemohl vydržet její zděšené tlumené výkřiky. Když přirazil naposledy, cítila jen teplou dávku jeho semene uvnitř sebe a slyšela jeho těžké vzdechy.

Vzrušoval ho pocit vítězství a uspokojení, kterého právě dosáhl. Plně se mu podvolila a neprotestovala, věděla, že nemá nejmenší šanci. Celou svou vahou plně přirazil a vychutnal si teplo jejího klína. Vzrušoval ho pocit, že ji má jen pro sebe, že si vzal to, co mu nebylo určeno.

V klidu se oblékl a nechal ji na posteli ležet nahou, přivázanou a bezmocnou, aby jí teprve okamžik zaklapnutí dveří vrátil do reality.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..