Zažila jsem tvrdý sex na záchodě
Úvod » Erotické příběhy ze života » Zažila jsem tvrdý sex na záchodě s neznámým mužem

Zažila jsem tvrdý sex na záchodě s neznámým mužem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

„Hele kotě, pojď na jedno.“ „Dej si odchod, na takový jako ty nejsem zvědavá.“
„Ale notách, jen pivo a zbytek se uvidí.“ „Nech mě na pokoji říkám! Zakřičela Pavla do davu tančících podnapilých lidí a vydala se cestou k baru. Než však došla do cíle, někdo ji znovu chytil za ruku a prudce ji přitáhl k sobě. „Co děláš?! Další co nemá co na práci?“ Rozčíleně vykřikla a surově se drala z pevného sevření. Zásadně si své objekty vybírala sama zejména na erotické seznamce amatérů a šla za přesným cílem. „Jen klid, chci ti pomoct. Tady nejsi v bezpečí, tak sebou přestaň škubat a pojď jinam, nebo se ti něco stane.“

Nebalil ji, ani ji nesváděl. Snad se jí téměř ani nedotkl, aby ji nevylekal. Poodešli do jiné klubové místnosti, kde bylo o něco méně lidí, a vzácná místa k sezení. Zdvořile se jí zeptal, co si dá k pití, a elegantně odešel. Už dávno se vzpamatovala z neustálého obtěžování, ovšem teď přešla na jiné myšlenky. Na toho záhadného, galantního člověka, který neutrousil ani jedinou narážku, natož pochvalu na její vzhled, začínala mít stále větší chuť. Na okamžik si dokonce pomyslela, že by nebyl špatnou partií, ale než stihla přemílat nad něčím dalším, přišel ke stolu.

Drink ve vysoké skleničce položil před ní, a přisedl si

. Žádný milý úsměv, ani náznak jakéhokoliv flirtování. Vlastně toho moc nenamluvil, ptala se spíše ona a vyzvídala, jak jen to šlo. Přesto neuspěla, a očividně v mladíkovi ani neprobudila žádné fantazie. Byla zvyklá na to, že ji každý chválil, každý obdivoval její postavu, ploché bříško, které zpravidla nosívala odhalené. Hříšně dlouhé nohy, které ještě prodlužovala vysokými podpatky. Vyvinutá prsa, která vždy zakrýval malý kousek látky, aby mohla provokovat své okolí. A nádherně nalíčené oči, které jí ladily s čokoládovou hřívou. Věděla o sobě, že je svůdná, a vždy, když vyrazila na party, šla jen za jedním účelem.

Jen nic ze zaběhlého obdivu teď neslyšela, a začínala být mírně neklidná. Toho kluka chtěla, líbil se jí, přitahoval jí, a ona začínala cítit něco, co ještě nezažila. Ale sex pro ní byl mnohem podstatnější. Využila první možnosti, když položil svou ruku na stůl, aby se ho dotkla a naznačila mu tak, že po něm touží. Za chvíli už byla v jeho objetí a horké polibky mrazily její tělo. Naháněl jí hrůzu, ale o to víc ji vzrušoval pocit z něčeho neznámého.

Ani nevěděla jak, ale ocitla se spolu s ním na neupravených klubových záchodech, kde byla všude cítit tráva, a dalo chvilku práce, než mezi podnapilými prošli do soukromé kajuty. Chtivě z něho strhala oblečení, až ucítila jeho pulzující chloubu. Snad jako by se jí ani nedotýkal, nic ze známých vlezlých dotyků. Chtěla ho, bylo jí jedno, jak se jí dotýká, a zda ji vzruší. Vzal ji do náruče, a prudce si ji na sebe nasadil. Vykřikla bolestí z jeho drsnosti, ale její chuť na něho byla mnohem větší.

Prudce jej do ní zasouval a zase vyklouzával, a když ucítila, že se bude blížit konec, chtěla z něho slézt. Surově jí však přetočil zadečkem k sobě, a přirazil.
Nic z toho, co dělal, se jí nelíbilo a jeho orgasmus pro ni byl vysvobozením. Chtěla to zažít jinak, mírněji a vzrušivěji… Než však stihla cokoliv říct, odkráčel bez jediného slova a nechal ji sedět na neupravené toaletě.

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..