sex se mým sousedem
Úvod » Erotické příběhy ze života » Zažila jsem sex se mým sousedem při stěhování

Zažila jsem sex se mým sousedem při stěhování

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Paní Alice zrovna stěhovala nové křeslo do svého bytu ve třetím patře, když toho dne nejel výtah. Společně se stěhováky křeslo vynesli do cílového patra, ovšem tam ji zanechali s kusem nábytku samotnou. Vysíleně si povzdychla a posadila se na schody.

Všechen ten hluk ovšem probral souseda z vedlejšího bytu, který pootevřel dveře. Na schodech viděl sedící vyčerpanou sousedku, kterou neměl příliš v oblibě. Když před ní však viděl stát mohutné křeslo nedalo mu to a slušně se zeptal, zda nechce se stěhováním pomoci.

Ochotný soused pomohl s jistým úmyslem

Překvapeně vzhlédla, a ačkoliv k sousedovi chovala stejné antipatie, teď se jí jeho pomoc hodila. Společně křeslo nastěhovali a umístili přesně tam, kam ji Alice chtěla. Jako projev slušnosti potom sousedovi nabídla sušenky s čajem, a on setrval.
Během posezení zjistili, že k sobě mají zvláštně blízko a vzájemné nesympatie se rozplynuly. Když vzal soused Alici za ruku, chvíli nevěděla, co dělat, ale potom z ní veškerá nervozita opadla. Ještě pár týdnů se takto vídali, až se stalo něco nečekaného.

Při jednom z jejich sezení soused Alici políbil. Vášnivě, dráždivě a vybízivě. Rukou se jemně dotkl halenky, kterou měla na sobě, a prsty pomalu sjel od krku přes její prso až ke konci halenky, která končila u rozkroku. Společně došli do jeho ložnice a padli do postele. Z hrudníku mu strhla košili, která měla ještě před chvílí plný počet knoflíků, jeho kalhoty šly dolů stejně tak hladce, jako její sukně, až před sebou zůstali klečet jen ve spodním prádle. Pomalu se k ní přiblížil a políbil ji do jamky mezi prsy.

Sundal jí hedvábné kalhotky a políbil ji na klitoris

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Rozevřel jí stydké pysky a jazykem se dostal k jejímu vrcholku slasti. Zatímco si vychutnával její klitoris a vlhnutí, ona se rukou dostala do jeho trenek, kterých ho během chvíle zbavila. Rukou mu sjela po obvodu žaludu a nahmatala jemnou kůži na jeho varlatech. Z jeho úst uniklo slabé zasténání, ale ona se nenechala odradit.

Naklonila se k němu, shrnula kůži z jeho žaludu a jazykem se dotkla tentokrát jeho nejcitlivějšího místa. Přejížděla pusou po celém obvodu jeho penisu a nasávala jeho jemnou kůži tak, aby mu způsobila co největší potěšení.

Ani on nečekal a místo jejího vrcholku vzrušení se přesunul k jejím prsům a dráždivým bradavkám. Sundal jí podprsenku a položil si Alici na postel. Rozprostírala se mu v nadýchaných peřinách jako princezna a s její skvělou postavou přímo lákala k nemravnostem. Přesto ještě váhal a vychutnával si dlouhou předehru. Lehl si nad ní tak, že se špičkou penisu dotýkal její vlhké vagíny a měl skvělý přístup k jejím napnutým bradavkám, aby je mohl líbat a vychutnávat si vzrušení, které jí tím způsoboval.

Jakmile však pocítil, že i ona už je nedočkavá a stále víc se přibližuje klínem k jeho penisu, vzal ji za boky a přitáhl si ji k sobě. Zasunul do ní svůj penis a jemnými pohyby ji dováděl k orgasmu. Ani on se ale neubránil vzrušení a vyvrcholil dříve, než ona.

Rukou ji pak slastně přivedl k orgasmu a jako odměnou mu bylo křiklavé vzdychání a zatínání nehtů jak do jeho zad, tak do postele, až se se slastným úsměvem schoulila do jeho náruče.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..