Úvod » Erotické příběhy ze života » Příběh Jany ztratila jsem peněženku za taxi jsem platila sexem

Příběh Jany ztratila jsem peněženku za taxi jsem platila sexem

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Jana se zrovna vypotácela z luxusního klubu, s několika promile v krvi. Zvládala chodit, ale tak tak došla k taxíku, a byla ráda, že si konečně sedla. Řidič se zeptal na adresu, a vydal se směrem k jejímu domovu.

Mezitím Lenka usnula a ztratila pojem o čase. Když dojeli na místo, řidič jí hlasitě probudil, aby se konečně mohl vydat na cestu do svého bytu. Toto byla jeho poslední cesta, a nemohl se dočkat své měkké postele, po zasloužené dvanáctihodinové směně.

Potřebovala jsem zaplatit taxi, ale peněženka fuč

za taxi jsem platila sexem
Za taxi jsem platila sexem. nakonec to bylo fajn

Nemohla jsem nalézt peněženku taxikář chtěl zaplatit. Jakým překvapením pro něho však po chvíli bylo, když Lenka začala hledat peněženku. Nejdříve se prohrabovala v kabelce, a hledala ji ve všech jejích koutech. Potom kabelku celou vysypala, aby nakonec zjistila, že u sebe peněženku nemá.

Nebyla natolik při smyslech, aby si vzpomněla, zda ji ztratila, nebo jí ji někdo ukradl, každopádně situace jí vůbec nenahrávala do karet. Řidič byl čím dál nervóznější, a její nedostatek peněz ho neuvěřitelně rozčiloval. Slečna mezitím trochu vystřízlivěla, takže byla schopná s řidičem komunikovat.

Chlípný taxikář po ní chtivě pohlédl bylo jí jasné co chce

Toho napadla jen jediná věc, jak splatit dluh… Přejel po Janě očima a bedlivě si ji prohlížel. Sjížděl od jejího krku, přes její plný hrudník, který zakrýval jen napůl odhalený top, po její ploché odhalené bříško, nad kterým látka zakrývající především její poprsí končila.

Sjížděl dál, až k lemu jejích džínů, které končily ukrutně nízko. Stačil nepatrný dotyk, aby rukou zajel přímo do jejího klína, a zamířil k její broskvičce. Sjel až na konec jejích dlouhých nohou, které ještě zvýrazňovaly dlouhé podpatky, a chtivě se olízl.

Jeho myšlenky se ubíraly jen jedním směrem, který nešlo nijak zastavit…

Směrem splacení dluhu.

Otevřel přední dveře, a přisedl si na zadní sedadlo k Janě. Rukou jí přejel po tváři, přes její odhalený krk, až k prsům, aby zjistil, že nemá podprsenku, a ucítil vztyčenou bradavku.

„Měl bych pro vás takový návrh…

Jistě domů nepospícháte, a peníze na zaplacení služeb taky nemáte.

Vybalil to na mě nevěděla jsem co dělat

Co takhle udělat si příjemné chvilky? Hmm co vy na to?“ Jana ihned pochopila, ale chtěla couvnout. Když ovšem viděla, že nemá jinou možnost, ani se nesnažila bránit.

Přesně to se řidiči líbilo, proto neváhal, a přitáhnul si jí k sobě. Strnul z ní top, aby se mu vystavila její nádherná, plná ňadra, a přisál se na její bradavky. Alkohol z její krve pomalu vyprchával, čím více vzrušení si nechávala líbit. Jeho ruka byla velmi rychlá, proto když jí prstem začal sklouzávat do její broskvičky a zase ven, neudržela křik na uzdě.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Neobtěžovala se svlékáním jeho svršků, jen mu hbitě rozepnula pásek a přezku, uvolnila slipy, a vytáhla jeho penis ven. Její jazýček začal kroužit po celém obvodu jeho penisu, až vzdychal vzrušením a erotickým nábojem, který byl cítit všude kolem.

Vzala ho do rukou, a zasouvala pravidelnými pohyby neuvěřitelně hluboko, až se jeho žalud třel o pokožku jejího krku, a způsoboval mu tak omračující vzrušení.

Ani on nelenil se svlékáním, a položil si Janu přes přední sedadla, roztaženýma nohama k sobě. Svlékl z ní džíny i černá tanga, a zabořil do ní svůj jazyk. Kroužil kolem jejího poštěváčku, pronikal dovnitř, a sál její stydké pysky, až se prohýbala v přívalu dalšího a dalšího vzrušení.

Rozdali si to na plné pecky

Když k její broskvičce přiložil svůj ztopořený penis a špičkou do ní zasunul, přitáhla si ho k sobě. Její alkoholové opojení z ní již vyprchalo, vnímala jen pulzující vzrušení a jeho penis, který měla napůl ponořený do seb.

On se však bránil, a nejdříve si chtěl vychutnat její vlhkost, proto jej z jejího vlhkého lůna povytáhl, a až podruhé do ní zasunul, a konečně přirazil tak, jak celou dobu chtěla. Jejich sex byl dravý a bezmyšlenkovitý.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..