Úvod » Erotické příběhy ze života » Vzrušující erotický příběh Ivety publikujeme pro ostatní

Vzrušující erotický příběh Ivety publikujeme pro ostatní

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Dvaadvacetiletý syn odešel do školy na zkoušku a jeho přítelkyně osaměla v prázdném domě jeho rodičů. Vykoupala se, oholila si nohy do hladka, navoněla se a čekala na chvíli, kdy její milý dorazí domů.

Úpravě svého vzhledu věnovala patřičnou péči a nemohla se dočkat, až ji její přítel vezme do náruče a vychutná si její voňavé tělo. Sedla si na sedačku doprostřed obýváku a rozvázala si župan, pod kterým její hladké tělo zdobila jen krajková košilka.

Vzrušující erotický příběh Ivety
Připravila jsem se na příchod svého přítele

Přehodila nohu přes nohu, aby sám mohl prozkoumat tajemství jejího odhaleného rozkroku a naposledy se podívala na hodinky. Každou chvíli se měly otevřít dveře a její přítel měl spatřit dvě polo plné skleničky vína, za nimiž seděla jeho téměř odhalená přítelkyně se svůdným výrazem ve tváři a odhaleným rozkrokem čekajícím na patřičnou péči.

Zavázala jsem si oči šátkem a čekala na přítele

Aby dodala na atmosféře, ještě si oči zavázala šátkem a ruce položila na lem sedačky tak, aby nabyl pocitu, že se mu nabízí a čeká na jeho iniciativu a vzal si ji přímo na místě. Tak tak to stihla, než se konečně otevřely dveře. Miláčku? Nic neříkej a dělej cokoliv, co tě napadne.

Pronesla vábivým hlasem a čekala na reakci svého milého. Ten chvíli vypadal velmi překvapeně, ale poté se rozhodl k akci a přistoupil k dívce. Vzal ji za ruce a zvedl jí ze sedačky. Sundal jí župan, přetáhl košilku a zcela nahou ji znovu položil na sedačku.

Nemohl se dočkat, až si vychutná její mladé tělo, které potají tolik obdivoval a udělá to, o čem se mu v noci potají zdávalo. Sklonil se k jejímu rozkroku a roztáhl jí nohy od sebe.

Začal líbat vnitřní stranu jejích stehen a přibližoval se k její mušličce. Když byl téměř u ní a jazykem se lehce dotkl jejího poštěváčku, až zasténala, rychle přestal a začal se opět posouvat k vnitřní straně jejích stehem a vzdaloval se ještě dál, až k k jejím lýtkům, která jemně líbal a chodidlům.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Znejistěla jsem velikostí penisu a intimnosti

Miláčku, tohle jsi nikdy nedělal… Koukám, že jsem ti dala inspiraci, pokračuj, je to tak neskutečně vzrušující… A zvláštně voníš. Máš nový parfém?“ Zeptala se provokativně, ale odpovědí jí byl jen prst položený na ústa, aby se více neptala.

Její vzdechy jej motivovaly k další akci, proto se teď přesunul k jejímu hrudníku a políbil ji na prsa. Byl tak vzrušený, že neodolal pokušení a svým tvrdým nástrojem jí zajel do štěrbiny mezi její oblá ňadra.

Zavzdychala ještě víc než předtím a dožadovala se polibku na ústa, ale toho se nedočkala. Opět jí jen položil prst na ústa a znovu zasouval svůj nástroj do štěrbiny, která mu způsobovala neskutečné pokušení.

Vždy, když se přiblížil k její pusince, jazykem se dotkla jeho žaludu a olízla ho tak, aby jeho vzrušení ještě víc podpořila. To už se přestal krotit úplně a přiložil svůj nástroj na její mokrou mušličku, do které pronikl jedním pohybem. A až po kořen.

Začala vzdychal a neskutečně si vychutnávala jeho tvrdost a délku. Stále jakoby jí něco nesedělo, ale milování si neskutečně užívala a nemyslela na jakékoliv pochybnosti. Jejich styk se pomalu chýlil ke konci a oba dva byli těsně před vyvrcholením, když vtom se rozrazily dveře…

Tati?! Jitko? Co to má sakra znamenat? Zakřičel syn na celý dům a zkoprněle zůstal stát ve dveřích. Nejsi na dovolené?! Vydechl vyděšeně a poté, co si jeho přítelkyně sundala šátek, zůstali všichni tři jen nevěřícně stát…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Děkujeme Ivetě za zaslání erotického zážitku a zasílám zaslouženou odměnu. Váš příběh se nám moc líbí a myslíme, že bude aspirovat na oblíbený příběh měsíce. Máte také svůj příběh, na který vzpomínáte pošlete nám ho zjistěte jak chráníme soukromý autorů.

Děkujeme redakce ErotickéPribehy.com

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..