Úvod » Erotické příběhy ze života » Vylízal jsem ji instruktorce abych udělal zkoušku

Vylízal jsem ji instruktorce abych udělal zkoušku

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

„Takže Tomáši, jak jste na tom? Umíte, neumíte?“ Zeptala se zkoušející a Tomáš se pustil do své závěrečné zkoušky. O místo plavčíka hodně stál, proto měl několik es v rukávu, aby se na něho dostal za každou cenu.

Když jej však zkoušející po půlhodině nudného výkladu přerušila, věděl, že to není dobré znamení. Už už mu chtěla říci, že nepostupuje dále a u zkoušky propadl, když v tom okamžiku se ujal vedení. Mrknul na ní, a protože s ní byl v místnosti sám, věci nabraly rychlý spád.

Vylízal jsem ji instruktorce
Odvážil jsem s riskantnímu plánu vylízat ji pičku

Během pár chvil seděla v jeho objetí

Na učitelském stole s rozepnutou blůzkou a vyhrnutou sukní. On klečel v jejím rozkroku, a slastně si vychutnával svou cestu k úspěšné zkoušce. Bořil do ní svůj jazyk, prsty jí masíroval klitoris, a nepřestával, ani když si rukou tiskla pusu kvůli explozivnímu vyvrcholení. To však nebylo všechno. Tomáš chtěl dostat nejlepší ocenění a věděl, že k němu vede dlouhá cesta. Proto ještě než si rozepnul kalhoty, chtěl své zkoušející dopřát to nejlepší. Sundal jí blůzku, položil si ji na stůl, a odhodil i její podprsenku.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Klekl si nad ní, a rty objel její terčíky. Rukou se dotkl jejího pravého prsa, a něžně jej hladil až ke středu bradavky, a těsně před ní se opět vrátil zpátky. Napínal ji a čekal, co to v ní probudí. Přesně tak jak chtěl, se zkoušející neudržela, a přitiskla ho k sobě.

Nařídila mu mezi vzdechy, a on ji mile rád vyslyšel. Vzal do zubů její bradavku a postupně přidával jazyk, až ji do sebe ponořil celou. Sál, kousal, laskal, a mezitím ještě prstem zajížděl do její pičky a připravoval ji na vulkán slasti. Ve správný čas přestal, vyndal z kalhot svůj velký nástroj, a aniž by na cokoliv čekal, vrazil ho do ní až po kořen.

Příval vzrušení instruktorku plně ovládl

Náhlým přívalem vzrušení se pevně chytla stolu, a přizpůsobila se jeho tempu, které ji dovádělo k jednomu vyvrcholení za druhým. Ani Tomáš nedokázal vzrušení odolávat dlouho, a tak když jí vzal do náručí, přitiskl ke stěně, a po několikáté přirazil, nevydržel nápor vzrušení, a pustil do ní celou dávku své šťávy.

Rozcuchaná zkoušející s výrazně rozmazaným líčením se mu svalila do náruče, a jen rychle oddechovala. Odnesl ji zpátky k učitelskému stolu, posadil na něj, a naposledy vášnivě políbil svými horkými rty. Tak paní zkoušející, jak jsem uspěl ve zkoušce?“ Poodstoupil od ní a suverénně se zeptal.

Vzhlédla k němu, a s rafinovaným úsměvem vyslovila jeho vymodlenou větu: „No, určité Vaše výkony se ani nedaly hodnotit. Ale jiné výkony, které jste předvedl, vyrovnaly Vaše skóre s přehledem. Máte za jedna, pane Kubíček. Až si příště zase s něčím nebudete vědět rady, víte za kým jít.“

Šibalsky se pousmála a mrkla na něj. Otočil se, a odcházel se zaslouženým pocitem dobré práce. Ještě než vyšel ze dveří, šibalské mrknutí jí oplatil a dodal: „Vím. A také se jistě vrátím. Krásný den pani instruktorko.“

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..