Zveřejníme Váš erotický příběh

Ochrana soukromí

Emailovou adresu stejně tak pokud uvedete pravé jméno a příjmení neukládáme. Přečtěte si. také naši ochranu osobních údajů

Originalita

Pokud chcete uvést svoji autorskou přezdívku uveďte ji pod Vaší příběhem. Zveřejníme ji u Vašeho příspěvku. Počet zaslaných příběhů není omezen.

Korektura

Před zveřejněním veškeré texty kontrolujeme. Nevhodné výrazy a jména upravujeme. Chráníme tak Vaše soukromí. Vyhrazujeme si právo text neuveřejnit bez udání důvodu

Autorské právo

Odesláním Vašeho příběhu souhlasíte s přenecháním autorských práv pro ErotickePribehy.com Nekopírujte cizí texty poznáme to a příspěvek nezveřejníme. Buďte originální.

Těšíme se na Vás

Co za to dostanu když Vám pošlu příběh?

Nenabízíme žádnou finanční odměnu. ErotickePribehy.com je webová stránka “ ze záliby „. Našim cílem je pomoci těm, kteří se sexem začínají a všem, kteří mají rádi erotiku a u skleničky vína si rádi přečtou Vaše autorské povídky.

Dobrá zpráva je, že hrajeme fair play pomůžeme Vám se zviditelnit na internetu. Po odeslání 10 originálních příběhů nebo povídek Vám zřídíme Váš profil s odkazem na Váš FB, webovou stránku ( musí splňovat pravidla). Tím získáte hodnotný odkazový profil s pěknou organickou návštěvností.

Formulář pro vložení příběhu

Váš příběh nám můžete poslat také emailem viz kontakty

Není vyžadováno pouze pokud chcete uvést
Vaše emailová adresa (nebude zveřejněna)
V případu, že u příběhu chcete uvést svoji přezdívku vložte na konec příběhu – přezdívka ANO