Úvod » Erotické příběhy ze života » Tomášův erotický příběh z vinotéky plný vášně

Tomášův erotický příběh z vinotéky plný vášně

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Když Tomáš vyšel ze dveří, ještě Kláře zamával na rozloučenou, poslal jí vzdušnou pusu a vydal se do víru velkoměsta na své pravidelní denní dva litry vína do místní vinotéky. Za necelé dvě hodiny měl domluvenou další schůzku s osobou něžného pohlaví, se kterou se seznámil ve své oblíbené vinotéce. Vydávali se na romantickou večeři.

Když ji spatřil byl již nadojený, mohl na ní oči nechat. Nerovnala se žádné z žen, které dosud poznal. Vyzařoval z ní půvab a smyslnost, dravost a nezkrotnost. Pohladil ji po ramenou, aby se k němu otočila a vášnivým polibkem přivítal. Nemohl se od ní odtrhnout, její rty voněly po mandlích, její parfém jej zahaloval do oblaku horké noci a její tělo svádělo k nekonečným dotekům.

erotický příběh z vinotéky
Tomáš potkal dívku ve své oblíbené vinotéce

Usadili se v restauraci, objednali si, přesto ale nemohli přestat myslet na společnou noc, která byla před nimi. Vzhlédli k obloze, kde se vysoko nad nimi tyčil hotelový pokoj připravený pro vášnivé milence a jejich žhavou noc. Povídali si dlouho, obloha už dávno potemněla a hvězdy dělaly společnost zářícímu měsíci.

Odcházeli ruku v ruce do připraveného apartmá

Když odcházeli do připraveného apartmá, nevnímali nic jiného než toho druhého. Ve vášnivém polibku vklouzli do pokoje a ještě než stačili zavřít dveře, vášeň se v nich probudila. Tomáš sundal své milé její překrásnou večerní róbu, odsunul její černá krajková tanga z místa, na které se tolik těšil a jazykem se ponořil do její mušličky.

Zajížděl hlouběji a hlouběji, poté zase zpomaloval a věnoval se jejímu klitorisu co to je klitoris zatímco ona se rozplývala nad nekonečným orgasmem. Když utichly její vzdechy, rty začal objevovat krásy jejího těla.

Položil si ji na postel, rozepnul si kravatu i košili a rty přejížděl přes její bříško, boky, pupík, až do jamky mezi jejími prsy. Vzal je do rukou a sál její vztyčené bradavky, rukama přejížděl po jejích krásných oblých ňadrech, jazykem zajížděl do štěrbiny mezi ně a jemnými doteky ji přiváděl do extáze.

Začala mu vášnivě kouřit penis

Ani ona však nechtěla zůstat pozadu, proto využila jeho chvilky nepozornosti a přikradla se k jeho poklopci. Opatrně rozepnula knoflík, potom pomalu sjela zipem dolů a nakonec nechala spadnout celé kalhoty na zem. Z boxerek vytáhla jeho vzrušený nástroj, který chtivě vzala do pusy. Sála jeho žalud, objímala jej prsty, a způsobovala mu zatmění před očima.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Byla tak skvělá! Její jazýček si proklestil cestu všude, a když zajel pod jeho varlata, kde jemně přisála jeho kůži, neudržel hlasité zasténání. Věděla, že se mu to líbí, ale také chtěla ještě jinou rozkoš, proto si jej přitáhla k sobě, jeho nástroj vložila mezi svá ňadra, a dala je co nejvíce k sobě, aby se o ně mohl třít. Vzdychal slastí, zrychloval, sténal, když se špičkou jazyka dotýkala jeho žalud

Nevydržel to a pronikl do ní

Klekl si před ní, a ještě než mohla cokoliv zaznamenat, pronikl do ní. Prudce, vzrušeně, bez varování. Jejich pohyby se přeladily na stejnou vlnu, a tak když do ní pronikl až po kořen, ona se sevřela a poskytla oběma naprosto nepopsatelné vzrušení.

Přirážel, a koncem žaludu se třel o její horké lůno, vzdychal a jeho tempo nabíralo na síle. Netrvalo dlouho, a její měkkou, horkou jeskyňku zaplnila obrovská dávka spermatu, která jen dovršila požitek, který spolu zažili. Udýchaně padl vedle ní a ještě notnou chvíli ji tiskl v třesoucí se náruči.

Jeho den se chýlil ke konci. Ale vzpomínky na něj? Ty nikdy neskončí…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..