Úvod » Erotické příběhy ze života » Swingers párty skutečný příběh páru z BezvaFlirt.cz na pokračování

Swingers párty skutečný příběh páru z BezvaFlirt.cz na pokračování

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Seznámili se na známé seznamce BezvaFlirt.cz a oba dva chtěli v sexu zažít nové věci. Bylo jim již kolem 40 let a chtěli si užít. Rozhodli se navštívit swingers klub. Když vstoupili do místnosti zářící všemi možnými barvami, na zemi pokryté vodními postelemi spatřili páry užívající si ve skupinovém sexu, milující se v exotickém stylu s jahodami, šlehačkou, čokoládou a šampaňským, na houpacích sítích a jiných závěsných popruzích, aby tomu nechyběla ta správná jiskra.

Tato místnost byla snad nejvíce ze všech zaplněna lidmi různých národností a svou tvořivostí přímo vybízela k vyzkoušení nějaké z mnoha lákavých pomůcek. Na chvíli se náročný zákazník chtěl zdržet, ale jeho ženský doprovod jej vzal za ruku a odvedl směrem k proskleným dveřím, kterými se procházelo do další místnosti zvané Vodní svět

Vodní místnost ve swingers klubu

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jakmile otevřeli dveře, pohltila je vůně páry, vody a nahých mokrých těl. V místnosti se nacházela velká vířivka pro náročné zákazníky, bazén a také sauna pro ty, kdo si chtěli vyzkoušet něco nového. Na okraji vířivky, která pomalu sestupovala hlouběji a hlouběji, se miloval mladý pár.

Muž právě dráždil bradavky mladé dívky, která na pár přicházející vstupními dveřmi rajcovně zamávala a olízla si prst. Chvíli se zdráhali, přesto se žena nakonec osmělila, sundala si přiléhavé šaty a naklonila se k dívce přes vířivku.

Sex s milujícím se párem se mění v sex ve 4

swingers klub návštěva
Seznámili se na BezvaFlirt.cz a rozhodli se užít si nové zážitky

Polibek, který jí mladá blondýnka opětovala, byl mimořádně vzrušující a zřejmě nejen pro ženy, neboť i partneři obou dvou dam na chvíli zpozorněli. Ten, který ještě před chvílí dráždil ženiny bradavky, se posunul níže k jejímu rozkroku, chvíli lízal její horkou mušličku, a poté do ní opatrně proniknul, aby si ji co nejpomaleji vychutnal.

Náročný návštěvník swingers party, který přišel v doprovodu ženy, se zprvu zdráhal a stále postával u dveří, ovšem při dalším vášnivém polibku obou dam se kupodivu rychle odvážil a sundal si trenky, které doplňovala rozhalená košile.

Opatrně přistoupil k trojce, která si užívala milostné hrátky, a objal svou partnerku zezadu. Naslinil si prst, a pomalu jím přejel po ženině análním otvoru. Neptal se, zda se jí to líbí či ne, jediné našpulení zadečku mu prozradilo vše, co chtěl vědět. Přitáhl si ji k sobě ještě víc, znovu naslinil špičku penisu a pomalu do ní začal pronikat.

Dvojitý orgasmus načasování bylo perfektní

Již jen pocit těsna, které obepínalo celé jeho přirození, ho vzrušil dostatečně do té míry, že téměř přestával vnímat své okolí, a několik přírazů, které způsobovaly neskutečné vzrušení oběma dvěma, stačilo k dvojitému orgasmu.

Podobně na tom byl i pár, se kterým byli z části propojení, neboť dámy se stále líbaly, a muž dokončující své dílo v mušličce blondýnky se vzrušoval nad prudkými vzdechy a steny páru libujícím si v análním sexu. Místnost brzy protkala spousta dalších orgasmů, mezi něž patřilo i sténání mladé dvojice.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..