sex s elektrikářem
Úvod » Erotické příběhy ze života » Svedla jsem elektrikáře můj zážitek a orgasmus byl silný

Svedla jsem elektrikáře můj zážitek a orgasmus byl silný

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Dobrý den paní Martínková, tak jsem tady na tu elektriku.“ „Hned jsem u vás, jen se obléknu.“ Opravář zatím vstoupil do kuchyně a připravil si potřebné nářadí na opravu dřezu, když zůstal stát v úžasu. Po schodech dolů scházela žena ve středních letech. Nejdříve viděl jen odhalená chodidla a lýtka, jak scházela dolů schod po schodu. Viděl, jak nádherně tvarovaná lýtka, celá odhalená, přecházela stále víc až do odhalených stehen.

Nejdříve kolena, potom krásná pevná stehna, která stále ještě nezakrývala žádná látka! Sbíhaly se mu sliny při pomyšlení na to, kdyby se jich mohl jen dotknout. Měla nekonečně dlouhé nohy, které samy od sebe vytvářely nekonečně bujné fantazie. Až lem kraťoučkého županu ho přivedl zpět do reality a k tomu, jakou práci přišel vykonat. K opravě dřezu. „Jsem ráda, že jste přijel tak brzy. Už jsem Vás zoufale potřebovala.“

Dáte si kávu, vodu, nebo snad něco tvrdšího?

Řekla nádherně vypadající žena, a promenádovala se před ním jen v ledabyle zapnutém županu, který odhaloval bujný dekolt, přímo vybízející k pohlazení, a sexy zadeček vykukující zpod županu, kdykoliv někam přešla. Rajcovně na něho mrkla. „Je podvečer, můžete si něco dopřát, aby Vám šla práce od ruky. Dnes již nikam dál nejedete, předpokládám. Mám vzadu pokoj pro hosty, kdybyste to přehnal, můžete přespat tam. Tak co říkáte? Whisky, gin s tonikem, nebo dáváte přednost koňaku?

„Díval se na ni s úžasem v očích. Nikdy se nesetkal s takovou pohostinností, zvlášť ne u tak krásné a očividně výjimečné ženy. „Když jinak nedáte, poprosím Vás o gin s tonikem. Přece jen mi to umožní se lépe soustředit.“ Nalila mu, přidala tonik a položila jej před něho na pult. „Děkuju.“

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Odvětil, ale než se stihl nadát, políbila ho. Byl tak ochromen vášní a procítěním jejího polibku, že se v tu chvíli nedokázal, a ani nechtěl bránit. Zajížděla mu rukou do vlasů a vychutnávala si jeho vášeň, kterou se jí stejnou měrou snažil oplácet. Ve chvíli, kdy mu rukou zajela pod košili, a provokativně ho hladila na bradavkách, ztratil všechny zábrany.

Posadil mě na barový pult a drsně si mě vzal

Posadil ji na barový pult, rukou odstrčil veškerou dekoraci, která se na něm nacházela, a udělal přesně to, co chtěla. Strhl z ní župan, aby se mohl dostat k jejím prsům, a začal je chtivě laskat jazykem. Prohýbala se vzrušením, pobízela ho, aby pokračoval, a užívala si jeho vášeň, která v něm stoupala čím dál víc s každým pobídnutím. Vysvlékl se z kalhot tak rychle, jak jen to šlo, aby ji mohl co nejdříve cítit a proniknout do ní tak, jak to po něm vyžadovala. Bral si jí se vší vášní a touhou, která v něm byla, chtivě a nedal jí na vybranou.

Ukojil veškerou její touhu, a podle pobízení a nadšených vzdechů, výkřiků a chtění pochopil, že udělal přesně to, co se jí líbilo. Vzal si jí tvrdě a nemilosrdně, a nemyslel v tu chvíle na možné následky. Až klíče v zámku a otevírání dveří ho opět vrátily zpět do reality, a také k tomu, co právě udělal. On nezkrotil svou vášeň. To ona zkrotila jeho, a právě teď to měl pocítit na vlastní kůži…

Do dveří vstoupil manžel. Šokem a úlekem zároveň upustil klíče na zem, a opřel se o barový pult. O ten stejný barový pult, na kterém si ji ještě před chvílí vychutnával.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..