pomalu mě začal svlékat
Úvod » Erotické příběhy ze života » Svázal mi ruce a pomalu mě začal svlékat a líbat

Svázal mi ruce a pomalu mě začal svlékat a líbat

Když se setkali podruhé, díval se na ni stejně tajemným pohledem jako předtím. Nezahálel povídáním si, jen ji tentokrát uložil na velkou postel s nebesy a pomalu odešel. Chvíli čekala, ale nic se nedělo. Až když vstala a rozhlédla se kolem, uslyšela jeho pomalu přicházející kroky.

Přistoupil k ní a jemně jí vysvlékl tričko. Dívala se na něho zvídavým pohledem, na který ovšem nereagoval. Pokračoval rozepnutím její podprsenky… Nechápala, co tím sleduje, ale neodporovala mu. Jen zvědavě pozorovala, jak vzal její ruce, opatrně je dal k sobě a nahoře svázal. Rty se přitom jemně dotýkal jejích paží, které něžně líbal. Čím více sjížděl dolů od zavázaných paží, tím více ji jeho doteky vzrušovaly. Každé části jejího těla věnoval zvláštní pozornost, vychutnával si vůni její kůže a chlad, který jí na kůži vzrušením naskakoval. Chtěla ho u sebe cítit blíž, chtěla se ho také dotýkat a vychutnával si teplo jeho těla. Nic z toho jí ovšem nedovolil.

Postavil se nad ní, a aniž by mohla cokoliv udělat

Stále zůstával oblečený, dnes stejně tak, jako minule. Když už si myslela, že ani teď se ho nebude moci dotýkat, pomalu si začal svlékat tričko, které ovšem bylo jediným kusem oblečení, jehož se zbavil. Postavil se nad ní, a aniž by mohla cokoliv udělat, rozepnul jí knoflík u kalhot. Následoval poklopec, se kterým si nejdřív chvilku pohrával, než vzal za zip a opatrně jím sjel dolů. Dával si načas, nikam nespěchal. Pomalu sjížděl zipem dolů, prsty se dotýkal slabé látky kolem zipu a ještě se několikrát zastavil, aby ji přes látku políbil na místo, kde tušil cíl rozkoše.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Od zipu kalhot se poté opět přemístil nahoru k jejím odhaleným pažím, které začal líbat stejně jako předtím. Sjížděl pomalu níž, k jejímu krku, na který jí vlepoval horké, žhavé polibky. Posunoval se stále níž, k jejímu hrudníku, kterému věnoval ještě větší pozornost. Jakmile se dotknul kůže kolem jejích prsů, zachvěla se vzrušením. Měl přístup k jejím odhaleným prsům, která se mu nabízela, aby je pohladil, polaskal a zahrnul polibky. Prsty jemně přejížděl kolem nich, dával si dobrý pozor, aby se nedotkl vzrušivého místa, jen lehce laskal hebkou kůži, aby ji stále udržoval v mrazivém chvění.

Zasténala, propnula se v páteři

Cítila se nesvá, ale určitým způsobem ještě více vzrušená, když cítila, jak se nejdříve věnoval prostoru kolem jejího hrudníku. Líbal ji na bocích, v pase, přejížděl kolem jejího pupíku, ale zatím se více nepřiblížil k jejím prsům. Tolik si přála, aby alespoň ucítila záchvěv jeho rtů na svých prsou. Když už to nemohla vydržet a chtěla něco namítnout, jako by vycítil její očekávání, a políbil ji na vzrušenou bradavku. Zasténala, propnula se v páteři, ale on nepřestával. Rukou se dotkl jejího ňadra, které začal dráždit od kraje, až k samému prostředku, k její vzrušené bradavce. Líbal ji jemně, přesto vášnivě, a nesmírně si vychutnával její sílící pocity. Téměř mu explodovala v náručí, ale vždy, když cítil její příval vzrušení vedoucího k orgasmu, přestal.

Ne však na dlouho, od jejích ňader se pomalu začal přesunovat přes bříško, k bokům. Políbil ji na pánevní kost, aby ucítil její chvění v celém těle. Poodhrnul rozepnuté strany kalhot, aby se přiblížil k jejímu podbřišku. Jemně jí poodhrnul kalhotky a políbil ji na místo jen pár centimetrů vzdálené od jejího bodu slasti, tentokrát ale už ne krátce, ale zcela ji zahrnul polibky.
Jakmile se dostal blíže, kde ucítil její horkou šťávu, neudržel se a jazykem se dotkl jejího nejvzrušivějšího místa. A ještě, a ještě, a znovu…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..