Úvod » Erotické příběhy ze života » Stalking se nevyplatil ona byla chytřejší erotický příběh

Stalking se nevyplatil ona byla chytřejší erotický příběh

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Neznámý pozorovatel se zvedl a odkráčel. Čerstvě pořízená videonahrávka ho hřála v dlani a pocit tiché pomsty jej dokonale uspokojoval. Nemohl se dočkat, až rozjede svůj plán naplno.
Dveře skladu se otevřely a ven vyšla žena.

Až několik minut po ní odešel muž, který si to s ní před chvílí rozdával, jako by se nic nestalo. Jen ve dveřích na sebe ještě mrkli a poté muž odkráčel. Žena, po které tajný pozorovatel již velmi toužil, zůstala pracovat do noci.

Kancelář jindy plná lidí osaměla a Petra se začala chystat domů. Nevšimla si posledního kolegy, který v kanceláři zůstal. Až když jí zastoupil cestu u hlavních dveří, uvědomila si, že ji celou dobu pozoroval. Rychle se snažila vzpomenout si, co dělala.

Ona netušila, že ji sleduje stalker s kamerou

Stalking se nevyplatil
Stalking se nevyplatil ona byla chytrá. Uchyl skončil na policii

V domnění prázdné kanceláře se převlékala. Stála před ním téměř nahá a přitom nevěděla, že ji kdokoliv sleduje. Hrála si se svými prsy a hladila se všude po těle. Když si na to vzpomněla, snažila se s ním okamžitě rozloučit. Tak zase zítra, mějte se. No, já myslím, že dnes ještě chvíli setrváte. Něco bych Vám chtěl ukázat.

Pousmál se tajemně a pokýval jí, aby ho následovala. Na stůl položil malou videokameru a spustil záznam. Být Vámi, radši bych si na to sedl. Pronesl ještě a poté se začal kochat Petřiným bezbranným pohledem.

Úchylný stalker vyžadoval za nahrávku sex

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Již dlouho se mu líbila, ale z její strany se neustále setkával jen s odmítnutím. Ať se jednalo o květiny na stole s milostnými vzkazy, pozvání do kina nebo na večeři, či vřelé nabídky doprovodu domů, vždy jej úsečně odmítla. Až nyní přišla chvíle, aby si vybral svou odměnu.

Co ode mě chcete? Zeptala se vyděšená kolegyně po zhlédnutí záznamu. Je to prosté. Jen si spolu trošku užijeme. A ty nebudeš křičet ani se bránit, pokud nechceš, aby se tohle video dostalo do rukou zvědavců. A na internet.

Vyslovil svůj požadavek. Petra byla tak vyděšená, že se ani nesnažila bránit a radši mu vše odkývala. Poklekla na kolena a čekala, než si rozepne poklopec. Vzala jeho vzrušený penis do pusy a s nechutí jej začala kouřit.

Ve skladu si to dělala o dost líp tomu svému, tak se koukej snažit! Křikl na ní a prudce ji chytil za hlavu. Začal přirážet, až se téměř dusila a teprve v tu chvíli si to začal užívat. Přirážel tvrdě a hlasitě u toho vzdychal.

Stalking se nevyplatil

Ještě předtím si ji chtěl vzít a rozdat si to s ní tak, jak to uměla se svým přítelem, ale tolik se u té představy vzrušil, až jí vyvrcholil přímo do pusy. Sténal a hekal, jak jeho tělem projíždělo vzrušení. Znechuceně všechno vyplivla a využila chvíle, kdy nic nevnímal. Na stole sebrala kameru, a co nejrychleji utekla z kanceláře.

Díky její šikovnosti a nahrávce, kterou pořídila ona, ho druhý den odváželi na stanici… Její pomsta byla sladší

Děkujeme za zaslání příběhu paní J a obdivujeme Vaši statečnost a chladnou hlavu. Hrozilo Vám i něco víc.. naši redaktoři museli provést korekturu Vámi zaslaného příběhu. Zasíláme zaslouženou odměnu a přejeme příjemné a erotikou nabité dny.

Redakce ErotickePribehy.com

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..