Úvod » Erotické povídky » Soulož u řeky na vodáckém kurzu erotický zážitek chlapce a dívky

Soulož u řeky na vodáckém kurzu erotický zážitek chlapce a dívky

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Soulož u řeky na vodáckém kurzu a tak to začalo: Takže všichni do chatek. Pro dnešek máte dost, za hodinu se sejdeme u ohně. Pronesl vedoucí a všichni se odebrali směrem k chatkám. Vodácký kurz teprve začal, a už skoro nikdo neměl sílu na další den plný přísného tréninku.

Když den končil, všichni si oddychli a těšili se na večer, který jim tvrdou dřinu zpříjemňoval. I Petr se odebral směrem k chatce. Až po několika metrech se otočil a mrkl na dívku, která po něm pokukovala už od příjezdu.

Mrkla se na mě, moc se mi líbila..

Soulož u řeky na vodáckém kurzu
Na vodáckém kurzu chlapec a dívka zažili svůj první náhodný sex

Potěšilo ho, že se dívala jeho směrem, a tak jí rozpačitý úsměv oplatil a pokračoval. Věděl, že se jí líbí, ale netušil, jak dlouho bude trvat, než se stane jeho dalším skalpem.

Při večerním ohni se všichni skvěle bavili. Popíjeli, zpívali a smáli se. Jen pro Petra jakoby se čas zastavil, všechny jeho myšlenky směřovaly k dokonale promyšlenému plánu, kterým se rozhodl svou oběť získat.

Po večerce jsem již měl na ní připravený plán

Po večerce měl v plánu pošeptat jí do ucha, aby za půl hodiny čekala dole u řeky. Přesně tak, jak řekl, se i zachovala, a poslušně na něho čekala. Vzal ji za ruku a pomalu ji odváděl k nedalekému lesu. Na cestu jim svítila jen malá baterka, která doplňovala romantickou atmosféru.

Celou cestu vyznával Petr Ivetě lásku, až ji dojímalo, že se s ním neseznámila už po příjezdu, aby tak spolu mohli trávit víc času Zavedl ji na lesní cestu daleko od tábora, z tašky vytáhl deku a láhev vína, posadil ji do pohodlí a otevřel lahvinku.

Snažil se jí opít moc nepotřebovala

Jeho slova lásky nekončila, a protože Iveta nebyla zvyklá pít, stačilo jí pár kapek a dělala přesně to, co chtěl. Nebránila se, když ji začal vášnivě líbat a sjíždět níž k jejímu krku, k jejímu tričku s výstřihem a ještě níž, ke košíčkům její podprsenky. Když viděl, že se nevzpouzí, posadil ji na kolena a rozepnul si poklopec.

Pobídl ji a vyndal svého vzrušeného macka. Když viděla, co dělá, chtěla couvnout, ale Petr byl rychlejší, a hlavu ji přitlačil ke svému vzrušenému nástroji. Nejdříve se vzpouzela, ale když pochopila, že nemá na výběr, vzala jej do rukou a kromě dráždění pusou mu přejížděla po jemné kůži, aby mu tak způsobila ještě větší vzrušení. 

Zkušeně a s chutí se pustila do orálního sexu

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Pusou mu celý nástroj obemkla tak těsně, jak jen to šlo, a pravidelnými pohyby ho kouřila co nejhlouběji, přesně podle jeho nekončících vzdechů. Rukou přitom stále jezdila po jeho kořeni a zpříjemňovala mu pohyby ústy, zajížděla k jeho varlatům a pohrávala si s nimi a stále přidávala na tempu.

Jeho vzdechy sílily a chuť na ní vzrostla do nezkrotných rozměrů. Když cítil, jak jeho nástroj ještě více ztvrdnul, postavil si ji na všechny čtyři a vyhrnul jí sukni. Nezdržoval se sundáváním kalhotek, jen je odsunul a přitlačil svůj nástroj k její teplé mušličce.

Pronikl do jejího teplého rozkroku a drsně si ji k sobě přitáhl. Několikrát prudce přirazil, než ucítil, jak mu celým tělem projel mráz a všechno do ní vystříkal. Ještě chvíli potom v ní zůstal a těžce oddechoval vzrušením. Ten pocit byl tak živý, až téměř přestal vnímat co je sen, a co realita.

Byla to fikce a stane se realitou? Co myslíte

„Tak mládeži, je čas na večerku.“ Probral ho hlas vedoucího. Opatrně prošel kolem Ivety a něco jí pošeptal do ucha. Jeho představy se již brzy měly stát realitou…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..