Úvod » Erotické příběhy ze života » Sexy narozeninové překvapení pro mého kluka příběh Elišky

Sexy narozeninové překvapení pro mého kluka příběh Elišky

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Ráno se Eliška probudila s veselou náladou a úsměvem na rtech. Její přítel měl totiž narozeniny, a vzrušující překvapení, které si pro něho připravila, mělo být vrcholem večera a skvělým závěrem narozeninového dne. Jakmile vyšla z domu, zamířila směrem do centra města.

Procházela obchody se spodním prádlem a erotickými pomůckami do té doby, dokud nenašla všechno, co chtěla. Když si v kabince zkoušela krajkové prádlo s podvazky, které jí poprvé v životě zdobily překrásné nohy, sama sobě se líbila a nemohla se dočkat večera.

Odbila sedmá hodina večerní a u venkovních dveří se konečně rozezněl zvonek. Patrik čekal za dveřmi s kyticí růží jako pozornost své drahé, ale stále nikdo neotvíral. Zvonil a zvonil, až po několika minutách konečně uslyšel cvaknutí dveří. Nikdo v nich však nestál, jen na zemi byl položený lísteček s nápisem:

„Běž po šipkách, nebudeš litovat.“

Sexy narozeninové překvapení

Jakmile si přečetl první vzkaz, líbivě se pousmál a vykročil směrem za první šipkou. Když prošel celé přízemí kolem dokola a nenašel žádnou další, teprve potom se odvážil jít po schodech nahoru vstříc svému překvapení. Na zemi vstupní chodby byla nalepena jedna z největších šipek rudé barvy, ukazující směrem k pracovně až na samém okraji chodby. Pootevřenými dveřmi slyšel hrát hudbu, proto mu zvědavost nedala a zrychlil krok.

Pomalu pootevřel dveře a to, co spatřil, mu málem vyrazilo dech. Na stole seděla jeho přítelkyně, změněná k nepoznání. Na nohou měla dlouhé jehlové kozačky, které stoupaly výš a výš až do půli jejích stehen. Na kozačky navazovaly černé krajkové podvazky, které stoupaly až k rudým tangům. Když viděl její odhalené, nahé břicho, které zakrýval jen pruh červené mašle táhnoucí se přes její prsa, zakrývající jen to nejnutnější – přesto viditelně vzrušené bradavky -, málem nemohl popadnout dech. Aby toho jako překvapení nebylo málo, když spatřil její výrazné líčení, nemohl uvěřit, že tohle je vážně ta hodná a slušná přítelkyně, kterou znal.

Oči měla orámované černou tužkou

, Jejíž linky sahaly až ke spánkům, vlasy měla volně rozpuštěné tak, že jí splývaly po ramenou, a na ústech rudou rtěnku, která ještě více podtrhovala její půvab. „Tady je tvůj narozeninový dárek, miláčku.“

Ladně řekla rudými rty, a roztáhla nohy. Když spatřil dva otvory na těch nejdůležitějších místech, boule v kalhotách již nešla vydržet. Rychle ze sebe strhal oblečení, vzal svou milou do náručí a vášnivě políbil. Bylo mu jedno, že měl rudou rtěnku všude na sobě, jejímu půvabu nemohl odolat. Ještě ve vášnivém polibku si ji na stole přitáhl k sobě a na okraj její žhavé broskvičky přiložil svůj vzrušený penis.
Byla tak vlhká!

Netušil, že chvíli před tím použila hřejivý lubrikační gel, aby ho ještě více rozpálila, a mohl si ji vzít rovnou bez předehry. Zvedl jí nohy do výšky a položil si je na ramena. Zadečkem si ji přitáhl k sobě a prudce přirazil. Když slyšel její sténání a zrychlený dech, na nic nečekal a začal zrychlovat tempo.

Tolik ho vzrušovalo, když se dotýkal jejích stojících bradavek a třel se o její vzrušený poštěváček. Pronikal do ní tak hluboko, jak jen to šlo, až sténala slastí a propínala se na pracovním stole. Ve chvíli, kdy se dotkla rukou jeho varlat a začala si s nimi pohrávat, neudržel svoje chutě a vyvrcholil do ní. Celou její broskvičku zaplnil horkým spermatem, které ještě notnou chvíli poté stékalo po jejích stehnech.

Nemohl se odtrhnout od jejích svůdných rtů

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


A vztyčených bradavek a jeho vzrušení bylo tak silné, že si nemohl odpustit další její orgasmus. Vzal její bradavky do pusy, laskal je a jemně kousal, jazykem si s nimi pohrával a sál tak, že se mu v náručí začala prohýbat a sténat.

Když k tomu přidal ruku v jejím rozkroku a začal ji dráždit klitoris, prsty pronikal do její broskvičky a třel se o ní, vybuchla mu v náručí, a on se tak dočkal vytouženého orgasmu, při kterém mu padla do náruče a hluboce oddechovala. „Děkuji za krásné překvapení, lásko. Na tohle budu ještě dlouho vzpomínat…“ Řekl nakonec, a odnesl si ji do společné postele, kde se ještě dočkal derniéry.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..