Úvod » Erotické příběhy ze života » Sex v práci erotický příběh Petry na, který nezapomene

Sex v práci erotický příběh Petry na, který nezapomene

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Teď ne Vašku, víš, že nemůžu. Jsem v práci a ještě dlouho tu budu. Ale já bych ti jí tak vylízal… Vzal bych tě do skladu, odsunul všechny zbytečný složky a šanony a zajel do tvojí broskvičky svým horkým jazýčkem…

A dost, začínám se červenat a za chvíli si toho na mě někdo všimne! Neříkej mi tohle po telefonu, když stejně vím, že to neuděláš a až přijdu domů, budeš už dávno spát. Tolik bych to ale chtěla…

Sex v práci erotický příběh
Erotický příběh paní Petry se odehrál v kanceláři SEO agentury

Jo? A co přesně? Abych tě lízal hluboko a divoce, nebo pomalu a spíš na poštěváčku? Nebo by se ti víc líbilo, kdybych se nejdřív věnoval tvým krásným prsům, bral je do rukou a třel dlaněmi, přibližoval se k nim a sál ti bradavky tak nenasytně, až by ses sama začala dráždit a za chvíli se udělala?

Miláčku… Tolik mě svádíš! Asi půjdu na záchod a udělám si to sama s tebou na telefonu, protože jinak vyteču vášní a touhou po tobě! No, lásko… Vlastně asi na záchod nebudeš muset.

Řekl muž stojící před pracovním stolem slečny, která měla telefon stále u ucha. Jakmile jej spatřila, upustila telefon a zalapala po dechu. Co-co tady děláš?“ Řekla a zděšením protáhla obličej.

Přišel jsem uskutečnit tvoje nejtajnější sny má drahá.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Pousmál se a vybídl ji, aby šla za ním. Otevřel dveře skladu a jako správný gentleman ji pustil dovnitř jako první. Zavřel dveře, zajistil západku a gentlemana nechal stát za nimi. Vrhnul se na svou přítelkyni, která hořela nedočkavostí, který z tajných snů jí hodlá její přítel splnit jako první. Už nebyla vyděšená, ale přílivem testosteronu se vzrušením stěží držela, aby ho nepřepadla sama.

Její chuť na sex byla nesmírně silná…

Její přítel však neváhal a začal s plněním toho, co slíbil. Posadil ji na kopírku, která vzadu ve skladu čekala na opravu, a zbavil jí halenky. Roztáhl jí nohy, které chránila společenská sukně, a zabořil jazyk do odhaleného rozkroku.

Zatímco se pečlivě věnoval její broskvičce, stihnul si rozepnout poklopec a vysvléknout se z džínsů, protože dobře věděl, co bude následovat, jakmile svou přítelkyni vyprovokuje. Vždy potom reagovala jako kobra, která zaútočí na svou kořist a vezme si přesně to, co chce.

Ještě chvíli se věnoval její broskvičce, vychutnával si její vůni a chuť a jazykem pronikal tak hluboko, jak jen to šlo. Střídal to s letmými polibky po obvodu jejích stydkých pysků, které jemně sál a cucal, což jí dovádělo k velmi silným a nekontrolovatelným orgasmům.

Sex se rozjel na plný plyn

Přesně čekal na chvíli, kdy do jeho přítelkyně vjede elán a ona se přestane ovládat. Jen se stihl zvednout tak, že vzala jeho penis do úst a naslinila, ale oba dva byli tak vzrušení, že na další předehru nebyl čas.

Nechal ji sedět na kopírce, jednou nohou jí nechal obejmout svůj pas a druhou si položil na rameno a začal přirážet. Jejich chtíč byl mimořádně silný, a chuť nezkrotná, takže netrvalo dlouho, a oba si vychutnávali velmi intenzivní orgasmus. Takové zpříjemnění práce se Petře líbilo. Bohužel pro ní však nejen jí…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..