Úvod » Erotické příběhy ze života » Sex s první láskou po 15 letech po srazu třídy

Sex s první láskou po 15 letech po srazu třídy

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Tak tady jste konečně, zdravím, parto!“ Všichni se ohlédli za známým hlasem, a jakmile v něm spatřili největšího rebela tehdejší 8. A Petra, propukli v hurónský smích. Jen jedna tvář se nesmála, jen se líbezně pousmála. Jeho tehdejší láska…

Vřele se všemi přivítal a jako poslední přišel k ní. „Ahoj Hanko. Jsem rád, že tě po tak dlouhé době vidím…“ Řekl a jemně ji pohladil po vlasech. Zatímco se celý večer všichni skvěle bavili, oni dva ze sebe nespustili oči a jiskry mezi nimi přelétaly stále víc. Když večírek skončil a všichni se rozjeli do svých domovů, Petr byl natolik troufalý, že Hance nabídl přenocování ve svém domě, aby nejela domů pozdě v noci sama.

„No, víš…. Tak dobře, ale přespím v pokoji pro hosty, pokud ti to nebude vadit.“

„Mě bude těšit pocit, že jsi v bezpečí a nic se ti nestane. Přespat můžeš, kdekoliv se ti zachce.“

Řekl, avšak pravda byla úplně jiná…Souhlasila,

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


A tak společnému večeru ve dvou nic nebránilo. Zavezl ji do obrovské vily na okraji města, která dominovala celému okolí. Na zahradě se rozprostírala krásná vířivka, celý interiér domu byl velmi moderní a skvostný. Když Hance ukázal její pokoj, přinesl Petr lahvinku vína, připravil vířivku pro společnou koupel a zapálil svíčky.

Už ve vodě neodolal letmým dotykům, ale Hanka na žádné jeho podněty nereagovala. Proto se přestal snažit, a s pocitem prohry ji uložil do pokoje pro hosty. Sám ležel ve velké manželské posteli, a přemýšlel. Dlouho nemohl spát, a až ve chvíli, kdy se mu začaly zavírat oči, ho něco probudilo. Uslyšel vrznutí dveří, tiché kroky a prohýbání matrace.

„Péťo, spíš?“ Zeptal se tichý hlásek a jemně jej políbil na rty.

Petr se otočil, aby si mohl polibek ještě více vychutnat. Když však spatřil Hanku v krajkové odvážné soupravě, podprsence bez ramínek a v miniaturních tangách, které přecházely dolů v podvazky, probudil se v něm jiný člověk. Dravec.

Položil ji na záda a polibek, který začala, jí opětoval. Rty přejel po její hebké kůži a než se nadála, jazykem pronikl do košíčku její podprsenky, ke ztvrdlé bradavce. Poodhrnul látku, aby si mohl vychutnat celé její ňadro a ihned nato jí podprsenku jednou rukou rozepl. Nemohl se vynadívat na její krásu a svůdnost, na její pevná ňadra a plně tvarované tělo.

Rty bloudil po celém jejím těle, jen na chvíli se odtrhl od jejích bradavek, aby se přemístil k podvazkům končícím v půli jejích stehen, a dále pronikl do jejího tajného místa. Zatímco on se věnoval jejímu rozkroku a jazykem dráždil její klitoris, nasedl nad ní, aby se mohla postarat o jeho nástroj.

Pravidelným a rychlým tempem ho sála a lízala, rukou dráždila jeho varlata, a když ji přivedl k několikátému orgasmu, ani on se neubránil sílícímu vzrušení. Celou pusu jí zaplnil teplým semenem, které pečlivě spolykala a jeho nástroj do sucha olízala. Vzrušeně si pak lehli vedle sebe, aby splynuli v dalším polibku… …… A nasbírali síly na další kolo.

Již teď se nemohl dočkat, až si ji k sobě přitáhne a přirazí co nejhlouběji. A znovu…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..