Úvod » Erotické příběhy ze života » Sex s nevlastní matkou byl úžasný přečtěte si Jarinův erotický příběh

Sex s nevlastní matkou byl úžasný přečtěte si Jarinův erotický příběh

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Otevřel dveře pokoje a uviděl ji stát uprostřed místnosti. Již několikrát ji poučil, aby se k jeho pokoji nepřibližovala, ale vždy se snažila být tak milá a vstřícná… Zaklapl na dveře dost hlasitě, aby si jeho příchodu všimla.

Úlekem se otočila a na tváři jako vždy vykouzlila klamný úsměv. Pozdravila a snažila se odejít, aby nedošlo ke konfliktu, když vtom ji chytil za ruku a přitáhl k sobě. Znovu se na ní podíval přísným pohledem, ovšem když uviděl její nevinný pohled, jako by se v něm něco zlomilo. Pustil ji, aby mohla odejít, ale ona zůstala na místě.

Nevlastní matka mě vášnivě políbila

Až když si uvědomila, co vlastně udělala, odtáhla se od něho a chtěla odejít, tentokrát ji však zastavil on a další polibek již doprovázel chtivými doteky. Rukou jí zajel pod průhlednou halenku a dotkl se lemu její podprsenky. 

sex s nevlastní matkou
Sex s nevlastní matkou byl fantastický

Zasténala touhou a nohu mu obtočila kolem těla. Když pokračoval hlouběji a letmo se dotkl jejího prsu těsně pod bradavkou, neudržela se a rukou mu stiskla zadek.

V tu chvíli jako by do něho vjel blesk… sex s nevlastní matkou není nic špatného je to cizí ženská

Uvědomil si Jarin

Vzal ji do náruče a odnesl ji do postele. Sundal z ní halenku, lehce strhl podprsenku a přisál se na její prsy. Bradavku jednu po druhé bral mezi zuby a jazykem je dráždil tak, jak věděl, že to má ráda. Rozkrokem se stále víc třel o její vlhkou mušličku dráždil její klitoris, a čím víc vzdychala podle tření bradavek jeho ústy, tím víc na ni narážel.

Neváhal a zasunul jí tam svůj ztopořený penis

Nemohl se dočkat, až do své nevlastní matky strčí svůj ztopořený klacek a konečně zasune. S každým dalším pohybem, kdy opět narazil na její mokrou skvrnu na kalhotách, byl čím dál víc vzrušenější. Sám už na sobě měl jen kalhoty, které zbytečně překážely hladkým dotykům, proto tento problém snadno vyřešil, až se k sobě oba tiskli nazí.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jeho penis se konečně třel o její vlhkou mušličku a při každém dalším přírazu se dostával hlouběji a hlouběji. Když si svou nevlastní matku položil na okraj postele a pronikl do ní až po kořen, téměř se neovládal.

Až do okamžiku, kdy se u dveří ozval venkovní zvonek a bušení na dveře. Strnul a čekal, co se bude dít dál. Tělem mu probíjelo tolik adrenalinu, že se jen stěží držel, aby se nevystříkal a ještě chvíli si užil tak divoké milování.

Až když se zdálo, že za dveřmi již nikdo není, odvážil se pokračovat, a tentokrát naplno. Zvedl jí nohy do výšky a svým penisem do ní přirážel tak, jak nejhlouběji mohl. Byl jako nezkrotné zvíře, které si chtivě bere svou kořist, pravidelnými tempy přirážel a bral si to, o čem se mu v noci tajně snívalo. Po několikátém přírazu pravidelných pohybů se neudržel, a oba vyvrcholili ve stejný okamžik.

Dosáhly společného orgasmu ve stejný okamžik

Společný orgasmus se rozléhal celým domem a vášnivé sténání matky, do které právě vyvrcholil její nevlastní syn, bylo slyšet ještě několik bloků od místa činu.

Inu… Ne každá macecha je nežádoucí macechou

🙂

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..