Úvod » Erotické příběhy ze života » Sex s milencem hodinu před svatbou povídka

Sex s milencem hodinu před svatbou povídka

|
Čas na čtení 5 minuty
pošli příběh přátelům

Přípravy byly v plném proudu, ale Pavla si stále nebyla jistá. Za ženicha jí šel někdo jiný, než koho doopravdy milovala, ale do toho velkého okamžiku zbývalo již jen pár hodin. Nezbývalo nic jiného, než je protrpět.

Jak tak seděla před zrcadlem, a nechávala si upravit vlasy, zazvonil jí telefon. Podívala se na displej a nevěřícně zůstala sedět jako omráčená. Na obrazovce se zobrazila zpráva od toho, kterého tajně milovala. V oné zázračné zprávě se psalo:

Milenec posílá SMS chvilku před svatbou

„Ahoj…. Dozvěděl jsem se, že je dnes Tvůj velký den. Rád bych Tě ještě naposledy viděl a políbil na rozloučenou. Přesně ve 3 hodiny budu čekat pod naším stromem, prosím přijď. Naposledy…“

Sex s milencem
Ona milovala jiného muže přála si ho ještě vidět..

Ještě chvíli trvalo, než se vzpamatovala ze šoku, ale když zjistila, že hodiny ukazují čtvrt na tři, byla jako vytržená ze snění. Služebné, které jí upravovaly vlasy, poslala pryč s tím, že chce ještě poslední chvíle strávit sama a půjde se projít. Oblékla se do smetanového kostýmku a spěchala na místo jejich tajných schůzek.

Už když přicházela, zmocnil se jí pocit strachu a nejistoty, přesto však šla dál… Až ho uviděla. Před ní stál vysoký, urostlý muž. Ten, který ji noc co noc navštěvoval ve snech a nedával jí spát, ten, kterého bezmezně milovala. Neviděli se několik měsíců, přesto ji k sobě přivinul a přivítal stejně vášnivým polibkem jako tenkrát.

Obejmul jí a ona se mu odevzdala

Znovu ji pohladil po vlasech, jak to dělával, a stejně tak i zasunul ruku pod její tílko, aby ji k sobě ještě více přivinul. Jejich polibek byl tak vášnivý, až zapomněla na čas, a jen se mu odevzdala. Na slova nebyl čas a ona stejně nevnímala nic, než jeho tělo.

Proto když jí položil do trávy, svlékl jí sako a tílko pod ním, aby cítil hebkost její kůže, ničemu se nebránila. Stále zůstával oblečený, ale ona před ním ležela zcela nahá. Až když si začal svlékat tričko a kraťasy, pochopila, co se děje, a chtěla jej zastavit. Neměla však sílu na to mu odolat, zcela ji očaroval, a ona netoužila po ničem jiném, než po splynutí s ním.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jemně ji hladil po křivkách jejího těla, občas se dotkl jejích vzrušených bradavek, nebo mu ruka sjela do jejího rozkroku, až mohl znatelně cítit, jak pod jeho doteky zvlhla. Čím jemněji ji hladil, tím více vlhla. Jejímu šarmu se nedalo odolávat dlouho. Jeho penis už byl dávno vzpřímený a čekající na teplo jejího těla, ale stále ještě si dával načas, aby si ji mohl co nejvíce vychutnat.

Byla tak krásná, tolik ho přitahovala a kdykoliv si představoval milování s ní, na všechno zapomínal. Obdivoval její plné rudé rty. Tál pod jejím pohledem, přestával vnímat, jakmile spatřil její odhalená prsa, krásné bříško, odhalený klín, který měla precizně zarovnaný do čárky, její pevná stehna. Zasnil se, když ho najednou vytrhla ze snu zpět do ještě krásnější reality.

Chtěla ho cítit uvnitř sebe přitáhla ho k sobě

Když si ho sama přitáhla k sobě, a vášnivě políbila tak, aby mu dala najevo, že ho chce, neváhal a pomalu na ní nalehl. Byl pomalý a jemný, opatrně do ní pronikal tak lehce, a přesto nedočkavě, až mu nehty zarývala do zad. Chtěla ho cítit uvnitř sebe a nic jiného pro ni v tu chvíli neexistovalo.

Užívala si jeho pomalé a neskutečně vzrušující doteky, jeho pulzující pohyby uvnitř ní a hluboké zásuny. Líbal ji na rty, na krk, na prsa, ale stále zůstával tak pomalý, a nezrychloval. Jejich polibky byly žhavé, jejich milování bylo jako splněný sen po tak dlouhém odloučení…

Poslední společná chvíle nezadaných milenců byla u konce

Tála v jeho náručí, vychutnávala si jeho doteky po celém svém těle, prohýbala se ve společných pohybech. Byl tak jemný a pouto mezi nimi tak silné, až dospěli ke společnému orgasmu, který jejich těly projel jako blesk. Propnula se v páteři, aby si probíjení orgasmu ještě více vychutnala, a když jí rukou přejel po prsou, zasténala slastí.

Jejich poslední společná chvilka byla u konce. Pavla se musela vrátit zpět na svatební přípravy, a její muž ze snů zmizel stejně tak, jako kdysi. Když se vracela zpět na místo svatby, už netruchlila tolik, naopak se na její tváři objevil malý úsměv. Věděla, že tohoto muže nikdy nebude mít, ale vzpomínka na chvíli, kdy patřili jeden druhému, pro ni znamenala mnohem víc…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..