Úvod » Erotické povídky » Sex s masérem byl nečekaný vzrušení ženy se stupňovalo

Sex s masérem byl nečekaný vzrušení ženy se stupňovalo

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Jeho ztopořený úd se jemně dotýkal ženiny kůže a klouzal po ní v pravidelných pohybech. Na chvíli se na něho zadívala, ale nedělala vůbec nic. Jen v klidu znovu položila hlavu, a pozorovala jeho práci. Vzrušovalo jí to. Cítila, jak vlhne, a zároveň toužila po tom, aby se od jejích prsů přemístil na jiné místo.

Bylo to až neuvěřitelné, jako by on sám četl její myšlenky, a přesně podle jejích tužeb reagoval. Ještě chvíli se snažil co nejvíce dostat k ženiným bradavkám, ale když viděl, že se jeho šance na úspěch snižuje, přemístil se dál. Pomalu, dráždivě, přejížděl přes její nádherné boky, přes pánevní kost, na které když se zastavil, slyšel jemný vzdych, až k jejímu zadečku.

Byl vzrušený stále víc, a pouze čekal na vhodnou příležitost

Masážní stůl si posunul níže, aby k ženě co nejlépe dosáhl, a ztopořenou špičkou jeho penisu se dotkl ženina zadečku. Nejdříve přejel po jedné půlce, potom zamířil na druhou, a nakonec do štěrbiny mezi jejími půlkami. Olej se třením částí jejich těl rozehříval, a do vzduchu tak unikalo růžové aroma a vzrušení a vášeň se pomalu probouzely.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Před masérem ležela na stole nádherná nahá žena, a on se snažil neustále odolávat pokušení, a užívat si intimních chvil a doteků na jejím těle. Jak jeho chuť narůstala, narůstaly i jeho provokace, a intimnější doteky nabíraly na obrátkách. Už jen nepřejížděl po její hladké kůži, nyní se přesunul k mnohem více vzrušujícím hrátkách. Stále se dotýkal jejího zadečku a přejížděl po něm, ale teď již zamířil mezi její půlky a pomalu zasouval a vysouval svůj nástroj.

Jeho tempo vzrůstalo, až chvílemi přestával přemýšlet nad tím, co dělá. Nechával se unášet pravidelnými pohyby a obrovským vzrušením, které se v něm probudilo. Když zajel mezi ženiny nohy tak hluboko, až se dotkl její mušličky, zasténala vzrušením. Pomalu se zvedla z masážního stolu, otočila se k masérovi, a vzala jeho nástroj do rukou. Pravidelnými pohyby po něm přejížděla, až téměř vybuchoval slastí.

Vzal ji do náruče, a přitáhl blíže k sobě.

Nasedla si na jeho tvrdý penis, a uvolnila se tak, že do ní pronikl až po kořen. Jezdila po něm tak dravě a nenasytně, její šťáva provoněla celý vzduch a místnost zaplnily hlasité výkřiky. Líbal ji na prsou, sál jí bradavky, a jeho vzrušení nabíralo na síle.

Křičela vzrušením a dosahovala jednoho orgasmu za druhým, až téměř ztrácela vědomí. Při jejím tempu nemohl vzrušení dlouho odolávat, a celou dávku svého spermatu nastříkal do její mušličky. Když skončil, vzala ještě naposledy jeho úd do pusy a slízala z něho veškeré zbytky své i jeho šťávy. Nenasytně se olízla a odkráčela do sprch. Masér zůstal ležet, a znovu si přehrával skutečný, ač téměř neuvěřitelný zážitek…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..