Úvod » Erotické povídky » Setkání dívek skončilo společným sexem ve zkušební kabince

Setkání dívek skončilo společným sexem ve zkušební kabince

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Netrvalo dlouho, a léto skončilo. Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají.

Týdny ve městě ubíhaly a smutek se pomalu vytrácel. Až jednoho dne mu mělo být učiněno za dost. Pavla zrovna stála u pokladny, když vedle sebe uslyšela povědomý hlas.

Hledám stejnou barvu, ale jinou velikost. Podíváte se mi, zda ji máte? Prodavačka odběhla a Pavla se pomalu otočila. Nemohla uvěřit svým očím, když vedle sebe viděla stát malou blondýnku, se kterou prožila tolik vášnivých nocí ve vesnici na chatě!

Nečekané znovu setkání dvou dívek

setkání dívek
Naše ErotickePribehy.com si pohodlně přečtete i v mobilu

Po počátečním překvapení si padly do náručí a věci v obchodě nechaly tak, jak byly. Jejich setkání bylo důležitější, zvlášť poté, když zjistily, že díky stěhování blondýnky budou žít ve stejném městě.

To musíme oslavit. Řekla pak blondýnka a zatáhla Pavlu do obchodu se spodním prádlem. Vybraly krajkové podprsenky, korzety, miniaturní tanga a podvazky, a zapadly do kabinky.

Vybírání spodního prádla se zvrhlo v kabince

Když se jedna druhé ukazovala v sexy kompletech, jen těžko se šlo ubránit chuti na nahé tělo. Ve chvíli, kdy se prodavačky nedívaly, zapadla opatrně Pavla do druhé kabinky a přitiskla se k blondýnce. Musím tě mít, teď hned. Řekla, a začala jí sundávat fialová tanga, která na sobě zrovna měla.

Klekla si pod ní, jazykem objela její klitoris, a potom se do ní ponořila tak hluboko, jak jen to šlo. Blondýnka se držela, aby nezačala sténat, protože Pavliny doteky byly čím dál intenzivnější a provokativnější.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jakmile ucítila příval orgasmu, dodělala své dílo, a zvedla se k blondýnce. Pomalu jí odhrnula ramínko podprsenky stejné barvy, a rukou zajela do košíčku. Jakmile se dotkla bradavky, zasténala a prohnula se.

Dívky si to spolu ve zkušební kabince rozdávali na plný plyn

Chvění celého těla, které jí Pavla způsobovala, bylo tak mocné, že po chvíli přestala vnímat dění kolem sebe a plně se oddala laskání prsou. Další orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat, ale to už blondýnka nevydržela a začala Pavlu vášnivě líbat.

Jazykem zajížděla hluboko do jejích úst, vášnivé polibky střídala pomalými, a doznívající orgasmus prociťovala ještě více ve vzrušujících polibcích. Jakmile se vzpamatovala z výletu do sedmého nebe, položila Pavlu na stoličku v kabince a pro tentokrát nejdříve rozepnula černé podvazky.

Pomalu sundala její kraťáskové kalhotky, rozepnula jí korzet a vrhla se na její malá prsa. Od sání bradavek přešla k laskání rukama, a ústy sjela do jejího rozkroku. Pomalu objížděla její dírky, jedním prstem pronikala dovnitř, a druhou rukou laskala její prsa.

Už už se chystala na proniknutí do její broskvičky, když vtom se odhrnul závěs kabinky, a za ním stanula prodavačka. Ehm, ehm. Jste tady nějak dlouho, dámy. Pronesla s vražedným výrazem ve tváři…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..