Úvod » Erotické příběhy ze života » Romantický v sexu zkušený pan učitel byl můj první

Romantický v sexu zkušený pan učitel byl můj první

Co takhle přisednout si blíž? Něco tě naučím… Řekl jí a přitáhl si ji k sobě. Rty se jemně dotkl jejího krku, až slabě zasténala. Stočil se k její šíji a jemnými, hebkými doteky, se rty kousek po kousku dotýkal její husí kůže. Když zamířil k jejímu uchu, lehce vydechl, až se mrazem otřásla, a rty jemně stiskl její lalůček.

Pokračoval dál, aniž by se vzdálil od jejího boltce, který po chvíli jemně stiskl a ihned potom jej slastně polaskal jazykem. Zrychleně dýchala, vnímala každý jeho dotyk a čekala, co bude následovat. Rty sjížděl dolů přes její krk, kdy se chvilkami zastavoval a s pomocí jazyka líbal její krk, až ke klíční kosti, do jejíž štěrbiny ji políbil. Zatnula nehty do sedačky a přejela jimi tak, až vydávaly zvuk škrábajících drápků. Nepřestával.

Pan učitel mě jemně hladil a svlékal

Poodhalil jí ramínko podprsenky, aby se lépe dostal k jejímu obnaženému ramenu, na kterém jí prsty vytvořil jakýsi ornament. Dotýkal se jí tak jemně, jeho pohlazení připomínalo dotek hedvábí a její kůže se pod každým z jeho doteků uvolňovala, až téměř tála. Rty se dotkl jejího ramene, po kterém ještě před chvíli kroužil rukou, a po obvodu ramínka zamířil rty přes tenkou látku trička, až k jejím ňadrům, do štěrbiny mezi nimi, kde tušil její nejcitlivější místo. Tiše vzdychla a její dech se opět zrychlil.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Stále byla oblečená, ale jen stěží by dokázala popsat, co způsobovaly jeho doteky na jejím těle. V záplavě husí kůže se uvolnila ještě víc, aby mu umožnila přístup k jejím citlivým místům. Neváhal, a rukou se jemně dotkl látky na místě, kde tušil její bradavky. Podle její grimasy odhadl místo správně, proto pokračoval letmými doteky. Přiváděly ji k šílenství!

Pod učitelovými dotyky se ze mě stala dračice

Pohým dotykem rozproudil krev v jejím těle a jemnou bílou labuť přeměnil v překrásnou, vášnivou dračici. Nedovolil jí však, aby se ho mohla dotýkat. Veškeré doteky byly v jeho režii. Když viděl, jak se propíná v páteři a vychutnává si vzrušení na svých ňadrech, svlékl jí tričko, a zakryl jím její oči. Nyní mohla jeho umění pouze cítit. Jak velkým vzrušením pro ni bylo, když nasliněnými polštářky prstů přejel od krku, přes její rty, na kterých se na okamžik zastavil, až do jejího dekoltu, do štěrbiny mezi jejími ňadry.

Prsty se přiblížil ke košíčku podprsenky, pod který jemně zajel, aby ucítil náhlý příval vzrušení, který zažívala. Dostával se ještě o kousíček dál, ale těsně před tím, než se dotkl její bradavky, vrátil se zpátky a stejné letmé doteky si vychutnal i na jejím druhém ňadru. Aby na chvíli zkrotil její příval vzrušení, sjel svými jemnými rty k jejímu bříšku, kde polaskal místo kolem jejího pupíku, a po boku jejího svůdného těla se pomalu vrátil zpět nahoru ke krku, kde svou lekci začínal Pro dnešek hodina lásky skončila.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..