Úvod » Erotické povídky » Romantický sex při svíčkách naši nebyli doma Klára odměnila Tomáše sexem

Romantický sex při svíčkách naši nebyli doma Klára odměnila Tomáše sexem

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Tomáš vyšel ze dveří, a padl do náruče své přítelkyně. Jak jsi dopadl? Povídej, přeháněj. Jsi celý udýchaný a zpocený, hodně ti dali zabrat?“ Nedočkavě se ptala mezi vášnivými polibky.

Nedočkavě se zeptala Tomášova přítelkyně


Jo, hodně. Myslel jsem si, že nemám šanci. Ale až ke konci jsem zabral, a hádej co – dostal jsem za jedna, mám to!

Odpověděl šťastný Tomáš

Šťastně se usmíval a v duchu se chválil za své herecké (a nejen ty) výkony. Přítelkyně ho radostně objala a do ucha mu vyzývavě zašeptala:

Já to věděla, mám obrovskou radost! Pojď, mám pro tebe sladké překvapení.

Nemohla jsem se tě dočkat, šikulo můj.“

A odváděla si ho cestou k domovu. Když dorazili k brance, stále jí na rtech visel ten tajemný úsměv.

Nikdo není doma, a ještě dlouho nebudou. Postarala jsem se o všechno.

Mrkla na Tomáše

Romantický sex při svíčkách na, který Tomáš nezapomene

Romantický sex při svíčkách
Romantický sex při svíčkách si vyzkoušejte nemáte s kým? Seznamky kde stojí za to se registrovat

Tomáš věděl, že na dnešní den nezapomene. Vzala ho dovnitř, a s ničím neztrácela čas. Odvedla ho k sobě do pokoje, ke kterému patřila samostatná koupelna. Z té se rozléhala tichá hudba, a teprve když vstoupili, pochopil, jaké překvapení pro něho připravila.

Všude byly rozestavěné hořící svíčky, vana byla plná voňavé pěny, a na podstavci vedle spatřil dvě skleničky na vysokých nožičkách. Zlatavý mok mu již z dálky ředil krev, a jahody stojící jako afrodiziakum ke slastné vášni, na něho účinkovaly ještě dříve, než okusil jejich chuť. V úžasu nevěděl, co říct, ale Klára se o všechno postarala sama.

Svlékla mu košili, aby jeho hruď zahrnula vášnivými a chtivými polibky. Rajcovně skousla jeho bradavku, aby slyšela jeho sten, který tak milovala, a pokračovala ve svlékání. Nejdříve mu pomalu rozepínala kalhoty, aniž by se na něho přestala dívat, a potom jako když do ní blesk uhodil, z něho rázem strhla i trenky.

Romantický sex Klára zkušeně aplikuje orální sex

Vzala jeho nástroj do úst, a aniž by tušila, co se před chvílí stalo, pevně jej objala rty. Shrnula mu kůžičku na špičce penisu a odhalila jeho růžový pulzující žalud, který provokativně objela jazýčkem.

Celý jeho nástroj brala do úst, zasouvala sem a tam a na konci vždy přitlačila, aby zajel co nejvíce do jejího krku a způsobila mu tak probíjení po celém těle. Dobře věděla, co dělá, proto také když ji Tomáš zvedl, a jedním pohybem z ní strhnul letní šaty, už dávno byla vzrušená a čekající na jeho měkké rty všude po svém těle

Začal jejími bradavkami, které sál a lízal tak divoce, jak to již dlouho nedělal. Jeho předešlé vzrušení ze své zkoušející mu způsobovalo ještě větší chvění celého těla, a do všeho se pouštěl s maximálním požitkem. Když se přesunul ke Klárčinému bříšku, k jejím bokům, a zahrnul ji polibky, opatrně sjel až k její mušličce a pronikl do ní jazykem.

Tomáš jde tvrdě na věc vzájemný orgasmus

Dostával se, jak nejhlouběji to šlo, lízal jí pomalu a s chutí, a užíval si její narůstající vzrušení. Ve chvíli, kdy to nejméně čekala, ji zvedl a posadil na okraj vany. Do úst jí vložil jahodu namočenou v šampaňském, jejíž druhou půlku z jejích něžných rtů odkousl, a pomalu do ní pronikl.

Přitiskla se ještě více do jeho náruče, aby do ní mohl pronikat tak, jak nejvíce to šlo a objala ho nohama. Svíjeli se v pravidelném tempu vášně toho druhého, až společně dosáhli orgasmu

Tomáš se pak ještě sehnul ke Klárce, a její klitoris do sucha vylízal, čímž jí tak způsobil poslední z několika orgasmů.

Když spolu poté ulehli do teplé vany, jejich vzrušení stále nebralo konce, a šampaňské v krvi způsobovalo nový příval chutí. Tomáš se ke Kláře přitulil, a její pěnou zahalená ňadra začal sál a znovu líbat, aby si ji tak mohl vychutnat znovu a znovu. Jejich milování byla vášnivá, divoká a Tomáše příjemně naladila.

Jeho den stál za to, a on si toho byl moc dobře vědom. Ostatně…. Jeho schůzka s přítelkyní nebyla poslední schůzkou za tento den..

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..