Úvod » Erotické povídky » Řádění revizorů zneužívajících dívky, které jezdí na černo pokračuje

Řádění revizorů zneužívajících dívky, které jezdí na černo pokračuje

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Před ním stál jeho kolega, se kterým se před chvílí na nástupišti rozloučil. Vypadal naoko naštvaně, ale když viděl krásnou dívku s odhaleným rozkrokem, nepatrně pookřál. Druhý revizor, který si právě vybíral svou pokutu, se však ani nesnažil cokoliv vysvětlovat, a vrátil se k dívčinu rozkroku.

Jazykem objel její klitoris, jakoby chtěl, aby nepřestala být vlhká, zatímco ji chvíli neopečovával. Znovu pronikl do její teplé mušličky a jazykem se dostal co nejhlouběji, aby ji dráždil tak, jak se jí nejvíce líbilo. Nepřišel si ani na chvíli drze, svého kolegu prostě ignoroval a naplno se věnoval splácení své pokuty.

Řádění revizorů
Revizor jí lízal tvrdě

Zrovna ve chvíli, kdy slečnu uspokojoval jazykem, kroužil kolem jejího poštěváčku tam a zpět a znovu do ní pronikal, a čekal na hlasitý orgasmus, přistoupil k ní jeho kolega oblečený jen do trička, a hluboce jí políbil. Právě ve chvíli, kdy jí projel mráz po těle a podlomily se jí kolena, ji zachytil a vychutnal si tlumený výkřik, který pohltila jeho ústa.

Vzal si ji tvrdě a nekompromisně

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Na nic nečekal a ve chvíli, kdy ji držel v náručí s odhaleným rozkrokem plným její horké šťávy vzrušeným tak, že jí stékala po stehnech, si rozepnul kalhoty. Následovaly trenky, které ze sebe strhl během pár vteřin a jeho vztyčené chloubě tak nic nebránilo, aby si ji vzal.

Přetočil ji k sobě zezadu, aby tak mohl hluboce proniknout do její mušličky a přitáhnout si jí k sobě až po kořen. Nejdříve pomalu pronikl na okraj její mušličky, potom povytáhl svůj nástroj, a nakonec prudce přirazil a pronikl tak do ní celou svou délkou.

Zasténala a prohnula se v páteři. Ještě více k němu vyšpulila svůj zadeček, aby do ní mohl pronikat co nejvíce a při každém přírazu hluboce vzdechla. Revizor, který dívku nechal odčinit pokutu jako první, jen nevěřícně přihlížel tomu, jak do ní jeho kolega proniká a prudce si ji k sobě zadečkem přitahuje.

Znovu ji začal lízat poštěváček

Poslouchal jejich dvojité vzdechy a vztek se v něm stupňoval. Nakonec neodolal pokušení a přistoupil k dívce. Znovu se pusou přisál na její poštěváček a jazykem jej začal objíždět kolem dokola. Chvílemi přejel po celém jejím vrcholku slasti a pokračoval kolem dokola, sál jej a jemně skousával.

Dovádělo jí to k šílenství, proto na sebe orgasmus nenechal dlouho čekat. Ani kolega však nebyl pozadu, a při několikátém dívčině výkřiku prudce přirazil, a nastříkal do ní všechnu dávku spermatu. Cítila, jak ji zalilo horko a do poslední kapky si vychutnala neskutečně vzrušující orgasmus. Ještě než se však stačila zvednout, revizoři se vyměnili, a splácení pokuty pokračovalo. První z revizorů si ji přitáhl k sobě – na jazyku stále cítil její šťávičku – a přirazil do její mušličky.

Vydechla a chtěla se připravit na další kolo, ale než se stačila otočit, vrazil jí ho do zadečku. Vzrušující show pokračovala dalšími několika přírazy, než se revizor vystříkal do jejího zadečku a z obou dírek jí nevytékala sladká šťáva.

„Tak pro dnešek máte pokutu odčiněnou, slečno. A hezký večer.“ Popřáli jí nakonec a se vzpomínkami na dobře odvedenou práci odešli. 

Jak to začalo se dozvíte v prvním díle povídky

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..