Úvod » Erotické povídky » Řádění revizorů zneužívajících dívky, které jezdí na černo pokračuje

Řádění revizorů zneužívajících dívky, které jezdí na černo pokračuje

Před ním stál jeho kolega, se kterým se před chvílí na nástupišti rozloučil. Vypadal naoko naštvaně, ale když viděl krásnou dívku s odhaleným rozkrokem, nepatrně pookřál. Druhý revizor, který si právě vybíral svou pokutu, se však ani nesnažil cokoliv vysvětlovat, a vrátil se k dívčinu rozkroku.

Jazykem objel její klitoris, jakoby chtěl, aby nepřestala být vlhká, zatímco ji chvíli neopečovával. Znovu pronikl do její teplé mušličky a jazykem se dostal co nejhlouběji, aby ji dráždil tak, jak se jí nejvíce líbilo. Nepřišel si ani na chvíli drze, svého kolegu prostě ignoroval a naplno se věnoval splácení své pokuty.

Řádění revizorů
Revizor jí lízal tvrdě

Zrovna ve chvíli, kdy slečnu uspokojoval jazykem, kroužil kolem jejího poštěváčku tam a zpět a znovu do ní pronikal, a čekal na hlasitý orgasmus, přistoupil k ní jeho kolega oblečený jen do trička, a hluboce jí políbil. Právě ve chvíli, kdy jí projel mráz po těle a podlomily se jí kolena, ji zachytil a vychutnal si tlumený výkřik, který pohltila jeho ústa.

Vzal si ji tvrdě a nekompromisně

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Na nic nečekal a ve chvíli, kdy ji držel v náručí s odhaleným rozkrokem plným její horké šťávy vzrušeným tak, že jí stékala po stehnech, si rozepnul kalhoty. Následovaly trenky, které ze sebe strhl během pár vteřin a jeho vztyčené chloubě tak nic nebránilo, aby si ji vzal.

Přetočil ji k sobě zezadu, aby tak mohl hluboce proniknout do její mušličky a přitáhnout si jí k sobě až po kořen. Nejdříve pomalu pronikl na okraj její mušličky, potom povytáhl svůj nástroj, a nakonec prudce přirazil a pronikl tak do ní celou svou délkou.

Zasténala a prohnula se v páteři. Ještě více k němu vyšpulila svůj zadeček, aby do ní mohl pronikat co nejvíce a při každém přírazu hluboce vzdechla. Revizor, který dívku nechal odčinit pokutu jako první, jen nevěřícně přihlížel tomu, jak do ní jeho kolega proniká a prudce si ji k sobě zadečkem přitahuje.

Znovu ji začal lízat poštěváček

Poslouchal jejich dvojité vzdechy a vztek se v něm stupňoval. Nakonec neodolal pokušení a přistoupil k dívce. Znovu se pusou přisál na její poštěváček a jazykem jej začal objíždět kolem dokola. Chvílemi přejel po celém jejím vrcholku slasti a pokračoval kolem dokola, sál jej a jemně skousával.

Dovádělo jí to k šílenství, proto na sebe orgasmus nenechal dlouho čekat. Ani kolega však nebyl pozadu, a při několikátém dívčině výkřiku prudce přirazil, a nastříkal do ní všechnu dávku spermatu. Cítila, jak ji zalilo horko a do poslední kapky si vychutnala neskutečně vzrušující orgasmus. Ještě než se však stačila zvednout, revizoři se vyměnili, a splácení pokuty pokračovalo. První z revizorů si ji přitáhl k sobě – na jazyku stále cítil její šťávičku – a přirazil do její mušličky.

Vydechla a chtěla se připravit na další kolo, ale než se stačila otočit, vrazil jí ho do zadečku. Vzrušující show pokračovala dalšími několika přírazy, než se revizor vystříkal do jejího zadečku a z obou dírek jí nevytékala sladká šťáva.

„Tak pro dnešek máte pokutu odčiněnou, slečno. A hezký večer.“ Popřáli jí nakonec a se vzpomínkami na dobře odvedenou práci odešli. 

Jak to začalo se dozvíte v prvním díle povídky

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..