Úvod » Erotické povídky » První víkend bez rodičů milování v penzionu bylo nádherné

První víkend bez rodičů milování v penzionu bylo nádherné

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Adriana si nasadila helmu a vyjela. Její přítel Robin jel hned za ní, aby na ni dohlédl. Měli před sebou první sbližovací víkend bez rodičů, ale nadšení z nich rozhodně cítit nebylo a nálada by se dala krájet. Přesto jeli na víkendový výlet na kolech, aby netrávili víkend doma a neposlouchali neustálé vrzání postele svých nových rodičů.

Ujeli půl cesty, když se začalo stmívat a v dáli se zatáhla obloha. Během chvilky se spustil prudký déšť, který se očividně neměl na ústupu, proto se vydali první trasou směřující k ubytování a horkým kamnům, kde by přenocovali.

Začalo silně pršet našli si malý penzion a ubytovali se

První víkend bez rodičů
Měli štěstí v penzionu byl jeden volný pokoj

Nedaleko našli malý pension s jedním volným pokojem. Neměli na výběr, chtě nechtě museli noc přečkat v jedné posteli. Touha po teple a ubytování převládla nad záští, kterou k sobě cítili, a tak se ubytovali.

Když se Adriana sprchovala, využil Robin příležitosti a převlékl se, aby se nemusel odhalovat před ní. Vlezl si do postele, pustil televizi a čekal, než se bude moci jít osprchovat on sám.

Když uplynulo několik dalších minut a voda stále tekla proudem, nedalo mu to a pomalu se šel podívat ke koupelně. Chtěl, aby na něho zbyla teplá voda, proto dveře mírně pootevřel a nahlédl dovnitř, aby zjistil situaci.

Adriana byla dlouho ve sprše masturbovala tam

To, co spatřil, mu téměř vyrazilo dech. Ve sprše stála jeho nahá holka, ovšem s nádherně tvarovanou postavou a krásnými, plnými ňadry. Ani ve snu by ho nenapadlo, že může být tak přitažlivá. Nevšimla si ho, jen se dál sprchovala a rukou si zajížděla do rozkroku.

Její hrátky ho vzrušovaly stále víc, když si představil, jak u toho vlhne a dosahuje orgasmu, který jí prochází celým tělem. Jeho penis už byl dávno vzrušený a tvrdý jako kámen, ovšem jeho holka stále nepřestávala. Už už chtěl odejít z koupelny a udělat si příjemně sám v posteli, když se rukávem zachytil o kliku, a dveře vrzly.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jeho holka se prudce otočila a v šoku zůstala stát. Když však viděla svého přítele plně vzrušeného, pousmála se a pokynula mu prstem, aby šel blíž. Styděl se, ovšem když mu naznačila, aby se svlékl a šel za ní do sprchy, veškerá nervozita z něho opadla a touha vyšla do popředí.

Adriana začala svého chlapce tvrdě kouřit

Přitáhla si ho k sobě, ještě než stačil zavřít dveře sprchy, a začala ho líbat. Byla o dva roky mladší, ale kuráž jí rozhodně nechyběla. Rukou mu zajela do rozkroku, aby nahmatala jeho statný nástroj. Když jí stejnými pohyby opětoval vzrušení v jejím rozkroku, sklonila se k němu pod tekoucí vodou, a vzala jeho penis do úst.

Začala jej líbat, jazykem kroužit po žaludu a kouřit až ke kořeni, až téměř vybuchoval vzrušením. Nechával se unášet jejím sex-appealem a vychutnával si její jemný jazýček na svém nejvzrušivějším místě.

Když její provokace nabíraly na obrátkách a začínal cítit blížící se vyvrcholení, jen ji zvedl z podřepu a opřel o stěnu sprchy zadečkem k sobě

.Nepřemýšlel, co dělá, jen do ní svým nástrojem pronikl a prudce zasunul. Prohnula se v páteři a nastavila se mu tak, aby ji mohl dráždit na prsou, zatímco do ní intenzivně přirážel.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..