sex v parku v křoví
Úvod » Erotické příběhy ze života » První jarní sex v parku s mým klukem jsem si užívali v křoví

První jarní sex v parku s mým klukem jsem si užívali v křoví

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Toho slunečného odpoledne se rozhodli jít projít. Nevěděli kam, ani jak daleko dojdou, ale sluníčko přímo svádělo k jarní procházce. Paprsky teple hřály a přímo navozovaly atmosféru pokušení. Procházeli se parkem i lesem, v něžném objetí. Síla jara se stále víc dostávala pod kůži, a tak něžná objetí, vášnivé polibky a vzrušující doteky nabíraly na síle.

Všude kolem nich neustále procházela spousta lidí, ale chutě nabíraly na síle. Dívka neotálela s provokacemi, letmo se dotýkala mladíkova poklopce, jemně přejížděla rukou po tenkém kusu látky, aby ho vzrušila téměř k nepříčetnosti. Zajížděla prsty pod košili, hladila jeho hruď a nezapomínala ani na jeho vzedmuté místo v kalhotách.

Vášnivě jsem mu rozepla poklopec

Při rozepnutí poklopce a dotecích na jeho nejcitlivějším místě téměř zasténal slastí, skoro vybuchl vzrušením a neubránil se tlumenému vzdechu, a tak se v tu chvíli nabídl přímo bláznivý nápad. Mladík chytil dívku za ruku a prudce jí táhl směrem k hustému křoví, které se zdálo být dobrým úkrytem. Než se nadála, začal ji vášnivě líbat, a tak si získal veškerou její pozornost a zbavil se odporu, kterým se ještě před chvílí v nevědomosti zkoušela bránit.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


V bezpečném úkrytu křoví již nabyl pocitu vítězství. Při vášnivém líbání začal dívku něžně hladit na prsou. Látky bylo příliš, proto jen letmo přejížděl po jejích vzedmutých bradavkách, než rychlým pohybem zajel rukou pod tričko, aby naplno cítil její pulzující bradavky. Sténala slastí a poddávala se mu tak, že z ní vzrušení přímo čišelo. Prohýbala se a nekonečnou slastí se sama začala dráždit na místě, které tak miloval. Zajela si rukou do kalhot a pravidelnými pohyby se dováděla k šílenství.

Líbal mě a já si rukou dráždila poštěváček

Líbáním se snažil tlumit její vzdechy a hlasité výkřiky, které stále nabíraly na síle. Vzrušením a adrenalinem nevnímal téměř nic jiného, než její nahé tělo, a jakmile ucítil její příval vzrušení, téměř se neovládl. Rychlostí blesku z ní strhal kalhoty, rozepl si poklopec a prudce do ní pronikl. Zasténala přívalem adrenalinu a jeho tělem se rozlil náhlý příval vzrušení.

Byla tak vlhká, svůdná a přímo se nabízela. Drážil jí rukou a znovu a znovu dosahoval jejích výbušných orgasmů, při kterých ho drsně kousala do rtů, aby tlumila své výkřiky. Užíval si každé její prohnutí pod přívalem slasti. Nemohl se vynadívat na to, jak ho sama ovládá a dosahuje stavu téměř nepříčetnosti při jeho přirážení, při každém zásunu.

Nemohl vydržet, jak se před ním obnažuje, a zatímco on jí dráždil rukou, ona se hladila na prsou a sama si způsobovala vzrušení, kterým ho dohnala k slastnému vyvrcholení. Nestihl svůj nástroj vytáhnout z jejího klína, a tak do ní napustil celou dávku semene, která ji teple hřála a způsobila poslední orgasmus. Vyvrcholení dosáhli oba společně způsobem, který ještě více posílil adrenalin milování na veřejnosti, kde je každou chvíli mohl někdo načapat…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..