Úvod » Erotické příběhy ze života » Příběh z lyžování Mariny a Tomáše Martina si vyžádala sex

Příběh z lyžování Mariny a Tomáše Martina si vyžádala sex

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Po celodenním lyžování se Martina s Tomášem procházeli po nočním městě Pec pod Sněžkou. Ruku v ruce procházeli uličkami, když vtom sebou Martina začala nápadně ošívat a táhla Tomáše zpět k hotelu.

Zeptal se, co se děje, protože nechápal náhlý zvrat v jejím chování. „No, víš… Dostala jsem na něco chuť. Řekla a olízla si rty. Máš hlad? Zeptal se natvrdle Tomáš.. Tak půjdeme na večeři tady ve městě, kvůli tomu se přece nemusíme vracet, lásko. Nabídl se ochotně Tomáš, ale Martina zakroutila hlavou. Nene, to nepůjde. Dostala jsem chuť na něco horkého… voňavého… plného té nejchutnější šťávy…

Chci tebe, a to hned teď řekla Martina

Erotický příběh z lyžařského víkendu
Martina s Tomáše zažili na lyžařském výletu skvělý sex

Nemůžu se dočkat, až budeme na pokoji a já ucítím, jak do mě pronikáš, jak do mě celý vklouzáváš a přirážíš až po kořen. Chci tě slyšet vzdychat, chci cítit tvé horké tělo na svém, a vychutnávat si naše propojení…Než se stačila nadát, vzal ji Tomáš za ruku a odváděl směrem k hotelu. Po tomto vylíčení byl tak nezkrotně vzrušený, že nemohl déle čekat.

Horlivě prošli vstupní halou, vyběhli schody do podkroví a klíčem se snažili co nejrychleji trefit do zámku. V tom shonu ani nestačili zamknout, jen za sebou jako cestičku nechávali svršky oblečení. Tomáš ještě zapálil oheň v krbu, zatímco si Martina sundávala spodní prádlo, a lehl si na kožešinu před plápolajícím ohně

Martina byla moc sexy přicházela z koupelny

Když ji uviděl přicházet, oněměl úžasem. Ladné křivky jejího těla se pohybovaly s elegancí dámy. Její boky přímo sváděly k pohlazení, její krásná velká ňadra k polaskání, a její hladce oholená mušlička s proužkem uprostřed k vylízání.

Přilehla si ke svému příteli a jemně mu prstem objela rysy celého těla. Začala u ušních lalůčků a krku, sjížděla níž k šíji, na záda, přes hrudník až ke vzrušené a tvrdé bradavce, kterou prstem objížděla, dokud nezpozorovala jeho vzrušený výraz.

Když viděla, jak ho pouhý její dotyk rajcuje, naklonila se k němu a jazykem dokončila vzrušující ptáci. Pokračovala dál přes jeho vypracované břicho, k tříslům, a potom až do údolí touhy.

Dotkla se jeho varlat a lehce je mačkala

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Jakmile se dotkla jeho varlat a rukou je začala jemně třít, z úst mu vyšlo další zasténání. Pomalu přejížděla od varlat k jeho ztopořenému penisu, rukou mu shrnovala kůži a znovu jej napínala, jazykem kroužila kolem jeho žaludu a celý jeho nástroj brala do úst tak, až se prohýbal slastí.

Ve chvíli, kdy viděla jeho nezkrotnou touhu a chtíč, a stále častěji slyšela jeho zrychlující se dech, obkročmo na něho nasedla a nechala celou jeho chloubu proniknout do svého horkého lůna. Vydechl vzrušením a pomalými pohyby si vychutnával jejich úžasné spojení, které jej vzrušovalo čím dál víc.

Martiny vášeň a chuť na sex byla uspokojena

Nemohl se udržet dlouho, a tak když slyšel Martinu, jak si užívá jeho pronikání a prohýbá se v dalších a dalších orgasmech, ani on se neovládl a vystříkal se do ní. Jakmile ucítila horký proud jeho semene, zaryla mu nehty do hrudi a prohnula se v posledním, nekončícím a velmi intenzivním orgasmu.

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..