Úvod » Erotické příběhy ze života » Příběh sexuoložky Mudr. Lucie s nadrženým pacientem

Příběh sexuoložky Mudr. Lucie s nadrženým pacientem

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Paní doktorko, mám hrozný problém. Několikrát za noc se budím vzrušený a musím onanovat. Nejde to nijak zastavit, je to silnější než já…

Žijete sám? Ne, s přítelkyní. Právě proto mám strach, aby to nezjistila, protože by se jí to hrozně dotklo.

Proč? Vaše přítelkyně nepodporuje Vaše potřeby? Ne. A já jsem potom tolik nadržený, že v noci se mi nezdá o ničem jiném než o sexu a probouzím se celý zpocený.

Jak často máte pohlavní styk? Tak jednou, maximálně dvakrát do týdne. A já to nemůžu vydržet, ale nechci přítelkyni do ničeho nutit.

Hmm… Váš problém nějak vyřešíme.

Můj pacient mi sdělil, že je nepřetržitě nadržený

Jenže to ještě není všechno. Jsem nadržený nepřetržitě, ale když už to nemůžu vydržet, prostě musím onanovat, ať jsem kdekoliv… A teď, když se dívám do Vašeho výstřihu, zase to na mě začíná přicházet. Zkuste se uvolnit, jen se zhluboka nadechněte a myslete na něco jiného.

Příběh sexuoložky Mudr. Lucie
Mudr. Lucie byla při pohledu na masturbujícího pacienta vzrušená

Ne, už to nejde zastavit. Zase mi tvrdne, když si představuji Vaše odhalená ňadra a Vaše nahé tělo volající po uspokojení. Nemohu se ovládnout, musím, nedokážu to udržet. Sykl klient a než se lékařka nadála, začal si svlékat kalhoty.

Když si sundal i trenky, vzal svůj tvrdý a vzpřímený nástroj do ruky a začal se hladit. Jezdil rukou sem a tam, nejdříve pomaleji a potom začal zrychlovat.

Lékařka nebyla schopná slova, vůbec nevěděla, co má dělat. Stále nad ní převládal rozum, ale když chvíli pozorovala onanujícího klienta, rozhodla se etiketu odložit stranou.

Pacient začal přede mnou onanovat neudržela jsem se a..

Přistoupila k němu a vzala jeho penis do úst. Vyděšeně otevřel oči a nestačil se divit, ale chování lékařky jej maximálně nabudilo, a když si plně uvědomil její hedvábné rty na svém nástroji, začal nekontrolovatelně stříkat. Měl obavu, jak se lékařka zachová, ale když viděl, jak poctivě spolykala všechno sperma a ještě se po tom olízla chutí, nemohl tomu uvěřit.

O to větším překvapením pro něho pak bylo, když jej lékařka posadila na sedačku a začala lízat jeho bradavky. Sála je a dotýkala se jich, zatímco rukou mířila k jeho rozkroku, aby znovu nahmatala vzpřímený penis čekající na teplo její broskvičky.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Neváhala a nasedla na něj. Divoce po něm klouzala, divokými pohyby přirážela na jeho vztyčený nástroj a křičela slastí pokaždé, když se dotkl jejího citlivého místa. Přestala se ovládat a zcela podlehla vzrušení.

S pacientem jsme začali nekontrolovatelně šukat

Roztrhla košili, kterou měla na sobě, až se všechny knoflíčky rozletěly po celém pokoji, strhla ze sebe podprsenku a nabídla svá ňadra k laskání klientovi. Již tak byl zcela pohlcen vzrušením, a když se chopil jejích bradavek, na nic nečekal. Lízal je, bral do pusy a divoce sál, aby jí způsobil ještě větší vzrušení. Zcela podlehla vášni a on s ní.

Ještě naposledy vykřikla, než dosáhl orgasmu její pacient a vystříkal se jí na odhalené bříško a ňadra. Poté se k ní svalil do náruče a zhluboka oddechoval.

Spokojeně jsem řekla

Naše sezení je u konce. Až budete mít další problém, klidně přijďte.

Nejdřív Vám ale radím vyměnit přítelkyni já jsem singl. Mrkla na něj a se šibalským úsměvem jej vyprovodila ze dveří. Rozcuchaná, neupravená a uspokojená.

Děkujeme za zaslání příběhu a zasíláme zaslouženou odměnu

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..