Úvod » Erotické příběhy ze života » Příběh Magdy měla jsem orgasmus v kině ráda vzpomínám

Příběh Magdy měla jsem orgasmus v kině ráda vzpomínám

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Právě začínaly úvodní titulky, když se pohodlně usadili do poslední řady kinosálu. Magda se Tomovi schoulila do náruče a čekali na spuštění filmu. Když byli asi ve třetině, Tom stále častěji začínal přejíždět Magdě po prsou, po bříšku a vždy směřoval dál až k jejímu rozkroku.

Dělala, jako by se nic nedělo, přitom tajně doufala, že bude pokračovat. Začínala cítit, jak vlhne, jak je stále víc vzrušená a znatelně cítila vystouplé bradavky, které dávaly vzrušení najevo přes podprsenku.

Sundala jsem mu trenky chtěla jsem držet jeho penis

I Tom si toho po chvíli všimnul, ale stejně jako přítelkyně, ani on nereagoval. Až když mu Magda zajela rukou k poklopci a rozepnula zip, zpozorněl. Uvolnila trenky, které jí jako poslední bránily dotknout se vrcholku jeho slasti a rukou mu zajela k varlatům.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Musel si přiložit ruku k puse, aby nevypustil silný stén, který u něho vyvolala. Jak rukou postupovala stále výš, nejdříve se dotkla kořene jeho penisu, potom jej rukou objala a pokračovala výš až k jeho žaludu.

Tohle si však Tom nechtěl nechat líbit, a tak začal provokovat úplně stejně. Již dávno se nevěnoval filmu, ale právě rukou zajížděl Magdě pod sukni. Odhrnul jí promočená tanga a prstem vklouzl do její mušličky.

Kouřila jsem mu ho v kině před lidmi

Stejně tak jako Tom, i Magda přitvrdila v dráždění a konečně mu uvolnila kalhoty tak, aby z nich vytáhla jeho macka. Sklonila se k němu a vzala ho do pusy. Sála ho, lízala kolem dokola, narážela se na něho, co nejvíce to šlo.

měla jsou orgasmus v kině
Za chvilku jsme na film úplně zapoměli

Jakoby nestačilo, že ji maximálně vzrušovalo kouření jeho macka, al její přítel ji ještě dráždil na klitorisu a prsty zajížděl do její mušličky tak, že se téměř přestávala ovládat. Po chvíli začala vzdychat a dosáhla orgasmu

To však nebylo všechno, toužila jeho macka mít v sobě. Neptala se na názor svého přítele, využila tmy v kině a nasedla na něho. Než se stačil vzpamatovat, již naplno přirážela a pohupovala se v bocích tak, že svému příteli okamžitě zamotala hlavu.

Neudržela jsem se a sedla si na něj

Vášnivě jej líbala, hladila po vypracované hrudi a šeptala mu do ucha, co všechno by s ním prováděla. Když si představoval, jak mu jazykem jezdí po celém těle, líže jeho bradavky, dotýká se špičky jeho penisu, laská jeho varlata a mnoho dalšího, jen těžko se držel.

Neměl u sebe kondom a nechtěl své přítelkyni ublížit, ta však na jeho obavy nebrala zřetel a ještě víc zrychlila tempo. „Udělej se do mě, chci to!“ Pošeptala mu do ucha a začala přirážet tak hluboko, jak jen to šlo.

Přítel mile rád poslechl její rozkaz a za chvíli již cítila jeho teplé sperma stříkající do její mušličky. Protáhla se, ještě více na něho nasedla, aby mu tělem projela další vlna orgasmu a poté sesedla. Film byl téměř u konce. Jejich hrátky však teprve začínaly…bude pokračování příběhu Magdy?

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..