Úvod » Erotické příběhy ze života » Příběh 2 studentek, které si přivydělávali na studium sexem

Příběh 2 studentek, které si přivydělávali na studium sexem

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Stmívalo se a koleje osiřely. Pilní studenti se zavřeli do svých pokojů nad otevřenými učebnicemi, a na druhé straně budovy se denní život pomalu začal měnit v noční party.
Dana se oblékala před zrcadlem, zatímco její spolubydlící už jen dolaďovala líčení.

Když jí tak pozorovala, jak si natahovala podvazky na svá krásně vypracovaná stehna a pomalu je připínala k červeno-černým krajkovým tangům, a na svá menší prsa si oblékala podprsenku stejné barvy, blesklo jí hlavou, že je kočka.

Studentky si sexem přivydělávali vždy společně

Nebylo výjimkou, že muže sváděly společně, ale nyní poprvé vyrážely obě dvě ke stejnému klientovi. Petra si ještě znovu přetřela řasy, oči zvýraznila černou linkou a natáhla si svetřík přes černé koktejlky.

studentky si přivydělávali sexem
Studentky byli chytré ke studiu si přivydělávali eskortem

Dana si na sebe natáhla přilehlý top a černou koženou minisukni, která krásně podtrhovala její dlouhé nohy. Společně vyšly ze dveří koleje a zamířily směrem k vyhlášenému hotelu v centru města.

Celou cestu je provázela nervozita, ovšem jen do té doby, než přišly na recepci a ohlásily se. Když dostaly kartu od pokoje, věděly, že již není možnost couvnout. Vstoupily do výtahu a vyjely do střešního apartmá.

V hotelovém pokoji již bylo vše připraveno klientem

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Na stolku u dveří je čekala otevřená láhev šampaňského se dvěma skleničkami ozdobenými jahodami. Snažily se být tak potichu, jak nejvíc to šlo, ale klient zřejmě vycítil čerstvě příchozí maso a nechal si je zavolat do ložnice.

Přistoupily k posteli, ve které ležel nahý muž jen s ručníkem kolem rozkroku. Po stranách byly k pelesti připevněná pouta, která čekala na svou chvíli. Dámy, já čekám. Vaše místa jsou tady a moje chvíle začíná.

Jakmile to dořekl, vyděšeně se na sebe podívaly, ale přesto udělaly, co jim řekl. Pomalu se navzájem začaly svlékat do spodního prádla. Nechyběly polibky na rty… na krk… na lícní kosti…

Žhavě se líbaly po celém těle, rty si vzájemně zajížděly do podprsenek a na místa, kde se skrývaly jejich čekající broskvičky, dokud nezaznamenaly bouli v klientově rozkroku a poslušně si nelehly na svá místa. Připoutal je a jeho chvíle právě začínala. Nasedl si nejdříve nad jednu, již svým nástrojem začal přejíždět po obličeji.

Chtivě ho vzala do pusy a podle jeho tempa sála a lízala. Když je druhá společnice pozorovala, neubránila se tichému vzdychání a mokré skvrně na miniaturních kalhotkách.

Klient se přestal ovládat a tvrdě si jednu z dívek vzal

Přesunul se k ní, sundal jí podprsenku a svým nástrojem jí začal přejíždět po hrudníku. Prsa jí tisknul k sobě a penisem se třel v jamce mezi nimi tak, že kdykoliv přirazil více, dotkla se špičkou jazyka jeho penisu a posunula jeho vzrušení o stupeň výš. Předehry již bylo dost. Řekl náhle a přesunul se k první dívce.

Svlékl jí tanga, prsty naslinil a vsunul do její horké broskvičky. Nezdála se mu vlhká tak, jak by chtěl, proto si znovu naslinil prsty a přejel jimi po špičce svého penisu. Nemohl se dočkat svojí odměny, proto si k sobě dívku prudce přitáhl a přirazil do ní.

Prudkými pohyby přirážel v rychlém tempu, až znatelně cítila, jak se jeho penis zvětšil a začal v ní pulzovat. Když jej na poslední chvíli vytáhl, nastříkal celou dávku na její odhalené tělo a svalil se vedle ní.

Vzrušeně oddechoval a hladil ji po odhaleném těle. To však nenechalo chladnou druhou dívku ležící vedle. Rychle se k němu jen přitulila a začala jej vášnivě líbat. A na mě se nedostane? Mrkla na něho a jemu bylo hned jasné, že noc bude dlouhá přesně tak, jak si představoval…

Bude pokračování příběhu dvou studentek? Nechte se překvapit

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..