spoulož s profesorem
Úvod » Erotické příběhy ze života » Při studiu na katedře jsem souložila s profesorem v kabinetu

Při studiu na katedře jsem souložila s profesorem v kabinetu

Alena seděla u stolu, s hlavou skloněnou. Práce, kterou měla před sebou, se blížila odevzdání, ale neodpovídala její představě. Lámala si hlavu s tím, jak to ještě na poslední chvíli vyřeší, ale nenapadla ji jiná možnost, než jít za profesorem, a zkusit mu situaci vysvětlit. Žádat ho o radu by nemělo smysl, proto se rozhodla mu situaci nastínit a říct mu svou představu. Jeho kabinet se nacházel na konci dlouhé temné chodby.

Na katedře to vypadalo, jako by už všichni odešli a nezůstal tu jediný člověk. Přemýšlela, zda zůstal ještě profesor a nezapomněl na domluvenou konzultaci, a pomalu se rozešla směrem k jeho kabinetu. Čím více se blížila ke konci temné chodby, jako by se jí zmocňoval svíravý pocit. Cítila se nejistá, ačkoliv nevěděla proč, ale zároveň se jí onen vzrušující pocit líbil. Zvláštně ji ovládal, a ona si začínala představovat, co by se mohlo stát…Pomalu přistoupila k profesorovým dveřím a nejistě zaklepala. „Dále.“ Ozvalo se a ona opatrně otevřela dveře. Profesor stál u svého pracovního stolu, nohu opřenou o židli, a něco zapisoval. „Jsem tady kvůli té konzultaci. Chtěla jsem jen něco říct ke své práci.“

Posaď se. Všechno probereme řekl profesor

Odpověděl jí s tajuplným úsměvem a pokynul k židli stojící vedle té jeho. Nejistě se rozešla a posadila se na místo, na které jí ukázal. Až po pár vteřinách si uvědomila, že má hlavu přímo naproti jeho přirození. Přemáhala se, aby se nedívala na místo, na kterém se pomalu tvořila velká boule, a měla co nejvíce zvednutou hlavu tak, aby se dívala profesorovi do obličeje. „Takže, co přesně jsi říkala, že potřebuješ?“ Zeptal se náhle profesor a tajemně zaklapl desky, do kterých ještě před chvílí něco zapisoval. „Mám tady svoje materiály, ukážu vám to.“

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Zvedla se a rozložila papíry na stůl. Začala je rozkládat a třídit, aby šly popořadě. Profesor stál vedle ní, až nebezpečně blízko, pomyslela si, když cítila jeho dech na svém zátylku. „Tady to je.“ Řekla po chvíli a ukázala prstem na popsané listy.

Otřel se o mé prso a začal mě líbat

„Co k tomu potřebuješ vědět? Ta práce není špatná.“ Odvětil a rukou se letmo otřel o její prso. Vzrušilo jí to. Snad v myšlenkách si představovala, jaké by to bylo, kdyby se jí lehce dotkl, nebo jí vášnivě políbil, ale tenhle dotek byl tak reálný, nečekaný a vzrušující… Chvíli jí trvalo, než se nadechla k odpovědi, ale ani tu nestačila říct. Profesor jí chytil za ruce a přitáhl si jí k sobě. Ve chvíli, kdy ucítila jeho rty na svých a jeho nezbedný jazyk proplétající se s tím jejím se nevzmohla na nejmenší odpor a hlavou jí prolétly hříšné myšlenky.

Začal jí líbat něžně a jemně, ale intenzita pomalu vzrůstala a polibky přešly k vášnivým a chtivým. Plně se mu oddala a vychutnávala si jeho horké rty, které od úst přecházely na krk, za uši, ke klíční kosti a stále níž. Vychutnával si jí, a ona nepřemýšlela nad ničím jiným, než nad jeho vypracovaným tělem, do kterého vzrušivě zatínala své nehty. Prohrabávala se mu ve vlasech, zatímco slastně vzdychala, když se jazykem dotknul jejích bradavek a vášnivě je začal sát.

Prohýbala se slastí, ale on nepřestával

Stále dokola si pohrával s jejími vrcholky slasti, laskal je a něžně kousal, až to téměř nemohla vydržet. Horlivě mu sundala triko, pod kterým se skrývaly vypracované svaly, a ani on nezůstal pozadu a prudce z ní strhal košili, která byla ještě před chvíli z části pečlivě rozepnutá, aby jí posléze zbavil i podprsenky a plně se oddal rozkoši v podobě laskání jejích prsů. Sténala vzrušením, vychutnávala si každý jeho dotyk a polibek, laskala ho na hrudi a nehty mu přejížděla po bradavkách, vypracovaném břiše až k lemu kalhot.

Vášnivě vzdychl, když mu prsty zajela do kalhot, aby je poté zase vyndala, a to samé udělala na jiném místě a mohla ho vyprovokovat téměř k nepříčetnosti. Jeho tělem projelo vzrušení, kterému se nemohl ubránit. Prudce ji zvedl, posadil na stůl a pár rychlými pohyby z ní strhal sukni i silonky. Kusy látky ležely všude na zemi a oni dva se oddávali vášni přímo na pracovním stole.

Sklonil se k ní blíž, aby mohl odhrnout jemnou látku hedvábných kalhotek z jejího rozkroku a polaskat ji svým jazykem. Zajížděl stále hlouběji k její jeskyňce, sál ji jazykem a stále intenzivněji si ji vychutnával. Obšťastňoval ji jazykem a zajížděl dovnitř, aby si mohl vychutnat teplo jejího lůna. Tála v jeho náruči, až už to nemohl vydržet a uvolnil svou vzrušením vzedmutou chloubu a tvrdě přirazil.

Zasténala vzrušením a slastí a plně se mu podvolila, aby mohl přirážet se stále větší intenzitou a po chvíli vybuchnout slastí v jejím lůně. Oba sténali vzrušením a svíjeli se v rytmu výbuchu slasti, až do úplného vyčerpání…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..