Pracovní pohovor
Úvod » Erotické povídky » Pracovní pohovor skončil sexem příběh Jany

Pracovní pohovor skončil sexem příběh Jany

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

„Posaďte se slečno, hned probereme pracovní podmínky. Jen si skočím pro Váš životopis a můžeme pokračovat. Omluvte mne. “ Šéf odešel do vedlejší místnosti a absolventka osaměla.

Rozhlížela se po prostorách místnosti, procházela se a zkoumala, ale čas jí neubíhal. Všimla si pracovního stolu, který stál zcela v rohu, na němž byl umístěn počítač. Kontrolka blikala, proto jí blesklo hlavou, že by se mohla dozvědět pár zajímavých informací. Vedoucí, zdálo se, neměl na spěch, a tak na nic nečekala.

Pohnula myší a počítač se rozjasnil. Na ploše našla jen pár zanedbatelných ikon, a tak aby zabila čas, otevřela internet. Jaké překvapení pro ni ovšem bylo, když v rohu stránky spatřila nejnavštěvovanější portály, a hned na prvním se zobrazila erotická tématika a známý web pro dospělé SexKino.cz kam občas zašla i ona..

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Porozhlédla se kolem, zda se do místnosti ještě nikdo nevrátil, a když nabyla jistoty, stránku otevřela. Prohlížela si jednotlivá videa a zcela se ponořila do sledování stránky. Ani neslyšela cvaknutí dveří, ani přibližující se kroky nezaznamenala. Až když za ní stanul vedoucí a položil jí ruce na ramena, probrala se z nevědomého opojení.

„Vidím, že jste se zabavila.“ Odvětil s vypočítavým úsměvem a pohladil ji po tváři.
„Velmi se omlouvám, jen jsem…. nevěděla….. co dělat.“ Koktala s narůžovělými tvářemi.

Nechtěl nic slyšet, proto jí přetočil k sobě a v polibku nechal zapomenout na vše, co kdy chtěla říct. Zvedl jí ze židle a posadil na psací stůl. Ani neměla čas dívat se na něho zvídavým pohledem. Jeho polibky totiž neustávaly a doteky se stále rozšiřovaly po celém jejím těle, zkoumaly každé zákoutí a každou skulinku mladého masa, kterého by se mohl dotknout svými rty. Věnoval se jí pečlivě, pomalu prozkoumával každé zákoutí a patřičně ji vzrušoval. Zůstala před ním sedět jen ve spodním prádle

Zůstala před ním sedět jen ve spodním prádle

Když už se však chtěla bránit a něco namítnout, zabořil jí ruku do vlnitých blond vlasů a přitáhl si ji v polibku k sobě, aby jí znemožnil jakýkoliv argument. Nenasytně z ní strhl halenku i společenskou sukni, aby před ním zůstala sedět jen ve spodním prádle a v podvazcích.

Nečekal, že se mu naskytne tak nádherný pohled na její přepychové tělo. Ani podvazky na ní ovšem nezůstaly dlouho, to jak se nemohl dočkat, až ji ucítí co nejblíže u sebe. Jedním tahem z ní strnul podvazky, aby se mu vystavila jen v miniaturních tangách a nádherné podprsence.

Líbal ji po celém těle a vychutnával si každý její povzdech

Když mu začala rozepínat kalhoty a sundávat z něho trenky, na nic nečekal. Strhnul z ní podprsenku, aby se mohl věnovat jejím nádherným prsům, zbavil ji posledního kousku miniaturní látky, kterou měla na sobě a přitáhl si ji k sobě. Nohama ho objala kolem pasu, aby jejich plynulému pronikání nic nebránilo, a plně se poddala jeho silnému objetí a tvrdému údu, který v sobě cítila až po kořen.

Místností se šířila vůně lidských těl a rozléhaly se hlasité výkřiky, které se od stěn zároveň odrážely. Když bylo po všem a adeptka se začala oblékat, jen za sebou v dáli slyšela: „Jo a mimochodem, slečno, jste přijatá. Těším se na další setkání s Vámi.“

Zaklapla dveře a samolibě se pousmála…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..