Úvod » Erotické povídky » Povídka píchla jsem na cestě pneumatiku skončilo to sexem

Povídka píchla jsem na cestě pneumatiku skončilo to sexem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Stála u silnice a stopovala. Chvíli ji pozoroval v zrcátku, jenže potom neodolal její svůdnosti a toužil vrátit se zpět. Zařadil a začal couvat. Zdvořile se zeptal, co se stalo. Pouhé gesto směrem k prasklé pneumatice stačilo, aby měl záminku navázat rozhovor.

Předem věděl, po čem touží a za jakým účelem se vrátil zpět za zoufalou paničkou. Ovšem přemáhat se, aby na sobě prozatím nedal nic znát, bylo ještě těžší. Přislíbil, že pneumatiku vymění, a hned se pustil do práce.

S myšlenkami na sex se stopařkou se pustil do práce

Ale pod podmínkou, že jeho práce nezůstane neoceněna. Snažil se konverzovat a mrkat na paničku tak, aby jí naznačil, jakou odměnu si později touží vybrat, ale ona jakoby ho nevnímala. Jakmile byl s prací hotov, jemně ji poplácal po zadečku a přiblížil se k jejím rtům.

Na poslední chvíli ho však zarazila a odstrčila od sebe, což nečekal. Nahromaděná touha, chuť a nezkrotná vášeň se v něm probudily, a on svým pudům nemohl déle poroučet. Zvedl ji do náruče, přitáhl k sobě, a v hlubokém polibku ukázal, co přesně chce. Neměla sílu se bránit, vlastně se jí jeho troufalost a dravost líbila.

Povídka píchla jsem na cestě pneumatiku
Muž se nabídl, že pneumatiku vymění věděl proč…

Už to nevydržel jeho touha ho přemohla

Nadzvednul jí mini sukni, která již od prvního projetí kolem silnice sváděla k nekalostem, a odsunul tanga z její hladké mušličky. Jazykem si proklestil cestu dovnitř a v rychlých pohybech jí ukázal, jak ovládá techniku jazykového tornáda na jejím klitorisu. Držela se kapoty auta a chvílemi přestávala vnímat celý svět kolem sebe.

Byl neodolatelný a jeho svůdné kouzlo ji zcela pohltilo. Nechtěla, aby přestal a propínala se v páteři ve žhavých orgasmech, které jí probíjely tělem. Chvěla se a tiskla se k němu, zatímco jí mráz běhal po zádech. Její dlouhé nohy byly omotané kolem jeho šíje a kdykoliv přestával, znovu a znovu ho k sobě přitahovaly, aby nepřestával.

To však nebylo všechno, co chtěl slečně ukázat. V první řadě chtěl pocítit její horkost na svém vzrušeném penisu. Když ji tak viděl ležící na kapotě s roztaženýma nohama, neodolal pokušení a svlékl si kalhoty. Přiblížil se k ní, nadzvedl si ji z kapoty a nasadil na svůj vztyčený nástroj. Uvolnila se a vydechla vzrušením, když do ní přirazil a znovu a znovu do ní bezhlavě pronikal. Její vůně a oddanost jeho nástroji byla tak silná, že se přestával ovládat…

Když byl hotov a společné orgasmy doznívaly, objala ho nohama a sklonila se k němu. Všechnu svou i jeho šťávu z penisu slízala a dala si záležet, aby ho její jemné doteky znovu rozehřály k dalšímu kolu, ve kterém měla hlavní číslo ona.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..