Perverzní obvodní lékařka
Úvod » Erotické příběhy ze života » Perverzní obvodní lékařka mi vyšetřila penis

Perverzní obvodní lékařka mi vyšetřila penis

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Čekárna osaměla a všichni pacienti se rozešli do svých domovů. Paní doktorka již chtěla zavřít, ale posledních deset minut před koncem pracovní doby dorazil nenápadný muž. Nenechal se odbýt, a s naléháním, že potřebuje vyšetřit urgentně, neboť má vážný zdravotní problém, si prorazil cestu do ordinace.

Milá doktorka s blond hřívou ho vybídla, aby si odložil kalhoty a položil se na stůl uprostřed ordinace. Nejistě si začal svlékat pásek, rozepnul si poklopec, když vtom zahlédl lékařčin zvídavý pohled.

Pozorně si ho prohlížela a nestačila se divit jeho nadýmajícím se trenkám. Jakmile však zbystřila jeho pohled, rychle se odvrátila a předstírala, že něco zapisuje do karty.

Zajela mi rukou do trenek a vzala penis do rukavice

Muž, říkejme mu třeba Martin Bouček, si lehl na stůl jen v trenkách a sportovním tričku. Nedokázal lékařce přesně vysvětlit, co mu je, ale náznakem se dostal k pohlavnímu problému. Jeho velikost se mu zdála příliš velká na to, aby neublížil své partnerce, proto bojoval se strachem a obával se jakéhokoliv styku.

Když lékařce vysvětloval své trápení, červenal se jako rajče, ona se však stále mile usmívala, ačkoliv již bylo dlouho po pracovní době, a pečlivě jej poslouchala. Potom, aniž by to čekal, udělala tu nejvíc nepravděpodobnou věc a rukou mu zajela do trenek.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jejímu šarmu se těžce odolávalo a vzrušení se nedalo zabránit. Jeho úd se během pár chvil napřímil do plných rozměrů, až se téměř nemohl vejít do trenek. Rychle oddechoval a snažil se držet, jak jen to šlo. Ale jen do té doby, než se prsty dotkla jeho žaludu a krouživě po něm přejela.

Prudce se napřímil a vysadil si lékařku k sobě na stůl

Vzrušila ho do neovladatelného stavu, který déle nedokázal kontrolovat. Svlékl z ní bílý lékařský plášť, strhnul z ní kalhoty a pronikl do jejího klína. Ani nestačila nic namítnout, krajkových kalhotek jí zbavil bleskovou rychlostí a jazykem si prorazil cestu do nejvzrušivějšího místa na jejím těle a začal jí lízat klitoris.

Prohýbala se v pravidelných intervalech jeho dráždění a sání poštěváčku, její dech se neustále zrychloval a chuť na milování s takovým mackem se nedala kontrolovat.

Jakoby to podvědomě vycítil a přetočil si lékařku naproti sobě. Klečel za ní, její zadeček jej svádivě dráždil a šťáva z ní přímo stékala. Chytil jí za prsa a lehce k sobě přitáhl, aby se mohl zabořit do jejího těla. Najednou si nepřipadal tak zvláštní svou velikostí. Jediné, co chtěl, bylo cítit ji v tom nejtěsnějším prostoru, aby dosáhl maximálního vzrušení.

Nasměroval jí k sobě a penisem jemně kroužil kolem její dírky, než do ní dravě pronikl. Zasténala vzrušením a ještě víc se zadečkem našpulila k němu, aby mohl přirazil až po kořen. Její vzrušení neustále vzrůstalo a když cítil, že je dostatečně vlhká, přesunul se k její druhé dírce.

Nejdříve zasouval pomalu a z části, potom stále chtivěji ještě víc a víc, až do její hloubi proniknul celý. Sténal a přitahoval si ji k sobě, dráždil její prsa a zasouval ho do ní stále rychleji. Křičela tak, že se její výkřiky rozléhaly po celé místnosti.

Když přirazil naposledy, a pak znovu a ještě, pruhnula se v páteři a ucítila v sobě jeho teplou dávku semene, která z ní pomalu vytékala. Zůstala spokojeně ležet na stole, zatímco on se spokojeně oblékl a odkráčel.

Jeho problém byl zřejmě vyřešen…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..