Pedro lízal turistce
Úvod » Erotické povídky » Pedro z Belize líže turistkám klitoris za peníze

Pedro z Belize líže turistkám klitoris za peníze

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Jako každé léto se i letos vypravil Pedro na prázdniny do Itálie a jako každoroční přínos vzrušení se i teď těšil na nečekaná překvapení, která zažíval velmi rád. Když přijel a ubytoval se, ihned se vrhnul na práci číšníka. Nejvíce ho těšilo, že jako číšník měl krásný výhled na pohledné cizinky, které do letoviska přijížděly. Vystavené zadečky, polo odhalená prsa, laškovné úsměvy… Přesně to bylo jeho. Stejně jako cíl pořádně si léto užít, a to se vším všudy.

Neuběhlo ani deset dní, a do letoviska přijela pohledná snědá dívka. Jemný úsměv, přitažlivé, svůdné tělo a vyzývavé pohledy. Když si již po několikáté přišla sednout na bar a objednala si koktejl s přídavkem alkoholu, odvážil se a přišel k ní. Oslovil ji, pochválil její plavky a dali se do řeči. Zamlouvala se mu, ale více než tomu, co říkala, se věnoval jejímu tělu. Měl na něj chuť, a nijak to neskrýval. Proběhlo několik letmých doteků a polibků na tvář na rozloučenou.

Tak to chodilo dva dny, než ji pozval na rande

Nabídl se, že jí uvaří vlastnoručně večeři při svíčkách, připraví romantický program a zpříjemní dovolenou, aby byla jednou z nejlepších.  Dával si bedlivý pozor, aby nepoznala přidaná afrodiziaka do lákavého jídla, nebo aby jí jahody se šampaňským přišly nanejvýš jako milá pozornost, nikoliv jako předmět touhy. Chtěl si ji vychutnávat a dívat se na její milou tvář, která netušila žádný z jeho úmyslů. Líbilo se mu, když měl věci pod kontrolou a krok za krokem je uskutečňoval. Líbilo se mu dívku oslňovat a lákat ji do svých pastí. Líbilo se mu připravovat překvapení…

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Ihned po večeři, kdy pojídali jahody nad skleničkou šampaňského, navrhl Pedro jít se vykoupat. Osvěžující vůně moře přímo lákala do svých vln. Něžné polibky nabíraly na síle a letmé doteky stále přibývaly. Jejich nahá těla omývaly rozvířené vlny. Tiskli se k sobě, ruce vzájemně objevovaly zákoutí nahých těl a sklouzávaly do nejtajnějších míst.

Když vzal Pedro dívku do náruče a začal ji líbat na prsou, polibky, ani intenzitou nešetřil. Propínala se mu v náručí, její nádherné tělo omývala voda a jeho chutě byly čím dál méně zadržitelné. Chtěl se s ní milovat a cítit její tělo na svém… Přitiskl ji proto k sobě a odnesl si ji do svého apartmá, kde ji položil na pohodlný divan.

Roztáhl jí nohy a jazykem začal kroužit na vnitřní straně stehen

Pokračoval do štěrbiny v jejím rozkroku, ukazující směr k cestě rozkoše. Zatínala nehty do pohovky a vzdychala v intenzitě vzrušení, jakou jí poskytoval. Když už lapala po dechu a snažila se dostat se rukou k jeho penisu, aby do ní mohl proniknout, otevřely se dveře. Úlekem se posadila, ale Pedro nepřestával.

Očekával totiž zvanou návštěvu k ještě více vzrušujícím hrátkám….

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..