Úvod » BDSM příběhy » Oživte své dovádění ve Vaší ložnici druhá část inspirační povídky

Oživte své dovádění ve Vaší ložnici druhá část inspirační povídky

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Ve chvíli jeho nepozornosti se k němu překulila a nasedla na něho. Z nočního stolku obratně vytáhla pouta a dvěma obratnými pohyby mu ruce připoutala k pelesti postele. Nohy svázala šátkem stejně tak pevně, jako on svázal ji a hra pro ni teprve začínala.

Než se stačil vzpamatovat, byl nahý, svázaný a jeho úd měla v ústech. Provokativně se na něho dívala a vychutnávala si pomalé pohyby, kterými sklouzávala dolů až ke kořeni jeho penisu.
Rukou mu obepínala tvrdý úd a přejížděla nahoru a dolů, zatímco se jazykem věnovala špičce jeho penisu.

Oživte své dovádění ve Vaší ložnici
Tentokrát se situace obrátila pouta jsou připravena

Pokračovala bez přestání dle svého plánu

Po chvíli přestala, když ho neustále slyšela sténat a prosit a přemístila se k jeho varlatům.
Jemnou kůži brala do úst, sála jeho varlata a jazykem zajížděla až pod kořen jeho penisu, kde tušila jeho nejcitlivější místo. Sténal a prosil, aby na něho nasedla a vzala si ho, ale ona mu chtěla vrátit jeho dlouhé a vášnivé provokace.

Rukou stále dráždila jeho penis a varlata, ale ústy se nyní přemístila k jeho bradavkám a jazykem začala objíždět kolem nich. Brala je do úst a vždy jemně skousla, poté se však uklidnila a jen jemně lízala a sála. Na své práci si dala pořádně záležet a ještě víc si při tom vychutnávala sténání svého přítele, které nebralo konce.

Želízka byli pevně nasezeny a muž neměl šanci

Cvakání želízek o postel bylo stále hlasitější a nedochvilnější. Prudce však teprve stouplo ve chvíli, kdy si dívka sedla nad svého přítele a pomalu nechala jeho úd proniknout do své horké lasturky. Když však čekal, že jej pohltí celého do sebe, vysunula se a znovu vzala jeho ztopořený penis do úst.

Sála jej tak, až zatínal prsty a klouby měl celé rudé. Věděla, že je v tom dobrá, ale podle reakce svého přítele, v tom byla ještě o trochu lepší.

Po chvíli už ani ona nevydržela všechny provokace a skutečně na svého přítele nasedla. Ovšem ne tak divoce, jak by si on přál. Hezky pomalu, jemně a vášnivě jej políbila na rty a pomalu ho do sebe nechala proniknout. Milovali se dlouze a vášnivě a jejich vzdechům dominovalo jen tiché cvakání kovu o kov

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..