Úvod » Uncategorized » Orgasmus na vyšetření u gynekologa můj erotický zážitek s doktorem

Orgasmus na vyšetření u gynekologa můj erotický zážitek s doktorem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Dobrý den paní Lucie, jak se dnes máte? S čím Vám pomůžu? Zeptal se doktor, a slečna sklopila hlavu. Několik dní mě bolí břicho a při milování nemůžu dosáhnout orgasmu. Řekla s rudými tvářemi.

Tak se na to podíváme, sundejte si kalhoty a vlezte si do křesla. Posadila se a nervózně čekala, než se doktor zvedne od stolu. Dopsal složku a vydal se směrem k ní. Nasadil si bílé rukavice, připravil si patřičné nástroje do mističky a rukou se dotkl jejího rozkroku.

Přisuňte se ještě blíž, takhle na vás nic neuvidím. Snad se mě nebojíte.

Řekl doktor

Gynekolog na ni mrknul a strčil jí do mušličky 2 prsty

orgasmus u gynekologa
Když jsem si lehla na gynekologické křeslo cítila jsem vzrušení

Jak ho tak pozorovala připravovat všechny nástroje, zaznamenala jeho pohled, který neustále sklouzával k jejímu rozkroku. Měla pocit, že se mu hlavou honí něco podezřelého…

Posunula se ještě víc k němu, aby ji mohl lépe vyšetřit. Když do ní pronikl dvěma prsty, ucítila tlak, který se po chvíli změnil v příjemné pocity. Hned na začátku zpozorovala, že průběh vyšetření není zcela běžný, ale nic neříkala.

Stále měl prsty v jejím rozkroku, a palcem se dotýkal jejího klitorisu. Začínal jím jemně kroužit po obvodu jejího vrcholku slasti a prsty uvnitř začal pohybovat dovnitř a ven.

Pocity, které jí způsoboval, byly tak vzrušující a zvláštně dráždivé, že se ani nevzmohla na odpor. Dobře věděla, že by se takovéto vyšetření jejímu příteli nelíbilo, přesto dál nechávala doktora dělat „svou práci“. Jeho ruce byly tak jemné, vnímala každý dotek jeho prstů na svém vrcholku slasti, užívala si jeho pohyby uvnitř ní.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Gynekolog jí intenzivně prstil a dráždil klitoris

Tak co s Vámi dělají moje doteky?“ Zeptal se, a vytrhl jí ze snění. Nenechávají mě chladnou, nikdy jsem necítila to, co teď. Znovu se začervenala. Dobře, část vyšetření máte za sebou. Teď se mi položte tamhle na lehátko, provedu Vám vyšetření dělohy.

Pomalu slezla z gynekologického křesla, a položila se na lehátko, vedle kterého byl stůl s mnoha různými nástroji. Gynekolog si umyl ruce a přisedl si k ní. Teď vás to možná trochu zastudí, ale hned potom to bude příjemnější.

Nasadil si rukavice, z přístroje stojícího vedle vzal nástroj nápadně se podobající penisu a nalil na něj gel. Celé jí to připomínalo lubrikování penisu před pohlavním stykem, ale snažila se tuto myšlenku potlačit.

Pomalu jí roztáhl nohy od sebe a vlhkým přístrojem jí přejel po poštěváčku. Užuž vydechla vzrušením, když to stejné udělal znovu. Přejel jí po vrcholku slasti nahoru a dolů až k její dírce, do které jej na okraj vložil.

Potom jej znovu povytáhl a opět se dotkl jejího vzrušujícího místa. Když už chtěla něco namítnout, jako by to vycítil a na poslední chvíli jej až po jeho ruku zasunul do její vlhké dírky

Jak to dopadlo se dozvíte v pokračování

Tento příběh se opravdu stal zaslala nám ho naše čtenářka ke zveřejnění pro ostatní. Jméno ani město samozřejmě neuvádíme. Věk prozradit můžeme pisatelce v té době bylo 43 let.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..