Úvod » Erotické povídky » Onanoval jsem v koupelně přistihla mě nevlastní sestra

Onanoval jsem v koupelně přistihla mě nevlastní sestra

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Jonáš si napustil vanu a zavřel se v koupelně. Celou cestu ze školy domů nemohl myslet na nic jiného, než na erotický časopis, který si o přestávce s partou prohlížel. Bylo mu 18 a jeho penis pořádně velký měřil 25,6 cm.

Ve vaně si udělal pohodlí a začal onanovat

Vždy, když byl sám v koupelně, dráždil se rukou a zjišťoval, co se mu líbí a jak se nejlépe udělat a ještě zlepšit techniku. Stejně tak jako dnes, jen s tím rozdílem, že doma nikdo nebyl a on tak nemusel být potichu. Mohl svou vášeň nechat propuknout naplno…

Vlezl si do vany a vybavil si časopis, který mu celé odpoledne ležel v hlavě. Když si prohlížel obrázky, jen těžko se mohl ubránit bouli v kalhotách, která s dalšími jeho představami narůstala. Vzal svůj nástroj do ruky a začal po něm pomalu přejíždět.

Onanoval jsem v koupelně
Zavřel se v koupelně s myšlenkami na nahaté dívky

Přetahoval kůži nahoru a dolů a znatelně cítil, jak jeho nástroj začal tvrdnout. Po chvíli jej uchopil do ruky pevněji, aby mohl zrychlit tempo a plně se ponořit do svých představ, a poté přestal vnímat okolí. Zrychloval a zrychloval, představoval si vedle sebe nahé ženy, které se obnažují a berou jeho úd do rukou, když vtom se ho skutečně někdo dotkl.

Vedle něho stála jeho o rok starší nevlastní sestra, jen v kalhotách svlečená do půli těla a dotýkala se jeho vzrušeného nástroje. Snažil se lapat po dechu, ovšem ona ho zarazila, ještě než stačil cokoliv říct.

Netušil, že za ním stojí nevlastní sestra pozoruje ho

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Nikdo o tom vědět nemusí. Řekla tiše. Ale pod podmínkou, že budeš pokračovat. Pokynula mu, aby se nenechal rušit a sedla si na okraj vany. Jonáše toto její gesto nesmírně vzrušilo, a tak ani nepřemýšlel nad následky svého jednání.

Místo nahých společnic si začal představovat svou sestru a jeho ochablý penis znovu narostl do obřích rozměrů. Znovu jej uchopil do rukou a rychlými pohyby po něm začal klouzat. Co však naprosto nečekal, bylo, když si k němu jeho sestra vlezla do vany a vzala jeho úd do pusy. Pokračuj, líbí se mi dívat se. Pousmála se

To už však byl Jonáš tak vzrušený, že nechtěl dál pokračovat sám, a proto mrkl na svou sestru. Já ale chci něco víc. Otoč se, zkusíme, co to s tebou udělalo. Natočil si ji zády k sobě a čekal, jak bude reagovat. Když se však k jeho překvapení mlsně olízla a otočila se, nenechal se pobízet dvakrát a přitiskl svůj penis na její broskvičku.

Byla tak vlhká vklouzl do ní jak po másle

Jemně přitlačil a čekal, ale když se mu nastavila, a on do ní vklouzl jako po másle, přestal si dávat pozor. Popadl ji za boky a zrychlil své pohyby. Nepronikal do ní dlouho, než uslyšel její křik a neucítil své teplé semeno, stříkající do její broskvičky. Až v tom okamžiku se probral. Zalapal po dechu a matně se rozkoukával.

Vzduch v koupelně byl vydýchaný a dveře pootevřené. Byl si jistý, že je zavíral… U umyvadla stála jeho nahá sestra a škodolibě se usmívala. Očividně sis něco hezkého představoval… Co kdybys mi řekl, co? Olízla se, svlékla si tričko a vystrčenými prsy mlsně vykročila směrem k němu.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..