Úvod » Erotické povídky » Noc ve stanu kluci nevěděli, že jsme lesbičky byl z toho sex ve 4

Noc ve stanu kluci nevěděli, že jsme lesbičky byl z toho sex ve 4

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Blížila se noc a večer se chýlil ke konci. Dva páry stanující u vody se ukládaly ke spánku, když vtom někdo přejel prsty po plachtě stanu. Jakub vykoukl ven, aby zjistil, kdo si připravil nejapný žert, ale když nikoho nespatřil, opět ulehl ke své přítelkyni. To stejné se opakovalo i druhému páru, a když hluk nepřestával, rozhodly se oba páry spojit své stany dohromady.

NOC VE STANU SEX VE 4
Noc ve stanu se zvrhne ve žhavý sex ve čtyřech

Ulehli potom nalepení na sebe tak, aby se nebáli. Dámy Blanka a Monika ležely vedle sebe uprostřed, a na krajích je bránili Jakub s Honzou. Když už to vypadalo, že chlapi usnuli, Monika se rukou jemně dotkla Blančina stehna. Jen ony dvě bránily své malé tajemství a dobře věděly, jak se jim to spolu líbilo, ovšem nikomu to neřekly. Nyní nastal čas pro nové dobrodružství…

Byli jsme spolu jako lesbičky už před tím kluci to nevěděli

Blanka se přitulila, opatrně, aby Honzu nevzbudila, a jemně Moniku políbila. Nejdřív jen na rty, potom se jich dotkla jazykem, a nakonec splynuly ve vášnivém polibku. Jejich touha s intenzitou líbání neustále narůstala, ruce se dotýkaly všech skrytých míst na těle a klíny obou dvou žen vlhly závratnou rychlostí. Po chvíli vzrušujících dotyků už Monika neodolala pokušení a schovala se pod peřinu, aby se dostala dolů k Blančinému klínu.

Pronikla do něj jazykem, roztahovala její pysky, a lízala její broskvičku a klitoris, až jí šťáva stékala po bradě.Jejich pohyby byly čím dál neopatrnější a stále víc ovládané touhou…Proto netrvalo dlouho, a hry dívek… probudily rozespalé chlapce.

Chlapci se rychle vzpamatovali a pustili se žhavé akce

Ti nejdříve netušili co se děje, ale když spatřili své dívky ve vzájemném objetí, jejich nástroje byly rázem tvrdé a chtivé po vlhkém klínu. Dívky si stále ničeho nevšimly, proto Jakub neváhal, a při pohledu na svou přítelkyni, která se věnovala klínu své kamarádky, na ni nalehl a….

Jakmile ucítila Jakubův nástroj na okraji své broskvičky pronikající stále dál a hlouběji, její vzrušení teprve nabralo na obrátkách a intenzita lízání Blančina klína se rázem zvedla.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Teď už dívky nemusely být potichu, proto jakmile Blanka ucítila další orgasmus, nedržela výbuch v sobě, ale křičela tak, že to oba muže vzrušilo ještě víc. Honza neváhal a při pohledu na pár jeho přátel, kteří se milovali divoce a dravě, při pohledu na jazyk Moniky v klínu jeho přítelkyně nevydržel, a vsunul jí svůj úd do pusy.

Ta na nic nečekala a začala ho divoce sát a lízat, vzrušovat ho rukou a přivádět ke sladké nevědomosti. Byl tak vzrušený, že nemohl pokračovat dál, aby nepustil všechnu dávku do její pusinky, proto ji odtrhl od Moniky, postavil ji na všechny čtyři a vsunul penis do její teplé broskvičky. Byla tak vlhká, jeho penis klouzal sem a tam, a když byl dostatečně kluzký, vrazil jí ho přímo do zadečku.

Noc ve stanu jeden orgasmus střídal druhý

Blanka se jen prohnula v páteři a umožnila mu tak ještě rychlejší a hlubší pronikání. Honzův orgasmus netrval dlouho, protože při pohledu na orgasmus vedle stojícího páru a dvou slečen, které se vzájemně hladily na prsou, explodoval téměř okamžitě.

Celou svou dávku nastříkal do Blančina zadečku, která při orgasmu křičela na celý kemp. Honza se neubránil Moničinu vzrušení, a když na jeho nástroj nasedla naposledy, otočil si ji k sobě pusinkou, aby celou dávku jeho šťávy poctivě spolykala.

Všichni se pak udýchaně svalili vedle sebe v rozpačitých úsměvech. Začínalo svítat, ale na vstávání nikdo ani nepomyslel… Hra teprve začala

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..