Úvod » Erotické povídky » Nevlastní matka pomsta mému otci povídka

Nevlastní matka pomsta mému otci povídka

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Jako by toho nebylo málo, na zahradě zaparkovalo auto a zvuk podpatků se rychle přibližoval k domu. Když manželka nevěrníka a nevlastní matka nic nechápajícího syna vešla do domu, nevěřícně zůstala stát v úžasu. Nikde nikdo…

Až když prošla celý dům a zabloudila i do sklepa, našla manžela ležet na podlaze v kaluži krve. Nebyl schopný cokoliv říct, a tak se o něho postarala a nechala ho odpočívat, zatímco syn se potají vytratil z domu i s přítelkyní.

Té naštěstí neměl nic za vinu, ale v duchu si přál pomstít se svému otci. Jen ještě nevěděl jak…
Týdny a měsíce plynuly, až jednoho dne se mu naskytla skvělá příležitost. Přítelkyně byla pryč a jeho nevlastní matka volala, zda by jí s něčím mohl pomoci.

Schylovalo se k naplánované pomstě mému otci

Nevlastní matka
Moje nevlastní matky byla velmi sexy

Když syn dorazil, uslyšel matčin hlas z kuchyně. Dobře věděla, že přijede bez přítelkyně, a tak stála opřená o kuchyňskou desku a dělala, že hledá cosi, co ji za ní zapadlo. V krátké minisukni a miniaturních kalhotkách, které zpod ní vykukovaly, byla k nakousnutí a dobře to věděla.

Jakmile ji syn uviděl v takové poloze, zarazil se mezi dveřmi a chytil se pantu. Její vyšpulený zadeček ho mimořádně rozpálil, ale snažil se držet, co to šlo. Tedy až do té chvíle, kdy se jeho Nevlastní matka posunula ještě víc a nastavila se tak, že její prdelka byla v přesné výši synova pasu.

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Ten na nic nečekal a bystře přistoupil k symbolu hříšného potěšení. Rukou jí sáhl pod sukni, odsunul tanga na stranu a jazykem si proklestil cestu do její buchtičky. Jeho nevlastní matka přesně na tuto chvíli čekala, a tak než se nadál, bystře se otočila a sedla si na kuchyňský pult.

Nebylo času na delší předehru, jeho chutě byly nezvladatelné, a tak ji jen vysvlékl z kalhotek a svým vzrušeným nástrojem se přiblížil k její dírce.

Sex s nevlastní matkou byl bezvadný

Než stačila cokoliv říct, byl už v ní a vychutnával si její horkou šťávu, která z ní vytékala. Držel ji za boky a přirážel do rytmu. Aby jí způsobil patřičné vzrušení a ještě více podmanil její touhu, vyhrnul jí tričko a začal laskat její bradavky. Lízal je, chvilkami jemně skousl a poté dlouho sál, až se začala zmítat v divokém orgasmu.

Na tu chvíli dlouho čekal a jeho vyvrcholení se ozvalo hned v zápětí. To však ještě netušil, že jeho orgasmus bude tak provokativně vzrušující ona se k němu sehnula a spolykala všechno semeno, které jí vystříkl do pusinky.

Ještě dlouho poté sála jeho nástroj tak, aby mu způsobila poslední chvíle vzrušujícího doznění a celé tělo zahalila do mrazivého opojení. Poté se jen spokojeně olízla a odkráčela.

Syn zůstal stát v kuchyni s kalhotami u kolen a ještě dlouho poté nechal doznívat plán pomsty, který si díky umění své sexy macechy mimořádně vychutnal…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..