Úvod » Erotické příběhy ze života » Nevěra Pavla ve vztahu to neklape v sexu partnerka odjela k mámě

Nevěra Pavla ve vztahu to neklape v sexu partnerka odjela k mámě

Pavel a Lenka spolu již byli dlouho, a jejich vztah to začínal pociťovat. Stále stejné milostné hrátky se většinou odehrávaly ve společné posteli, ale vzrušení a jiskra upadaly, a chutě na milování se ztrácely v dáli ve vztahu to neklapalo.

Zrovna když spolu znovu řešili další z konfliktů, atmosféra se nedala zkrotit. Lenka se sbalila, a odjela na pár dní k rodičům. Pavel zůstal sám doma, a utápěl svůj vztek v alkoholu. V pozdním odpoledni mu na stole zazvonil telefon, a na druhé straně se ozval jeho dlouholetý kamarád.

Schyluje se k Pavlově nevěře ve hře je návštěva pivních lázní co tam Pavla čeká?

Nevěra Pavla příběh
Pavlovi to ve vztahu neklape. Partnerka odjela k mamince. Pavel vyráží s kamarádem do pivních lázní.

Netrvalo dlouho, a domluvili se, že se večer sejdou. Jako návrh padla sauna, nebo pivní lázně. Když dorazili na místo, se vztekem zjistili, že je volná pouze sauna, ve které navíc nebudou sami. Zbystřili však, když zaslechli informaci, že společnost jim bude dělat dámské osazenstvo, a proto na nic nečekali.

V rychlosti se převlékli, a vydali se cestou k cíli. Již zdáli mohli pozorovat ženské siluety ležící na rozpáleném dřevě sauny, zcela nahé… Když otevřeli dveře, dýchl na ně opar horkého dřeva a vzrušených ženských těl.

V pivních lázních byla partička rozdivočelých žen odolá Pavel?

Přisedli si k nim a navázali přátelskou konverzaci. Pavel se však nedokázal ubránit pokušení a pohledu na zpocené, kapkami orosené ženské tělo, a jeho pohled neustále sklouzával k ženiným prsům. Jeho přítel se zjevně také dobře bavil, proto Pavlovi nic nebránilo v tom, aby pokračoval ve svádění krásné plavovlásky.

Chvílemi jakoby ani nevnímal, co mu říká, jen se díval do její krásné tváře, a nechával se unášet jemnými pohyby jejích rtů. Zdálo se mu, jakoby i ona s ním flirtovala, proto se odvážil, a rukou se dotkl jejího odhaleného ňadra. Její bradavka okamžitě ztuhla, kůže se napnula, a vzduchem zavanul její horký dech.

Pavel si to rozdal na plno přímo v Lázních před publikem

Když se otočila a zjistila, že jim druhý pár nevěnuje pozornost, rukou hbitě zajela do Pavlova rozkroku, a nahmatala jeho silný, tvrdý nástroj. Sklonila se k němu, bradavkami se dotkla nejdřív jeho hrudníku, potom rozkroku, a nakonec jeho stehna, na které si svou chloubu položila, a pusou objala žalud jeho penisu.

Chytil se dřeva, aby neupadl do mdlob, a vychutnával si neuvěřitelně vzrušující a dráždivý pocit, který mu jeho nová známost způsobovala. Nejdříve ji jemně hladil po zádech, potom sjel k jejím prsům, až se dotkl jejích bradavek, a rukou je začal masírovat. Přidala na intenzitě a nenasytně sála Pavlův penis, až ho přiváděla do nekontrolovatelného stavu.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Pavel s neznámou ženou své okolí v pivní sauně vůbec nevnímají

Nevydržel, a ačkoliv byli v sauně a vzduch byl neuvěřitelně horký, nasadil si novou známost na svůj nástroj, a pronikl do ní. Jejich pohyby byly dravé, nenasytné, a vzrušující jako ještě nikdy předtím. Mokrá těla po sobě klouzala, až oba dva vybuchovali slastí, a na své okolí úplně zapomněli.

Pavel se naprosto poddal kouzlu oné neznámé, a v pravidelných pohybech jejích boků do ní nastříkal celou dávku svého spermatu. Na chvíli se mu potom zatmělo před očima, a probralo ho až prudké denní světlo. Ještě notnou chvíli pak dychtivě lapali po dechu…

Jejich rozlučková sprcha byla stejně tak vášnivá, jako milování v sauně. Dravá, chtivá, opojná… A možná ne poslední.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..