Úvod » BDSM příběhy » Návštěva swingers párty příběh ze života jak to začalo

Návštěva swingers párty příběh ze života jak to začalo

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

První místnost byla osvětlená pouze rudým, tlumeným světlem. Na posteli velké jako několik malých, se vášnivým hrátkám odehrávalo asi pět párů. Když spatřil dva páry v těsném objetí, které se navzájem obšťastňovaly, raději vzal svou partnerku za ruku a popošel k další místnosti.

Přece jen chtěl mít jistotu, že bude mít dost času na přípravu, než se do takovýchto hrátek pustí. Druhá místnost byla vybavena ve stylu sado-maso. Na stěně byly upevněny držáky na ruce a na nohy, ve kterých byla zrovna jedna slečna právě připoutána.

Přivázaná žena dostala přes prsa bičíkem

Muž, který klečel pod ní, se vášnivě oddával jejímu klínu, zatímco ona se snažila vymanit ze sevření pout a oddat se erotickým hrátkám s ním. Vždy, když se však snažila vzepřít, ji prudce šlehl bičíkem po bradavce, až vyjekla bolestí a na chvíli se uklidnila. Prsa měla celá fialová od surového zacházení, ale zdálo se, že se jí to líbí.

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Hned vedle stěny stála zvláštní věc připomínající křeslo, ovšem položené tak, že nohy sahaly do výšky. Zkoušel si představit, jak taková věc funguje, a k jeho štěstí měl po chvíli možnost vidět to přímo naživo. Slečna, které muž přikázal sednout si, se neostýchala a názorně předvedla, jak věc funguje.

Usadila se do křesla s nohama nahoru, blíže se přisunula ke dvěma otvorům, které přímo vybízely k dráždění erotických partií a ruce i nohy si nechala připoutat do ostruhů. Přes oči dostala černou pásku a jen čekala, co se bude dít.

Jakmile se muž vzrušil natolik, že nemohl vydržet a pouhé dráždění její pusou, když klečel nad ní, jej neuspokojovalo, přisunul se k ženě a prudce jí vrazil penis do análního otvoru. Celou místností se rozléhal křik a vzdechy, nebylo tedy ničím výjimečným ženino prudké vyjeknutí a hlasitý křik.

Pros o dopuštění otroku řekla domina

Návštěva swingers párty příběh
V místnosti pro příznivce BDSM bylo plno

Když se tak porozhlížel po místnosti, téměř všude viděl povalující se bičíky, pouta, latexové oblečky a boty na vysokých podpatcích, skřipce, provazy, a nespočet vibrátorů různých tvarů i funkcí Při odchodu z místnosti ještě chvíli pozoroval pár, který si užíval v samém rohu pokoje. Muž klečící na čtyřech měl černou pásku přes oči a právě líbal nohy ženy, stojící nad ním.

Pros o odpuštění! Řekla jsem, pros o odpuštění! Nezlobte se má paní, zasloužím si potrestat, choval jsem se moc zle. Málo! Já tě naučím chovat se slušně a nezlobit!

Pronesla vážným hlasem a švihla muže bičíkem přes zadek. Vyjekl bolestí, ale dožadoval se dalšího trestu, proto paní v černém latexovém oblečku neváhala, a jehlovými podpatky se mu prošla po zádech, až mu na některých místech začala téct krev.

Když poté znovu nesplnil její rozkaz tak, jak si přála, znovu ho několikrát udeřila bičíkem a donutila líbat její nohy, než se mohl dostat výš

„Tak tahle místnost určitě ne.“

Řekl muž své partnerce a pokračovali dál vy si přečtěte jak to dopadlo

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..