Úvod » Erotické příběhy ze života » Narozeninový příběh Pavla na, který stále vzpomíná

Narozeninový příběh Pavla na, který stále vzpomíná

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Vešel do prázdné místnosti. Nejdříve se rozhlédl kolem sebe, ale v té tmě nic neviděl. Zvláštně to tam vonělo, pach alkoholu dobře znal. Když se však otočil a vykročil směrem zpátky, dveře se před ním blesku rychle zavřely a místnost ho pohltila svou temnotou.

Netušil, co se kolem něho děje. Volal, snažil se zjistit, zda ho někdo slyší, ale dočkal se pouze němého ticha. Až do chvíle, kdy na něho někdo sáhl. Lekl se a prudce sebou trhnul.

Neboj se, bude se ti to líbit. Pošeptal mu neznámý ženský hlas do ucha a posadil na židli stojící opodál. Neměl tušení, co se děje, ale byl v takovém šoku, že radši poslechl ženina slova a nechal si zavázat ruce za opěradlem.

Pavel vůbec nevěděl, která bije byl rozčarován

Všude kolem něho byla stále tma, jen ženské ruce se pomalu přemísťovaly po jeho pažích ke krku, který jemně objaly. Napadlo ho, že se nejspíše stane obětí vraždy, ale když se jemné ruce začaly přesouvat dál, trochu se uvolnil.

Sjely k jeho hrudi a přejely mu přes bradavky. Mírně vzdychl a usadil se pohodlněji, aby si mohl vychutnat dráždivé doteky neznámé svůdnice. Když její prsty ucítil na svých rtech a druhá ruka zamířila přímo k jeho poklopci, zatnul zuby blahem. Znatelně cítil, jak jej začala zbavovat kalhot. Rozepnula mu poklopec, stáhla trenky a vypustila jeho vzrušený penis na svobodu.

Kalhoty odhodila kamsi daleko, hned za nimi následovaly trenky a košile, až ucítil její nahé tělo na svém odhaleném hrudníku. Pomalu na něho nasedla, svou mokrou lasturkou se dotkla jeho vztyčeného penisu a přirazila. Cítil, jak do ní pronikl a jeho penis obklopilo teplo jejího klína.

Narozeninový příběh Pavla
Narozeninové dobrodružství Pavla bylo vzrušivé

Pavel byl už bez kalhot a stále nevěděl co se děje

Líbala jej na bradavkách, nasedávala na něho a vzrůstajícími pohyby jej dováděla k šílenství. Když přirazila naposledy, slezla z něho a sperma nechala stříkat na své odhalené břicho. Poté na něho položila buřinku a odešla. Volal, ptal se, kde je, ale nikde se neozývala.

Až po chvíli jakoby z dáli slyšel hrát hudbu. Hlasitost se stále zesilovala, až se všude v sále rozsvítila světla. Mžoural a snažil se rozpoznat okolí. Všude kolem něho byli rozesmátí lidé, především dámského osazenstva. Na pódiu, kde seděl zcela nahý na židli jen s buřinkou na místě přirození, stály tři tyče, na kterých se svíjely téměř nahé dívky.

Jedna za druhou k němu začala přistupovat, dotýkaly se ho a hladily kdekoliv po těle. Pochopitelně se mu to líbilo a všechen stud šel stranou. Postupně na něho nasedly všechny tři dívky a dovedly ho ke stejné extázi, jak první neznámá svůdnice. Ženy stojící opodál, se velmi dobře bavily.

Jakým překvapením však pro muže bylo, když se také začali svlékat a z klubu se najednou stala jedna velká swingers party, která se začala pořádně rozjíždět. Ještě než se zcela ponořil do hrátek s přítomnými a začal si užívat další vzrušení, mezi nahými lidmi spatřil svého přítele.

Veselé narozeniny! Dostal jsi to, co sis přál. Zvolal na něho a ztratil se v davu roztoužených dam.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..