souložil Pedro z Belize
Úvod » Erotické povídky » Na dovolené mě a kámošku souložil Pedro z Belize

Na dovolené mě a kámošku souložil Pedro z Belize

|
Čas na čtení 2 minuty
pošli příběh přátelům

Ve dveřích stála pohledná blondýnka, oděná pouze do šálu, který zahaloval to nejnutnější. Jakmile za sebou dveře zaklapla, jedním tahem ho ze sebe spustila a pomalu přistupovala k dívce, kterou si Pedro stále vychutnával.

Naklonila se nad ní a jemnými ústy políbila její vzrušené bradavky. Při této silně vzrušující podívané se už ani Pedro neubránil, a začal svým penisem kroužit kolem jejího místa rozkoše, zatímco vnadná blondýnka sála její bradavky. Proniknul do ní a způsobil jí tak dvojitou rozkoš, když ji blondýnka dráždila a vychutnávala si rozkoš ve třech.

Čekala na svou odměnu, proto Pedro neváhal

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Začal věnovat vnadné krásce. Jakým překvapením pro něho ovšem bylo, když se dívky rozešly proti sobě a splynuly ve vášnivém polibku. Jeho vášeň rostla… Jeho touha sílila a jeho chutě neustále narůstaly. Tolik ji chtěl.

Když ani po chvíli nepřišel na řadu, sklonil se k rozkroku jedné z dívek a ústy si vychutnal její vlhkost, která se mu rozplývala v puse. Pedro z Belize se nemohl se udržet, proto využil okamžiku, a přitočil se k jedné z dívek, k přitažlivé dívce s bujným poprsím zezadu, a zasunul penis do jejího zadečku.

Přitáhl si ji za boky k sobě a pozorující její výkřiky a vášeň podmaněnou drážděním rozkroku druhé z dívek, prudce přirážel. Vzrušovalo ho, jak těsně do ní pronikal, jak naplno cítil její stahy a způsoboval jí jeden orgasmus za druhým. Držel ji za prsy a pozoroval hru samotných dívek, které splývaly v neustále vášnivějších polibcích.

Dosáhl vyvrcholení a když dosáhla orgasmu v hlasitých výkřicích i ona, uspokojil jazykem ještě krásnou blondýnku a spokojeně se skácel na sedačku. Jaké však bylo ráno jeho probuzení mezi dvěma dívkami, každé z jedné strany, probouzejícími se se sladkými úsměvy a vyzývavými pohledy… Vztahujícími ruce k jeho rozkroku. Představení začínalo znovu

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..