Úvod » Erotické příběhy ze života » Zůstali jsme uvězněni ve výtahu já a šik čtyřicítka

Zůstali jsme uvězněni ve výtahu já a šik čtyřicítka

|
Čas na čtení 5 minuty
pošli příběh přátelům

Výtah sebou prudce cukl a zůstal stát. Cestující se snažili mačkat veškerá tlačítka, která šla, ale nic z toho nepomohlo. Ani na čísle tísňové linky se nikdy neozval (celkem běžná situace), možná tím, že byl nedělní večer a město osiřelo.

Mladík z pátého patra šel vyprovodit svou dívku a žena, která bydlela úplně nahoře, se nejspíše vracela ze společnosti. Mohlo jí být kolem třiceti pět, čtyřiceti let, ale na svůj věk rozhodně nevypadala.

Jen z doslechu měl představu o jejím skutečném věku, neboť někdy zašla na kávu do Cafe level Pardubice s jeho matkou a párkrát se v bytě minuli. Když ji ovšem viděl teď, zdála se mu mimořádně přitažlivá. Na její z fitka vymakané figuře splývaly krátké koktejlky červené barvy.

Přes ramena měla černý šál a v ruce psaníčko stejné barvy. Do kompletu jí ladily černé boty na vysokých podpatcích a decentní líčení.

Čtyřicítka ve výtahu byla velmi šik

uvězněni ve výtahu
Byla velmi sexy a vyplašená obejmul jsem ji

Červená rtěnka, černé linky pod očima a dlouhé řasy zvýrazněné řasenkou, které podtrhovaly její svůdný pohled, sváděly k dlouhému pohledu do očí. Mladík ji pozoroval, zatímco žena se chvěla nervozitou z toho, jak se z výtahu dostanou. Až když ji vzal kolem ramen a přitulil k sobě, přestala se tolik třást a přitiskla se k němu ještě víc.

Netušili, kolik je hodin, ale s jistotou věděli, že ve výtahu nejspíš zůstanou do rána, protože v noci lidé z domu nevycházeli, natož aby jezdili výtahem. Seděli v objetí a chvílemi si povídali. Mladík měl ruku na ženině stehně a ta se k němu tiskla svým bujným dekoltem

Najednou, ani nevěděl, co ho to popadlo, posunul ruku blíž k rozparku jejích šatů. Dělala, že se nic nestalo a zůstala sedět v klidu. Když ovšem posunul ruku ještě výš a dotkl se lemu podvazků, zpozorněla. Podívala se na něho a než stačila cokoliv říct, políbil ji. Líbal ji dlouze a jemně, používal jazyk a jindy jen líbal její rty a vychutnával si vzrušující opojení.

Ona se nebránila když jí začal líbat byla vyplašená

Nebránila se a přestávala vnímat, co se kolem ní děje. Jediné, co pro ni existovalo, byla ruka sunoucí se k černým tangám a druhá mířící do výstřihu. Úplně se ponořila do románku se zajíčkem, který už chtěla dlouho předtím zkusit, a tak než se nadála, stála opřená o stěnu výtahu bez šatů jen ve spodním prádle.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Zajíček, jehož jméno ani neznala, stál těsně u ní a věnoval se jejím bradavkám. Jemně je skousával, a když uslyšel sten vycházející z jejích úst, pokračoval. Líbal ji na krku, držel ve vlasech a kdykoliv vydala další sten, propnul ji v páteři a ještě více zabořil ruku do jejích vlasů, aby naplno procítila vzrušení. Ani ona nezahálela, a jakmile ucítila vlhkost mezi nohama, kterou jí jako zázrakem způsobil, jako by do ní vjel blesk a přestala se ovládat.

Vzrušení do ni vjelo na plný plyn začala ho mladíkovi kouřit

Klekla si na kolena a vzala mladíkův malý penis do svých úst. Jazykem objela jeho žalud, naslinila a poté ponořila do své pusinky. Mladík se nezdál a zkušeně vzal ženinu hlavu a přitiskl tak, aby ještě více polykala jeho penis a způsobovala mu tak vzrušení rovnající se výbuchu slasti.

Tlačil její ústa až ke kořenu penisu, aby jej zkušeně sála a on se dostával co nejhlouběji do jejího krku a vychutnával si neskonalé vzrušení. Když přestal, všechno její líčení bylo již dávno rozmazané a jeho penis zdobily šmouhy od rudé rtěnky.

Jejich chuť však byla nezkrotná, a tak si mladík dal její nohu do pasu a pevně se na ni přitiskl. Penisem pronikl do její vlhké lasturky, až vydechla slastí, a přirazil. Jejich milování bylo rychlé a nezkrotné, ovšem vášeň, kterou v nich probudilo, šla jen těžko popsat.

Když přirazil naposledy a ženin křik se naposledy rozlehl šachtou výtahu, vyvrcholil na její odhalené břicho a oba dva se udýchaně skáceli vedle sebe. V milostném objetí usnuli a spali celou noc, dokud je ráno neprobudila něčí ostrá slova údivu.

Mladík otevřel oči jako první a když uviděl opraváře, nadšením vyskočil. Neuvědomil si však, že je celý nahý a žena, které ležela vedle něho taktéž téměř odhalená, situaci nijak nezlepšila…„Nic neříkej, chlapče. To, že to není tak, jak to vypadá, ti teď nijak nepomůže.“

Pronesl jen hořce opravář a mladík zrudl jako rajče…

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..