příběh ze seznamky bezva flirt
Úvod » BDSM příběhy » Můj příběh ze seznamky BezvaFlirt.cz skončil sexem

Můj příběh ze seznamky BezvaFlirt.cz skončil sexem

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Vykročila směrem k neznámému muži. Srdce jí tlouklo až v krku vzrušením a nervozitou zároveň. Přistoupila k němu a nervózně zakašlala. “ahoj.” “Jee, ahoj! Jsem tak rád, že tě poznávám!” Jeho nadšení se jí zdálo spíše předstírané, ale byla natolik unešena jeho vzhledem a milou tváří, že nic jiného nebyla schopna vnímat. “Půjdeme ke mně? Připravil jsem pro tebe překvapení.”

Kývla, aniž by si uvědomovala možná rizika, a vykročila po jeho boku směrem, který neznala. Vedl ji uličkami, které se stále zmenšovaly, až k samotnému okraji města. Jeho dům ležel až na konci jedné z temnějších ulic. Jakmile vstoupila dovnitř, zmocnil se jí svíravý pocit. Uklidnil ji, nabídl jí limonádu, a usadil do křesla. Usnula během pěti minut. Odnesl ji do sklepní místnosti, v níž se nachýzela jen postel a spousta erotických pomůcek.

Připoutal ji za ruce i nohy k pelesti postele

Vychutnával si svlékání jejího přitažlivého těla, nemohl se dočkat, až se jí bude dotýkat a ona se mu bude bránit, těšil se na to, až jí zaváže oči, a ona bude moci pouze odhadovat, co jí čeká. Ještě před odchodem jí dal přičichnout silného alkoholu, aby se rychleji probrala, a zavřel za sebou dveře.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Jakmile otevřela oči, k smrti se vyděsila. Neměla zdání kde je, ani co se stalo. Chtěla se zvednout, ale zjistila, že je připoutaná a nemá na sobě ani jediný kousek oblečení. Hrůzou nemohla mluvit, jen hluboce dýchala, a snažila se vymanit z pout. Ty zvuky ho přilákaly dovnitř. Rozsvítil světlo a postavil se před ní.

Chtěla začít křičet, ale byl rychlejší než ona

Rychlým obratem jí zacpal pusu. Vychutnával si pohled na její nahé chvějící se tělo. Těšilo ho, že se jí v hlavě honily nejrůznější děsivé scénáře, a nemohla dělat zhola nic. Začal jí rukou přejíždět po tváři, ale ucukla. Pokračoval zlehka a jemně přes krk, na její hrudník. Její bradavky přímo vybízely k tomu, aby je začal jazykem sát a kousat. Prohýbala se před odporem jeho doteků, ale byla přivázaná natolik pevně, že neměla čanci. Pokračoval v dotecích na jejím břiše, a postupně sjížděl níž, až k jejímu rozkroku

Viděl, že se jí toto gesto příčí snad ze všech nejvíce, a proto si jej patřičně vychutnával. Roztahoval jí pysky, třel jí poštěváček a pohrával si s jejím otvorem, až strachem vlhla. Zasouval do ní prsty a pozorovat, jaký odpor to v ní vyvolává. Přidal jazyk, a zatímco jí prsty dráždil poštěváček, jazykem do ní pronikal hluboko, a maximálně si své počínání vychutnával.

Byl vzrušený ještě více, když začal penisem přejíždět přes její prsy. Dotýkal se jejích bradavek a toužil po ní stále více. Jako poslední tečku jí z pusy vyndal roubík, a ještě než se nadála, vrazil jí tam svůj penis. Pohyboval se nahoru a dolu, až jej vzrušila natolik, že bezcitně roztáhl její pičku, která svou vůní přímo vybízela k činu, a prudce přirazil.

Vyjekla bolestí a tlakem, což ho vzrušilo ještě víc. Přirážel bezcitně a hluboce, těžce přitom oddechoval a pouštěl do ní veškeré své semeno. Když skončil, vytáhl z ní svůj penis a opět jí ho dal do úst, aby si vychutnala jeho teplé semeno. V tu chvíli napětí již nevydržela, a omdlela.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..