sex na první schůzce
Úvod » Erotické příběhy ze života » Můj příběh ze seznamky amatéři zažila jsem sex na první schůzce

Můj příběh ze seznamky amatéři zažila jsem sex na první schůzce

|
Čas na čtení 3 minuty
pošli příběh přátelům

Aneta už skoro byla na cestě z domu, když ještě ve dveřích uslyšela slabé pípnutí chatu na lehce erotické seznamce nový amatéři doběhla k počítači přečetla poslední odpověď před schůzkou a šťastně se usmála. „Nemůžu se dočkat, až konečně spatřím tvé zářivé oči.“ Psalo se v ní. Nastavila počítač do režimu spánku a zvesela vyběhla z domu. Jako na zavolanou stihla autobus, a s motýlky v břiše uháněla na místo schůzky s neznámým ctitelem. Ten člověk se jí líbil. Byl zdvořilý, lichotil jí a neustále jí skládal komplimenty. Navíc se o ni zajímal a neměl hloupé narážky. Snad jen trochu se ve svých řádcích zmínil o tom, co by s ní rád prováděl, ale přestal, jakmile ho o to požádala.

Ani ona však nebyla andílek, a často si v myšlenkách představovala, co by se svým ctitelem ráda dělala. Podle fotek vypadal velmi sympaticky, měl vypracované a pevné tělo a svaly kam se jen podívala. Pranic jí nebránilo, že ještě nevěděla, s kým má tu čest. Byla bláznivě zamilovaná, a proto i její myšlenky byly mnohdy hříšnější, než by se jí slušelo.

Velmi často představovala, jak jí na schůzce tiskne k sobě a něžně líbá. Přála si, aby jí pomalu svlékal, zajížděl rukou pod košili, pod ramínko podprsenky, až by ústy zajel ke košíčku, pod kterým se ukrývala dvě nádherná prsa se vzrušenými bradavkami. Chtěla, aby jí pomalu a něžně hladil, přejížděl rukou po prsou až k bříšku a zase zpět, a až nakonec se rukou dotkl lemu jejích kalhot.

Rukou mi zajížděl pod kalhotky

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Cítila, jak pod ně rukou zajíždí, hladí její poštěváček přes kalhotky, a ve chvíli, kdy už to nemohl vydržet, zajel rukou až pod ně. Byla úplně vlhká a plně se mu nabízela. Podřizovala se mu, vychutnávala si jeho prsty, kterými jí dráždil poštěváček, zasouval je co možná nejhlouběji, a něžně jí přitom líbal. Tála pod jeho doteky a přizpůsobovala se jeho tempu, až téměř dosáhla orgasmu. Bylo vidět, že není nováček, a proto chvíli před jejím vyvrcholením přestal, svlékl si tričko a poté i kalhoty, a jemně na ní nalehl. Byl co nejopatrnější, aby jí to nebolelo, dostával se do ní pomalu, a nezapomínal přitom na líbání a hlazení jejích nádherných prsou a vychutnávání si jejích nejistých úst.

Chvílemi se mu snažila vymanit, jakmile ucítila slabou bolest, když vtom přirazil ještě tvrději a rychleji. Ucítila slabé štípnutí, které zanedlouho vystřídal blažený pocit v celém těle, a který jí způsoboval ochromující vzrušení. Byl tak jemný a opatrný, až jí to dojímalo. Přesně tak si ve svých představách přála prožít své poprvé. „Příští zastávka je konečná, prosíme, vystupte.“

Byl to jenom sen, ale krásný

Cukla sebou, když si uvědomila, že snila celou cestu, a úplně zapomněla na čas. Naštěstí neměla co přejet, a tak se nad svou představou jen usmála a lehce vystoupila z autobusu. Místo setkání bylo pouhých pár metrů od zastávky, a protože se čas jejich schůzky blížil, zvědavě se rozhlížela směrem, kterým čekala svého neznámého. Do oka jí padl muž, který se mu výškou i postavou podobal, v černých brýlích a s květinou v ruce. Podlomila se jí kolena a vzrušení propuklo naplno.

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..