Erptický příběh se stopařkou
Úvod » Erotické příběhy ze života » Můj erotický příběh se stopařkou, na který nikdy nezapomenu

Můj erotický příběh se stopařkou, na který nikdy nezapomenu

|
Čas na čtení 2 minuty
pošli příběh přátelům

Začala mu rukou přejíždět po poklopci, až sténal slastí. Chtěl se jí dotýkat, ale vždy od sebe jeho ruce odtáhla a dál se věnovala jeho rozkroku. Chvílemi zajela rukou k lemu kalhot a svými prstíky se dotkla jeho ochlupení, což v něm způsobovalo obrovský boj sebe samého. Přes látku kalhot ho dráždila, provokovala, a otevřenými ústy se snažila způsobit mu co největší potěšení. Když mu rozepla poklopec a prsty přejela po látce jeho slipů, byl slastí bez sebe.

Jeho macek se dral z kalhot tak, až to chvílemi vypadalo, že ho látka slipů neudrží. Byla tak přitažlivá a jakýkoliv její pohyb a dotyk v něm způsoboval vlnobití slasti. Ve chvíli, kdy už si začal myslet, že zůstane jen u dotyků a hlazení přes látku kalhot, prudce z něho strhla napůl rozepnuté kalhoty i slipy a vzala ho do pusy.

Objímala ho celými svými ústy, laskala ho jazykem

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Dráždila ho k nepříčetnosti. Skoro naboural, když se špičkou jazyka dotkla jeho žaludu a objela jím po celém obvodu. Nasliněnými prsty přitom vytvořila prstenec kolem jeho kořenu, a zatímco se věnovala uspokojování jeho chlouby, dodávala mu na intenzitě doteky na kořeni a na jeho varlatech.

Nikdy by ho nenapadlo, že se mu stane právě takovýto zážitek se stopařkou, kterou viděl poprvé ve svém životě. Vzdychal slastí a užíval si intenzitu jejích dotyků a sání. Toužil po ní, chtěl jí a nemohl se dočkat, až se jí bude dotýkat stejně tak dráždivě, jako ona jeho. Nepřestávala a dostávala ho tím do nekontrolovatelných stavů.

Když už to nemohl vydržet, prudce sjel ze silnice a zastavil na lesní cestě. Vrhnul se na ní, a všechny kousky oblečení, které měla ještě před chvílí na sobě, byly v mžiku pryč. Rukou se dotkl jejího rozkroku, aby vzápětí zjistil, že je vzrušením neuvěřitelně vlhká. Byla tak vzrušující a nadržená, až se mu v hlavě začal tvořit plán, jak si takovéto potěšení dopřávat stále a znovu…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

30 nejlepších vibrátorů v ČR
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..