Erptický příběh se stopařkou
Úvod » Erotické příběhy ze života » Můj erotický příběh se stopařkou, na který nikdy nezapomenu

Můj erotický příběh se stopařkou, na který nikdy nezapomenu

Začala mu rukou přejíždět po poklopci, až sténal slastí. Chtěl se jí dotýkat, ale vždy od sebe jeho ruce odtáhla a dál se věnovala jeho rozkroku. Chvílemi zajela rukou k lemu kalhot a svými prstíky se dotkla jeho ochlupení, což v něm způsobovalo obrovský boj sebe samého. Přes látku kalhot ho dráždila, provokovala, a otevřenými ústy se snažila způsobit mu co největší potěšení. Když mu rozepla poklopec a prsty přejela po látce jeho slipů, byl slastí bez sebe.

Jeho macek se dral z kalhot tak, až to chvílemi vypadalo, že ho látka slipů neudrží. Byla tak přitažlivá a jakýkoliv její pohyb a dotyk v něm způsoboval vlnobití slasti. Ve chvíli, kdy už si začal myslet, že zůstane jen u dotyků a hlazení přes látku kalhot, prudce z něho strhla napůl rozepnuté kalhoty i slipy a vzala ho do pusy.

Objímala ho celými svými ústy, laskala ho jazykem

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Dráždila ho k nepříčetnosti. Skoro naboural, když se špičkou jazyka dotkla jeho žaludu a objela jím po celém obvodu. Nasliněnými prsty přitom vytvořila prstenec kolem jeho kořenu, a zatímco se věnovala uspokojování jeho chlouby, dodávala mu na intenzitě doteky na kořeni a na jeho varlatech.

Nikdy by ho nenapadlo, že se mu stane právě takovýto zážitek se stopařkou, kterou viděl poprvé ve svém životě. Vzdychal slastí a užíval si intenzitu jejích dotyků a sání. Toužil po ní, chtěl jí a nemohl se dočkat, až se jí bude dotýkat stejně tak dráždivě, jako ona jeho. Nepřestávala a dostávala ho tím do nekontrolovatelných stavů.

Když už to nemohl vydržet, prudce sjel ze silnice a zastavil na lesní cestě. Vrhnul se na ní, a všechny kousky oblečení, které měla ještě před chvílí na sobě, byly v mžiku pryč. Rukou se dotkl jejího rozkroku, aby vzápětí zjistil, že je vzrušením neuvěřitelně vlhká. Byla tak vzrušující a nadržená, až se mu v hlavě začal tvořit plán, jak si takovéto potěšení dopřávat stále a znovu…

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..