Úvod » Erotické příběhy ze života » Místo placení pokuty sex s policistkou

Místo placení pokuty sex s policistkou

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

„Váš řidičský průkaz a doklady od vozidla, pane.“ Svůdná policistka přistoupila k okýnku řidiče a ještě varovně dodala: „A žádné hlouposti.“ Řidič vystoupil z vozidla, předal doklady a čekal na ortel policistky. „Víte vůbec, kolik jste jel?“ Zeptala se přísně. Když zakroutil hlavou a sklopil oči k zemi na důkaz zpytování, jen jedovatě vyprskla:

„Na úseku, kde je maximální povolená rychlost 70 kilometrů jste jel 120! Nezbláznil jste se náhodou? Za tenhle přestupek je nejvyšší možná pokuta, nebo Vás můžu rovnou zadržet. Doklady v pořádku Vás nezachrání.“ „No a…. Nedalo by se to vyřešit ještě jinak?“ Podíval se na ni prosícím pohledem, který ještě podtrhl mrknutím.

Policistka se na chvíli zarazila

,Potom jí došla kompenzace za pokutu a zbystřila. Přejela muže pohledem od hlavy až k patě. Hmm, vypracovaná ramena, pevný hrudník, těsné kalhoty, které možná ukazovaly víc, než měly. V obličeji byl také docela pohledný, ale ona si úmyslně dávala na čas se svou odpovědí. Ještě než cokoliv řekla, podívala se dozadu ke svému autu, ve kterém nebyl žádný spolu pasažér a ujistila se, že ji nikdo nesleduje.

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


„Dobře tedy. Čekám na Váš návrh.“

„Na chvilku nasedněte ke mně, trochu se projedeme. A když se Vám to nebude líbit, zbytek tady pak doúčtujeme. Platí?“ Znovu mrknul a dostal ji tak do rozpaků. Přeparkovala auto hlouběji do lesa, aby nebylo vidět a nasedla k pirátovi silnic. Ten popojel jen o kousek, zahnul na opuštěnou lesní cestu a pokračoval dál do hloubi lesa. Po chvilce přijeli na mýtinu, kterou jako jediné místo z celého lesa osvětlovalo sluníčko.

Vystoupil, nabídl policistce ruku a beze slov ji posadil na kapotu auta. Sundal z ní policejní uniformu, která ho maximálně vzrušovala, až před ním stanula zcela nahá. Přejel jí rukou po oblých ňadrech, zabořil ji do hedvábných vlasů a dlouze, vášnivě políbil. Ani ona nezahálela se svlékání jeho svršků, a když sundala poslední kousek jeho oblečení, vynořil se před ní chlap, jak má být. Jeho pevný, tvrdý nástroj přímo vybízel k akci, ale řidič dobře věděl, že krutá pokuta závisí na jeho umění, proto se sehnul k policistčinu klínu a…

sex s policistkou
Výměnou za sex jsem byl zproštěn pokuty

Jemně jazykem objel její poštěváček

Pomalu se dostal do její mušličky a stále nabíral na tempu. Chvíli přestal a opět zpomalil, aby mohl znovu nabrat rychlé tempo. Držela se kapoty a zatínala zuby, aby nekřičela příliš nahlas, ale stále stoupající vzrušení muselo vyústit. Když ji přivedl k orgasmu, lízáním klitorisu padla mu do náruče a přitáhla si ho k sobě. Sehnula se k němu, vzala jeho penis do rukou a nasměrovala ho ke své mušličce.

Jemně ho přitiskla k otvoru slasti, trochu zasunula a zase povytáhla. Nechávala do sebe pronikat jen jeho žalud, což mu způsobovalo velmi vzrušující pocity. Ani on to nemohl vydržet dlouho a touha po mladé policistce nelítostně vyhrála. Jak tak seděla na kapotě auta, přitáhl si ji k sobě a pronikl do celé hloubky jejího klína.

Přitiskla se k němu a v rychlém, divokém tempu si ho tvrdě vzala. Jejich pohyby byly vášnivé a divoké, tření zpocených těl jim dodávalo na erotice a následné řidičovo vyvrcholení na policistčino odhalené bříško mluvilo za vše. Když se oba dva oblékli a upravili, přišla chvilka napětí-.

„Tak, kolik teď činí moje pokuta za mé drzé jednání a chování?“ Zeptal se škodolibě. „Ještě pár takových schůzek a dluh je splacen, pane řidiči.“ Pronesla s úsměvem na rtech.

„Hmm….. V tom případě se budu těšit na Vaše další zastavení rychlého piráta silnic, paní policistko. Tak zase někdy.“ Potřetí na ní vyzývavě mrknul, nasedl do svého nablýskaného auta a odjel

Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

Testy vibrátorů
pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..