Úvod » Erotické příběhy ze života » Mikulášské dobrodružství Lucie v pandemii COVID-19

Mikulášské dobrodružství Lucie v pandemii COVID-19

|
Čas na čtení 4 minuty
pošli příběh přátelům

Maminko a vážně si mě ten čert neodnese?“ ptala se maminky servírky Lucie její malá, pětiletá dcerka. Když budeš hodná a zazpíváš mu písničku, určitě tě tu nechají. Zvonek u dveří a řinčení řetězů o sebe. přichází..

Maminko, já se vážně bojím. Lucie otevřela dveře. Přes práh překročili Mikuláš, Čert a Anděl. Ze všeho nejvíc samozřejmě dcerku zaujal Mikuláš a Anděl, protože nesli velký proutěný koš plný dobrůtek.

Kdyžto Lucii zaujal Čert. Byl tak vysoký a mužný (chemie?). Ty jeho svaly a ten krásný obličej. Jen smýt tu černou barvu a vrhnout se na něj.

Řekneš nám nějakou básničku? řekl Mikuláš, a aby se dcerka nebála, Čert poodstoupil o krok zpět.
Jmenuji se Zdenek řekl Lucii.

Co?
Mikulášské dobrodružství Lucie
Erotický Mikuláš v pandemii koronaviru

Lucii se čert jednoznačně líbil přitahoval jí

Lucie odpověděla a při té příležitosti mu vtiskla do ruky lísteček, na kterém bylo napsáno její telefonní číslo a den, kdy se má zastavit. Rychle ho strčil do kapsy a ještě jednou zahrozil holčičce, že jestli nebude hodná, bude se muset vrátit a odnést si jí s sebou do pekla.

Pátek. Lucie musí rychle odvést dcerku k dědovi a babičce do Krkonoš, nakoupit nějaké víno a uvařit něco dobrého. Venku už se začalo pomalu stmívat. Za chvilku má přijít její Čert Zdenek. Zvonek a je to tady..

Pojď dál, je otevřeno. Na stole hoří svíčky a Lucie oblečená ve skoro průsvitných šatech, které lehce poukazovali na její krásný dekolt, chce nalít víno do sklenic

Seznamky
Rady a tipy pro šťastný vztah

Seznamky.com


Čert dorazil na rande je to gentleman

Ale Zdenek jí zastavil, pohladil po ruce a nalil ho sám. Mlčky se na sebe usmívali a letmými doteky se dotýkali. Lucie mu nenápadnými, lehkými doteky přejížděla nohou po jeho vnitřní straně stehen až k jeho chloubě. Cítil tu neodolatelnou atmosféru, plnou chtíče, vzrušení, tu touhu být v ní.

Lucie ho vzala za ruku, odvedla si ho do ložnice a pustila hudbu. Postavila ho před postel a políbila. Strčila do něj, svalil se. A pomaličku, kroutivými, erotickými pohyby v rytmu hudby se začala svlékat.

Nejdříve spadlo jedno ramínko šatů, druhé ramínko šatů, nakonec před ním stála v sametově rudém spodním prádle s podvazky. Na Zdenkovi bylo vidět jeho vzrušení. Rychle se vysvlékl a stoupl si před Lucii. Strhl jí s sebou na postel, položil jí na záda. Zuby 🙂 (Haf Vrr..) stáhl její kalhotky a rukou spolu s jazykem dráždil její poštěváček.

Lucie hlasitě zavzdychala byla velmi vzrušená

Zdenek si jí podepřel polštářem pod zády, nohy přehodil přes své ramena a prudce do ní svým penisem vnikl. Vykřikla. Zdenek přirážel víc a bolestivěji. Dlaněmi krouživě masíroval její prsa. Vzala jeho prst a jazykem ho olízla dokola a sála.

Lucie vyndala ze šuplíku svojí tajnou skrýš – krabici a podala ji Zdeňkovi. Ten si otočil Lucie zadečkem k sobě. Poklekl na všechny čtyři a jazykem jí dráždil zadeček a lehce do něj vnikal gumovým vibrátorem. Při pohledu na ní, jak vzdychá, si sám začal masírovat svou chloubu až do úplného výstřiku na její odhalené pozadí.

Lucie se k němu otočila tváří a vibrátor olízla. Zdenek si jí přesunul z postele na koberec. Opřel jí zády o o sedačku, penisem zakroužil kolem její pusy, než ho olízla a vsunul jí ho do zadečku. Sám pak prudkými nárazy přirážel do jejího klínu. Hlasitě vzdychali. Po celém pokoji bylo cítit aroma jejich sexuální touhy.

Vyčkejte na pokračování..

Flirt seznámení

BezvaFlirt.cz

Moderní seznamovací aplikace určená všem, kteří se chtějí bavit online a zažít bezva flirt se sympatickými lidmi a domluvit si osobní setkání.

V aplikaci si můžete filtrovat profily dle nahoty fotografií aby jste nebyli obtěžováni v případu, že je to pro Vás nežádoucí a mohli si aplikaci užít na plno.

K dispozici je vestavěný video chat a další technické vychytávky.

seznamka bezva flirt


Autorské dílo. ©. Všechna práva vyhrazena

pošli příběh přátelům

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..